МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 903
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 7 412
Joy  Joy  Joy , тъкмо щях да пиша и аз за чевръстната Петя с големите ..... способности  Joy  Joy  Joy
Тази Петя коя е - да не е портиерката на БФС от времето на Батето?

# 931
  • Варна
  • Мнения: 294
баш тя Mr. Green

# 932
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ретро хит парад! hahaha

# 933
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Много напечено взе да става.

# 934
  • Мнения: 11 606
Имате ли картина?....Малко след гола на сърбите Булсатком издаде багажа....Капнаха няколко капки дъжд и положението е бедствено вече за тях явно.......

# 935
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Моя още не е сдал багажа,но тук не вали все още.

Ох,какво става?!?
Какви са тия дузпи!
Не,не, не!

# 936
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
БРАВОООООООО!!!  smile3501 smile3501 smile3501

# 937
  • Варна
  • Мнения: 294
уууууу наистина, че немците започнаха да настъпват  здраво ........еее ма и сърбите да внимават
ееееееееееее

баси кефааааааааааааааааааааааааа

п.п; и при мен Булсата още с картина

# 938
  • Мнения: 101
 hahaha Супер, много се радвам за сърбите:D

# 939
  • София
  • Мнения: 6 225
Страхотно! Браво на сърбите! Подолски няма грам късмет днес!

# 940
  • Мнения: 75
Подолски не му е ден днеска по добре да  излезе. #Crazy
Навити са като пружини швабите много бързо действат пред вратата.
Не ги подържам швабите само констатирам,по добрият да спечели.

# 941
# 942
  • Мнения: 4 781
Еее как се зарадвах значи  Twisted Evil

# 943
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Такива мачове ме подсещат,защо обичам тази игра! smile3501

# 944
  • Мнения: 101
Еее, аз така викам и се газирам като го гледам този мач, че чак уплаших кучето.

Общи условия

Активация на акаунт