Харесват ли ви вашите мъже естествени?

  • 28 467
  • 449
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 175
е, нали вече има лаф - "биожени"".. Joy hahaha

# 406
  • Мнения: 2 457
е, нали вече има лаф - "биожени"".. Joy hahaha
Какви са пък тея newsm78

# 407
  • Мнения: 2 175
Ми новото название на естествените жени - без силоикона и другите подобрения.. Joy hahaha

# 408
  • Мнения: 2 457
Ми новото название на естествените жени - без силоикона и другите подобрения.. Joy hahaha
А, помислих да не са от тея които се хранят само с био храни и живеят природосъобразно, без козметика и по-близо до природата Simple Smile

# 409
  • Мнения: 7
Да ,харесва ме така биожена  Grinning

# 410
  • Мнения: 2 448
Бе и аз не разбирам как не се прави разлика между естествена и хигиена.. newsm78

И аз това се чудя, за мен естествената миризма не е тази на пот, обаче някои твърдят,че точно потта е афродизиака.  Rolling Eyes

# 411
  • Мнения: 2 175
Паси, всякакви луди има нали знаеш...Wink)

# 412
  • София
  • Мнения: 407
Бе и аз не разбирам как не се прави разлика между естествена и хигиена.. newsm78

И аз това се чудя, за мен естествената миризма не е тази на пот, обаче някои твърдят,че точно потта е афродизиака.  Rolling Eyes

А потта не е ли естественото охлаждане на тялото ...  Thinking

# 413
  • Мнения: 1 192
обикновен, що ме изпреварваш така  Crossing Arms  (из всички теми сте плъзнали с мимето Joy )
Потта не е ли нещо естествено?

ПП Пингвините потят ли се  newsm78

# 414
  • Мнения: 2 448
Бе и аз не разбирам как не се прави разлика между естествена и хигиена.. newsm78

И аз това се чудя, за мен естествената миризма не е тази на пот, обаче някои твърдят,че точно потта е афродизиака.  Rolling Eyes

А потта не е ли естественото охлаждане на тялото ...  Thinking

Говоря за секси миризма, афродизиак. То ако говорим за естествено и в тоалетната миризмите не са неестествени, ама не съм чула някой да вика гадже там да го сваля след като е ароматизирал по голям естествен начин.    Mr. Green

# 415
  • София
  • Мнения: 407
Говоря за секси миризма, афродизиак. То ако говорим за естествено и в тоалетната миризмите не са неестествени, ама не съм чула някой да вика гадже там да го сваля след като е ароматизирал по голям естествен начин.    Mr. Green

Имаше една тема 'Изпускат ли мъжете ви газове във ваше присъствие' ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=449847.0
Доста от отговорите са, че ако не си изпускат един друг, няма достатъчно интимност ...
 Mr. Green

обикновен, що ме изпреварваш така  Crossing Arms  (из всички теми сте плъзнали с мимето Joy )
Потта не е ли нещо естествено?

ПП Пингвините потят ли се  newsm78

Само обикновените ...  Wink

# 416
  • Мнения: 1 192
 Joy
Един колега твърди, че така се проверява съвместимостта на партньорите...Много задушевно стана  Mr. Green

# 417
  • Мнения: 5 710
Май разминаването дойде, когато намесихте потта.
Има 2 типа потни жлези ( малко биология) - екринни ( които се грижат за терморегулацията) и апокринни, които предполагаемо отделят въпросните феромони. Те се активизират по време на пубертета. По принцип потта и от 2та типа жлези НЕ мирише. Потта мирише от бактериите на повърхността на кожата  и сексуалното привличане няма общо ...

# 418
  • Мнения: 161
Според мен,щом един мъж е с една жена,той я харесва естествена (ако говорим за дълги връзки и бракове разбира се).а и да не е така,не смятам ,че някоя жена ще си признае,че мъжа и не я харесва  Naughty макар че за мен такива случаи са рядкост  Tired

# 419
  • София
  • Мнения: 407
Потта мирише от бактериите на повърхността на кожата  и сексуалното привличане няма общо ...
Е какво по-естествено от това, да си отглеждаш бактерии на повърхността на кожата ...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт