МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 927
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 465
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз ще ги догледам, ако не за друго, то заради факта, че гледам дъжд  Mr. Green!

 hahaha
Тук гърми и май ще го видя на живо... Tired

# 466
  • Мнения: 4 676
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms
тук съм..ама съм легнал Laughing

# 467
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms
тук съм..ама съм легнал Laughing

А може,тогава!
Ставай от време на време да проверяваш какво се случва и тук.  Mr. Green

# 468
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

# 469
  • Варна
  • Мнения: 294
Бравооооооооооооооооооооооооооо  Crazy  Crazy  Crazy
гола беше супеееееееееееееер

# 470
  • София
  • Мнения: 6 225
Ааа, Поци, ставай, стана интересно  Laughing!
Иии, браво!

# 471
  • Мнения: 4 676
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms
тук съм..ама съм легнал Laughing

А може,тогава!
Ставай от време на време да проверяваш какво се случва и тук.  Mr. Green
аз знам кво ще стане..италианците ще падат ...а ти ще се радваш Laughing

# 472
  • Мнения: 4 676
Ааа, Поци, ставай, стана интересно  Laughing!
Иии, браво!
аааааааааааааааааа.............................рано ги почнаха..да имат милост..чак такъв хикс не искам Joy

# 473
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms
тук съм..ама съм легнал Laughing

А може,тогава!
Ставай от време на време да проверяваш какво се случва и тук.  Mr. Green
аз знам кво ще стане..италианците ще падат ...а ти ще се радваш Laughing

# 474
  • Мнения: 4 676
Ще видим............лека нощ..ноща е хикс за мен Mr. Green

Много рано бе,Поци...  Crossing Arms
тук съм..ама съм легнал Laughing

А може,тогава!
Ставай от време на време да проверяваш какво се случва и тук.  Mr. Green
аз знам кво ще стане..италианците ще падат ...а ти ще се радваш Laughing


Joy Joy Joy Joy Joy........лека Hug

# 475
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ей ме на!
Кефя се!  Joy

# 476
  • Мнения: 2 812
Набутаха им го на италианците  Twisted Evil
И сега ако бият, равни няма да имат  Mr. Green

# 477
  • Мнения: 4 676
Еееееееееее..аз казах ..хикс..има време..лека нощ Hug

# 478
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Набутаха им го на италианците  Twisted Evil
И сега ако бият, равни няма да имат  Mr. Green



Поци,няма да спиш-стой тука!

# 479
  • Мнения: 2 812
Еееееееееее..аз казах ..хикс..има време..лека нощ Hug
По-добре 2ка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт