МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 905
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 915
  • София
  • Мнения: 6 225
newsm20 баси сега включвам и гоооооолем кеф
И аз така! Тъкмо почнах да гледам сериозно! Йееее!

# 916
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Хич не ги забавиха,след като изгониха Клозе!

# 917
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
newsm20 баси сега включвам и гоооооолем кеф
И аз така! Тъкмо почнах да гледам сериозно! Йееее!

Хайде бе, къде ходите?!
Я веднага пред телевизора!  Naughty

# 918
  • Мнения: 11 606
Червен картон за Клозе и минута след това гол за сърбите.......Ами те си бяха настоятелни в последните минути,да им е честито........

# 919
  • Варна
  • Мнения: 294
хихихи да бе Вени и аз така фанах и червения картон на Клозе.
до колкото разбирам и двата отбора са се хвърляли кат лЪове  Mr. Green, жълти картончета, положения ... похвално  

п.п. Светлица -  perko

# 920
  • София
  • Мнения: 6 225
Вече мачовете почват да стават интересни!
Майко, видяхте ли какво стана пред вратата на сърбите!

# 921
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ах,как изпуснаха немците!
Все така да играят!  hahaha

# 922
  • Мнения: 4 781
Мале, включих на наааай-интересното!!! Колко се кефя за сърбите! Добре, че германия не вкара, мале сръбският футболист как си спаси вратата  Crazy

Ах,как изпуснаха немците!
Все така да играят!  hahaha

 Joy

# 923
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Много съм проклета,ако викам за другия отбор!  hahaha

# 924
  • Варна
  • Мнения: 294
лелелеллелел какви пропуски за швабите - браво бре ... нИ мЪ бийти, ама евала за усърдието им де  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green


# 925
  • Варна
  • Мнения: 294
Сарказъмче, много си си добре, койта излъга,  че си проклета  Mr. Green.

# 926
  • София
  • Мнения: 6 225
лелелеллелел какви пропуски за швабите - браво бре ... нИ мЪ бийти, ама евала за усърдието им де  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Еее, как ше те трепем, бре  Hug! Не може на черното да кажем бяло! Пък и една победа е по-сладка, когато противниковия отбор се е държал на положение, когато и двата отбора са играли добре!

# 927
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сарказъмче, много си си добре, койта излъга,  че си проклета  Mr. Green.

Ми гле'й как ги кълна!  hahaha

Бай дъ уей,немците много зле стоят тоя мач,'що така са се стреснали?  newsm78
На братята сръби-браво,страхотна игра!!!  Flutter

# 928
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Яяя гледай ти!
Каква чевръста българска репортерка!  hahaha
Оливър Кан успяла да спре за интервю!

А тая Галя от Мондиал Куиз,да вземе да си издуха носа,че ми звучи като развалена тонколона!

# 929
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy  Joy  Joy , тъкмо щях да пиша и аз за чевръстната Петя с големите ..... способности  Joy  Joy  Joy
 за къде без нея, то тя ако не фане някой, кой, кой ... питам аз Joy

п.п. нещо ми запецна сайтчето  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт