Харесват ли ви вашите мъже естествени?

  • 28 489
  • 449
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 192
Че то здравият секс си е направо щастие  Laughing или пак бъркам...

Всъщност какво против естествеността имате, аз чрез миризма и косми отсявам мъжете- който ме приема такава, всякак ще ме приеме, значи търси нещо повече от външност..., който не ме приема... прав му път- значи няма защо да си губя времето  Mr. Green

# 391
  • Мнения: 12 687
Колко време си отглеждаш космите за изпитанието?

# 392
  • Мнения: 1 192
Поне до състояние да боцкат  Joy

# 393
  • Мнения: 863
Поне до състояние да боцкат  Joy
JoyЧувала съм, че някои мъже предпочитат силно обрасли жени.Добре, че моя не е от тях, защото природата силно ме е ощетила откъм косми по тялото. Laughing

# 394
  • Мнения: 4 586

Поне до състояние да боцкат  Joy
JoyЧувала съм, че някои мъже предпочитат силно обрасли жени.Добре, че моя не е от тях, защото природата силно ме е ощетила откъм косми по тялото. Laughing
Добре, че баща ти е бил от тях. Сега не щяхме да те четем.

# 395
  • Мнения: 1 192
"Същественото е невидимо за очите."  Peace

ПП Разбираемо е, че болшинството не преминават успешно теста  Joy Joy Joy

# 396
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да, харесва ме естествена. Без грим и без дори да ухая на парфюм.
Аз и без друго грим изкл.рядко слагам.

# 397
  • Мнения: 230
Аз пък съм създание на парфюма...и не ме е грижа да ли ме харесва Mr. Green

# 398
  • Мнения: 3
Моят приятел ме харесва естествена- без грим , без прическа , такава, каквато съм.Но същевременно е голям фен на хигиената и не търпи дори намек за лоша миризма.Този тип "естественост" не му е по вкуса.

# 399
  • София
  • Мнения: 62 595
ох, пак се започна! Каква лоша миризма! Ето, за това писах по-назад - вече се получава така, че естествена миризма = лоша миризма!

# 400
  • Мнения: 7 947
И аз го написах назад. Просто темата тръгна в посока смрадни  Sick
А мисля идеята беше за съвсем друго...

# 401
  • София
  • Мнения: 62 595
Вече започвам да се чудя, дали вманиачените на тема хигиена не са се родили с парфюм в едната ръка и със самобръсначка в другата.

# 402
  • Мнения: 7 947
Не знам, аз естествен вид разбирам - с или без боя на косата, с или без тежък грим и изскубани вежди, с или без ноктопластики и т.н. Въобще не го свързвам с това кой смърди на пот и дали се къпе.

# 403
  • Мнения: 2 175
Бе и аз не разбирам как не се прави разлика между естествена и хигиена.. newsm78

# 404
  • Мнения: 4 586
Няма нищо. От Красива мама нахлуват красавици, наричат техните си ценности обществени нагласи, рекламират жената киборг, и ги е яд, че не им обръщаме внимание.
Яд ги е, че има мъже, които харесват не тях, въпреки инвестициите, които правт, а други.

Общи условия

Активация на акаунт