Харесват ли ви вашите мъже естествени?

  • 28 424
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Почвате да изпадате в брутални откровения - гушкали се, обожавали си гънките, че и секс правели...
Я се стегнете и говорете за миризмите си!!!

# 16
  • Мнения: 1
Извинявай Клонка, зная, че не ти е приятно да те репликирам, но всеки има право на собствено мнение и няма нищо лошо в това, че с момичетата си го споделяме. Ако толкова ти се души, някъде в тематичния форум на красивите мами има специализирана темичка за миризми, не че не си ни приятна тук, но не е хубаво да се държиш толкова високомерно Naughty

# 17
  • Мнения: 426
Решението е, затваряш се с някой в апартамента за уикенда, яко секс  и душ само с вода, без сапуни и душ-гелове. Така може да се усети натуралната телесна миризма на мъжът и нослето ти да ти "каже" дали е подходящ за теб. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 425
Решението е, затваряш се с някой в апартамента за уикенда, яко секс  и душ само с вода, без сапуни и душ-гелове. Така може да се усети натуралната телесна миризма на мъжът и нослето ти да ти "каже" дали е подходящ за теб. Thinking
добра идея  Party

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Извинявай, Миме, ма на мен пък ми писна навсякъде да чета за секс, а самата аз още да съм девствена. Нарочно не влизам в сексуалните теми, за да не се депресирам, щото лекарката ми я няма и не мога да си взема зелена рецепта за розови хапчета, влизам в тема за естествени аромати - възвишено, духовно преживяване предусещам, а то к'во - пак го обръщате на секс. И ето - пак получих сърцебиене.

# 20
  • Мнения: 1
Да, и на мен ми е неудобно в темите за секс, но няма как, не сме сами на този свят и трябва да се съобразяваме. И понеже си ми приятелка ще ти издам една малка тайна: дори и да нямаш опит и познания в тази област е достатъчно да избереш произволна тема от този чудесен подфорум, да си харесаш мнение и да го постнеш тук с леки корекции, както казваше една учителка, със свои думи. Така хем, ще си по темата и ще бъдеш полезна, хем ще изглеждаш компетентна Wink Аз така правя, за да ме мислят за умна, щото ми писна само да съм красива. И не се притеснявай, няма да объркаш нищо, всяка тема е за секс, просто заглавията са подвеждащи Peace
Надявам се да съм те успокоила и да съм била полезна.
Сори за оффа  bouquet

# 21
  • Мнения: X
Току-що го питах: без грим съм била сладка, с грим - по-секси. 'Естествени миризми' не харесвал (за разлика от мен), очите му светнаха при споменаването на думата 'парфюм'.

# 22
  • Мнения: 1
Току-що го питах: без грим съм била сладка, с грим - по-секси. 'Естествени миризми' не харесвал (за разлика от мен), очите му светнаха при споменаването на думата 'парфюм'.
Поздрав за твоя мъж Party
http://www.youtube.com/watch?v=jechHwJfNJ4

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Когато Ивана пее "Ще остана само по парфюм", това е много сериозна заплаха.

# 24
  • Мнения: 7 914
Решението е, затваряш се с някой в апартамента за уикенда, яко секс  и душ само с вода, без сапуни и душ-гелове.
...

И да има предпоставки за обилно потене и със себе си не бих била съвместима. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 993
И да харесва, и да не харесва, все тая, аз не нося парфюми, алергична съм към тях  Crazy
Максимумът ми е сух дезодорант, а понякога дори и от тях кихам.
За това пък постоянно на прибиране, на излизане, все в банята Rolling Eyes
Сега се сетих, че два пъти за малко да се задуша от шампоана си  Joy Ужасно е.

# 26
  • Мнения: 2 448
Усещам естествената миризма и сред аромата на душ гелове и парфюми. Всъщност само така я понасям.
Мъжът ми не е човека, който ще ми казва дали да си слагам парфюм или грим, аз го правя за себе си, ако не му харесваше, щях да съм с такъв, който има сходни на моите усещания и вкус за красиво и ароматно.  С такъв дето аромата на парфюм или сапун му пречи нито съм имала вземане даване, нито пък бих искала. Представям си на каква мирисна атака ще ме подложи.  Sick

# 27
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Извинявай, Миме, ма на мен пък ми писна навсякъде да чета за секс, а самата аз още да съм девствена. Нарочно не влизам в сексуалните теми, за да не се депресирам, щото лекарката ми я няма и не мога да си взема зелена рецепта за розови хапчета, влизам в тема за естествени аромати - възвишено, духовно преживяване предусещам, а то к'во - пак го обръщате на секс. И ето - пак получих сърцебиене.


Божке, мислех си, че съм единствената  девица  във форума, пък то и други имало ooooh!
И до какъв извод  стигнах след всичко прочетено- ми девица  съм, щото  аз не  знам кво е парфюм, душ- гелове, сапуни и тем подобни химии. А пък  понеже  съм  насвяткана  със заболявания- като  почнеш  от обикновена  хрема, та  до цирей на д...то, явно  естествената миризма на тялото  ми издава незавидното  ми  физическо състояние и невъзможността  ми  да  създам поколение ThinkingЧудя се аз що мъжете бягат  с мръсна газ от мен, пък то феромоните ми не били наред newsm78
Абе не продаваха ли  изкуствени  такива, като се напръскаш и по тебе  се лепят цяло стадо разгонени мъжаги, а ?newsm78

# 28
  • Мнения: 593
Харесва ме, да.
Без грим, без парфюм, без сутиен и с косми по краката и под мишниците.  #Silly

# 29
  • Мнения: 1 749
Дефинирай "естествена"."Зарязана" ,или "поддържано естествена"? Laughing Чуденката ми се предизвиква от :
Харесва ме, да.
Без грим, без парфюм, без сутиен и с косми по краката и под мишниците.  #Silly

Общи условия

Активация на акаунт