МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 906
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 7 412
И аз в групата на всенародните тържества в чест на падението петльово.  Mr. Green

# 886
  • София
  • Мнения: 4 278
Много се радвам, че ги смакчаха франсетата  Grinning Мексико, оле!!! Peace

# 887
  • София
  • Мнения: 3 200
 Whistling Вчера имах два познати мача. Да видим днес как ще е.

Ще викам за сърбите, дано направят поне равен с немЦко.  Laughing

# 888
  • Мнения: 2 138
Те пък сърбите както ни долюбват нас...  Confused

# 889
  • Мнения: 4 472
Те пък сърбите както ни долюбват нас...  Confused

Мислех да не коментирам това явление в темата, а именно подкрепата ви за сърбите, но Бо ме провокира.
Ни най-малко не им симпатизирам на тези ни съседи, ще ме прощават. Всъщност, по-скоро ме е яд, че ние сме толерантни към тях, а не виждам същото отношение към нас.
Не съм фен на немците, но определено те са доминиращи в този двубой и няма да е изненада, ако спечелят мача.

# 890
  • София
  • Мнения: 6 225
Те пък сърбите както ни долюбват нас...  Confused

Мислех да не коментирам това явление в темата, а именно подкрепата ви за сърбите, но Бо ме провокира.
Ни най-малко им симпатизирам на тези ни съседи, ще ме прощават. Всъщност, по-скоро ме е яд, че ние сме толерантни към тях, а не виждам същото отношение към нас.
Не съм фен на немците, но определено те са доминиращи в този двубой и няма да е изненада, ако спечелят мача.
Сякаш е вярно това, което сте написали. Наистина ние се оказваме много толерантни, защото въпреки всичко, сякаш ми се ще балканският отбор да поднесе изненадата в днешните три мача. Обаче се съмнявам, че това ще стане... Немците са много много стабилен отбор.

# 891
  • Мнения: 3 735
Добър ви ден, много весело тука  Laughing

Аз да си кажа, след като досега залагах тотално на сляпо,в ече ще си карам на симпатии и антипатии, та за днес първите два ще ги очаквам х - нямам особени емоции към ГЕрмания или Сърбия, Словения не ги понасям, но и Щатите ме дразнят. Все пак ще овикам и Словения, и САЩ.

А довечера, в името на душевното спокойствие на R_Dew, Ceciliya и Светлица (и моето собствено), обещавам тържествено да прекратя гледането на мача, ако нещата почнат да се развиват недобре за Англия.  Mr. Green Иначе ми се иска въпросния мач да е 1.

# 892
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

# 893
  • Мнения: 3 735
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

Амин, дай боже  Praynig Laughing

# 894
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ама то си е за молитви,че мача със САЩ още не мога да го преживея...  Crossing Arms

# 895
  • Sofia
  • Мнения: 5 376
Аз днес съм за Германия.

# 896
  • Варна
  • Мнения: 294
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

абЦулютно и с двете ръце, за баш тез ша викам и аз Crazy  Mr. Green  Crazy

обаче, няма да мога да гледам първите два мача както трябва  Crossing Arms, тъй че разчитам и на вас  Hug

п.п. заради вас, едни мексиканци, едни вълни таз нощ, не можах да се наспя  Joy   

# 897
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ще репортерствам,няма грижи.   bouquet

# 898
  • Мнения: 11 606
Мамо Цоцоланке,от стадионите,за които се сещам имат по еднакъв брой тоалетни според скромните ми наблюдения.

Аааа....аз само цитирах какво са казали по Нешънъл географик.....Говори един от проектантите на новите 3 стадиона в ЮАР, даваха и самите ОО, та само казвам какво съм чула с ушите си.....

Ох...за днес....За вас не знам...Ама да си кажа за себе си - искам да гледам голове, пък кой ще бие - това са подробности, не че ще откажа ако бият моите.......Гледат ми се красиви голове........

# 899
  • Мнения: 78
Ще репортерствам,няма грижи.   bouquet

И аз на вас ще разчитам за първите два мача  Hug А за довечера, пупу, да им потръгне дано, най-сетне  Praynig 

Общи условия

Активация на акаунт