МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 928
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 812
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

# 451
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired

# 452
  • Варна
  • Мнения: 294
Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!

 hahaha, баси лафа  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Айде Парагвай покажи им на тия жабари, що е фал  Mr. Green

# 453
  • Мнения: 4 676
Не....момчетата си играят..но са доста уморени от първенствата в които участват..защото им се събира доста Peace

# 454
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!

 hahaha, баси лафа  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Айде Парагвай покажи им на тия жабари, що е фал  Mr. Green


Абсолютно съм "за" да им се направи показно!  Mr. Green
Толкова ще съм щаслива!  Flutter

Поци,играят,но на всяка цена...това е грозно като изпълнение,поне при тях!

# 455
  • Мнения: 4 676
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

# 456
  • София
  • Мнения: 6 225
Много готин лаф е, винаги ме разсмива, когато се сетя за него  hahaha!

Айде Парагвай покажи им на тия жабари, що е фал  Mr. Green


Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

# 457
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...

# 458
  • Мнения: 4 676
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

# 459
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

Ама при италианците няма друга опция.
Винаги е на всяка цена!
Това мразя в този отбор!

# 460
  • Мнения: 4 676
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

Ама при италианците няма друга опция.
Винаги е на всяка цена!
Това мразя в този отбор!
кво те дразни..те са бита карта..не очаквам нищо от тях Peace

# 461
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да ги видим италианците какво ще направят след малко.
За жалост, не мисля, че мачът ще е интересен.Дано да греша!

Не ми се вярва да сбъркаш!  Tired
всичко е стратегия в тез групи..чакат точка и се пазят..никой не опитва..да се хвърли в атака Peace

Именно,кой луд ще си хвърли силите още от сега...
понякога е нужно,,но не на всяка цена..адаптация трябва..за един отбор.. Peace

Ама при италианците няма друга опция.
Винаги е на всяка цена!
Това мразя в този отбор!
кво те дразни..те са бита карта..не очаквам нищо от тях Peace

Играта им ме дразни.
Но при тях е "на умрЕло куче нож да вадиш",така че не ме притесняват особено.  Mr. Green

# 462
  • Мнения: 4 676
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

# 463
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms

# 464
  • София
  • Мнения: 6 225
Аз ще ги догледам, ако не за друго, то заради факта, че гледам дъжд  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт