Харесват ли ви вашите мъже естествени?

  • 28 447
  • 449
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 112
Моят също ме харесва натурална Mr. Green
За жалост не му се отваря парашутът що се отнася до наличие на естествен храст (отказвам категорично да го пусна да си расте наволя  Crossing Arms ) Същото се отнася и до космите на краката - той няма нищо против, но аз имам. Той харесва естествените миризми, аз не! Разминаваме се във вкусовете, но не мога да задоволя неговия при положение, че е в разрез с усета ми се естетика  Grinning

# 31
  • Мнения: 123
МММММ...много си ме харесва - всякак.
Но се сещам за едно гадже/голям чревоугодник,наблягащ на скарата// - та,решавайки да го изненадам с романтична нощ,взимам душ и обилно се намазвам с някакъв лосион "мед и мляко"....не ме докосна дори Rolling EyesОказа се,че като дете баба му го тъпчела постоянно с филии с мед и има непоносимост точно към тази миризма.Е,не намерих лосион с мирис на барбекю newsm78

# 32
  • Мнения: 426
Моят също ме харесва натурална Mr. Green
За жалост не му се отваря парашутът що се отнася до наличие на естествен храст (отказвам категорично да го пусна да си расте наволя  Crossing Arms ) Същото се отнася и до космите на краката - той няма нищо против, но аз имам. Той харесва естествените миризми, аз не! Разминаваме се във вкусовете, но не мога да задоволя неговия при положение, че е в разрез с усета ми се естетика  Grinning

Темата ми е само за това дали мъжете ви харесват начина по който мерише кожата ви, моля ви, изобщо и дума не става за косми по краката и под мишници или където и да било  Naughty. Моя мъж косми не понася, той самия си ги маха. А аз почти нямам защото съм руса, а по бедрата нямам изобщо. Нека някой да не остава с впечатление, че тук дискутираме хигиена и епилация на необходимите места.

# 33
  • Мнения: 924
Забравила съм какво е това естествен аромат  newsm78, сапуните, душ геловете, шампоаните........всичко е  ароматизирано.
Как постигате естествения си аромат hahaha

# 34
  • Мнения: 17 546
Никога не сме говорили конкретно за това дали някой от двамата харесва естественият аромат на кожата на другия. Но той понякога ми казва, че мириша сладко и ме дУши Laughing . А той мирише на... кожа. Не знам как да го обясня, но той и като се поти не мирише. Всъщност обичам ароматът на кожата му! Рядко съм по естествен аромат, защото аз обожавам парфюми, имам много и дори след баня преди сън слагам парфюм (и лосион за тяло).

# 35
  • Мнения: 268
Не обичам естесвени аромати  Peace
Изключително възбуждащо ми действа един невероятен мъжки парфюм  Wink Само като го усетя и ...мммммммммм  Mr. Green
Аз също никога не оставам без парфюм. Е, разбира се след вечерната баня не се парфюмирам за в леглото  Crazy
За приятеля ми не мога да кажа- не сме говорили за това, но определено остава очарован когато се "понаточа"  Mr. Green (обожава парфюмите ми). И аз се чувствам по-добре така.

# 36
  • Мнения: 426
Парфюмите са много хубаво нещо, стига да "отиват" на определения човек, тоест да се комбинират добре със ссобствената му миризма. Защото знаете ,че един и същи парфюм "стои" по различен начин на всеки отделен човек. Понякога съм харесвала парфюм на приятелка и съм си го купувала, после като си го сложа изобщо не мирише по същия начин на моята кожа. Знам, че за да разбереш дали еди парфюм ти отива, трябва самата ти да не усещаш мириса му, тоест, така добре да хармонира с телесната ти миризма, че да го приемаш като естествената ти миризма. Понякога съм усещала толкова напарфюмирани мъже, че направо ме е заболявала главата. С парфюмите не трябва да се прекалява и да се избират внимателно, защото може да има обратен ефект

# 37
  • Мнения: 268
bebe factor, напълно си права за парфюмите. И на мен ми се е случвало да си купувам неподходящи за мен, въпреки, че преди да ги ползвам върху себе си са ми харесали много.
Определено на мен парфюмите ми действат  като афродизиак. Един мъж може да ме накара да се обърна след него само ако ми домирише на нещо познато и любимо!
Докато ако ме лъхне на пот, колкото и да е привлекателен външно......  Sick

