Харесват ли ви вашите мъже естествени?

  • 28 442
  • 449
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 46 565
LN, кое точно не разбра? Вкъщи спазваш нормите, които са наложени в обществото. Държиш се така, както в ресторант, няма такова нещо, че си си у вас, иначе каква дама си и с какви очи ще те погледне после мъжа ти???

# 436
  • Мнения: 7 947
Ами аз не искам да пърдя пред него, наистина, ей така запъланала съм се - нито акам пред него, нито се обезкосмявам пред него, нито ме гледа как си сменям тампоните...Все неща - от лична хигиена и култура.

# 437
  • Мнения: 46 565
Ами аз не искам да пърдя пред него, наистина, ей така запъланала съм се - нито акам пред него, нито се обезкосмявам пред него, нито ме гледа как си сменям тампоните...Все неща - от лична хигиена и култура.

Абсолютно! Аз също, дори секс не правя пред него, това си е лично и интимно нещо bowuu

# 438
  • Мнения: 7 947
Ами аз не искам да пърдя пред него, наистина, ей така запъланала съм се - нито акам пред него, нито се обезкосмявам пред него, нито ме гледа как си сменям тампоните...Все неща - от лична хигиена и култура.

Абсолютно! Аз също, дори секс не правя пред него, това си е лично и интимно нещо bowuu
Не знаех, че секса го приемаш като пърденето  Thinking Ясно каква наслада ти носи...

# 439
  • Мнения: 46 565
Нищо общо нямат, но в една графа слагам всички интимни неща, които не правя на обществено място. Не бих правила секс насред ресторант, така че ... няма начин. Ако ми кажеш, че го правиш пред него, няма да ти повярвам, честно  Rolling Eyes

Оф, стига сме се лигавили, оная тема е достатъчно образна, който има желание да чете  Simple Smile

# 440
  • Мнения: X
Нищо общо нямат, но в една графа слагам всички интимни неща, които не правя на обществено място. Не бих правила секс насред ресторант, така че ... няма начин. Ако ми кажеш, че го правиш пред него, няма да ти повярвам, честно  Rolling Eyes

Оф, стига сме се лигавили, оная тема е достатъчно образна, който има желание да чете  Simple Smile
Абе ,още не е петък....не подранихте ли с лиготиите?    Mr. Green

# 441
  • Мнения: 46 565
Какво друго да правя - домакиня без работа съм в момента  Mr. Green

# 442
  • Мнения: 7 947
Нищо общо нямат, но в една графа слагам всички интимни неща, които не правя на обществено място. Не бих правила секс насред ресторант, така че ... няма начин. Ако ми кажеш, че го правиш пред него, няма да ти повярвам, честно  Rolling Eyes

Оф, стига сме се лигавили, оная тема е достатъчно образна, който има желание да чете  Simple Smile
Само понякога  Mr. Green
И гледам да не се изпускам обаче в тия моменти!

# 443
  • София
  • Мнения: 407
Ей, написах няколко реда и гледай какво стана, разлигавиха се всички и се изпуснаха... Mr. Green

# 444
  • Мнения: 7
Мен ме кльопат и натюр  Mr. Green
Бъззззз ...

# 445
  • Мнения: 1 192
Както казва един познат "Баба ти все подмита са я ...уважавали"...  Joy

# 446
  • Мнения: 161
Имам едни познати,които бяха дълго време заедно и се разделиха.Та момчето една вечер се напи и почна да обеснява,как бившата му приятелка пърдяла в завивките докато спят и се извинявала,че я болял корема и си сменяла превръзките в стаята пред очите му.Кво да ви кажа..  bash

# 447
  • Мнения: 1 192
Тая жена не знае ли, че има тапи за г.. за през нощта  smile3555
 rotfImbo

# 448
  • Мнения: 13
Имам едни познати,които бяха дълго време заедно и се разделиха.Та момчето една вечер се напи и почна да обеснява,как бившата му приятелка пърдяла в завивките докато спят и се извинявала,че я болял корема и си сменяла превръзките в стаята пред очите му.Кво да ви кажа..  bash
Това е ужасно хахаха, човек може да си позволи да кривне само след като се омъжи.
Спомням си подобен случай, приятел на мъжа ми, пак след пийване, разказа как  бившата му жена пияна се напикала от смях в средата на хола, след това прали мокета.
Обаче помня и обратен пример, наша позната след раздяла с дългогодишен приятел разпространи навсякъде, че той си чешел задника с пръсти на голо и след това ги душкал, е паднахме от смях цялата компания, хахаха. Имаше и последствия, никой не смееше да се здрависа с момчето след това, всеки си държеше ръцете в джобовете.

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 3 041
Отново детската градина насели темата.
Естествено.

Общи условия

Активация на акаунт