# 38
  • Мнения: 2 175
Обожавам миризмата му..и вкусът му.. Heart Eyes
Даже установявам напоследък, че ме дразни когато току-що си е сложил парфюм..
Просто винаги ухае приятно и чисто, дори и да не си е взимал душ 2 дни.. Незнам - не се поти, от космите ли е и тн.. newsm78
До преди него не беше така (държах на душа+парфюм) или просто не съм попадала на екземляр с подобна миризма.. hahaha hahaha

Май и с него е така..но ще го питам де.. Sunglasses За всеки случай - ако съм току-що изкъпана и намазана с лосион, просто не слагам парфюм щото става прекалено.. Иначе твърди, че най-си ме харесва голичка и без грим..И ми се е случвало да остана неепилирана - не ме е "върнал".. Sunglasses

# 39
  • Мнения: 884
Не че не ме харесва естествена, но ме "предпочита" с някакъв аромат. Знам какво му харесва, и признавам си, използва съм тази му слабост многократно. Не понася кремове с плодни миризми, сладникави и др. подобни. Парфюми не използвам, но имам богата колекция ароматизиращи кремове.
 Не е по темата, но имах едно гадже, чийто парфюм направо ме подлудяваше. Дори когато вече не бяхме заедно, ако някой ми лъхнеше на тази миризма, направо ми се подкосяваха краката.

# 40
  • Мнения: 2 448
Забравила съм какво е това естествен аромат  newsm78, сапуните, душ геловете, шампоаните........всичко е  ароматизирано.
Как постигате естествения си аромат hahaha

Естествения аромат на всеки прозира през всичките душ гелове , шампоани и т.н. Ако аз и ти се изкъпем с един и същи душ гел и шампоан и дори ако ще да е и в една и съща баня  Laughing  кожата и на двете ни пак ще ухае различно.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Харесва ме или по-точно ме обожава в естествения ми вид-без грим,прически,бои и т.н.Което не е критерий да не се гримирам,парфюмирам и епилирам разбира се.Моя мъж винаги се е възхищавал на естествената красота.
С мирис или без все съм си същата. LaughingЕ,не оставам без сух дезодорант след баня за под мишници. Wink
Душ-гелове и сапуни не ползвам-алергична съм също.Само лосиони за тяло.
П.С.Вниамние,докато пишехте,в темата бяха публикувани 16 нови отговора... Simple SmileБая естетки се събрахме май.

# 42
  • Мнения: X
Докато прочета темата,тя Пасинет го е казала...
Каквито и парфюми да се използват,ако един човек те подуши отблизо,пак ще усети естествената миризма на тялото.
А когато тая миризма на другия ти е приятна и ти въздейства по някакъв начин,чела съм,че било свързано с привличането ,химията ,излъчването от тялото...т.е. тая прословута химия между двама всъщност е привличане на телата първосигнално.
Например:Може един мъж да ти хареса ,да го намираш привлекателен.Приближавате се ,за да се запознаете,да говорите, и изведнъж интереса ти спада.Дължало се на отблъсването на химиите на двамата...
И има нещо вярно в тая теория...

# 43
  • Мнения: 924
Не съм се замисляла до сега , но има логика все пак сме животни  Mr. Green
Аз понеже съм гаден пушач трудно улавям всякакви аромати, моя също  ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 174
Важно е също и колко е силно обонянието ти  Peace
При различните хора обонянието е различно, аз съм от хората с много силно развито обоняние, мога да преценя от метър разстояние кой не се е къпал скоро, надушвам миризмата на пот, въпреки разни сухи дезодоранти против изпотяване, дори се е случвало да надушвам жена, която е в цикъл  Sick Mr. Green Гадно, а ..
Обаче харесвам естествената миризма на мъжа ми, а особено много на детето, то мирише направо страхотно  Blush
Мъжа ми също ме харесва без допълнителни аромати.
А аз не обичам току що да се е къпал примерно, кожата му не само мирише на сапун, а и вкусът е такъв, гадно е, подобно е и с разни лосиони и кремове, те остават по кожата и имат гаден вкус.
Не ползвам парфюм, имам един от 6-7 години, стои си за важни случаи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт