МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 932
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 435
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ми ще го видя...щом пък е и удобно...  Blush

Поциии,не ми се подигравай!  hahaha

# 436
  • Мнения: 4 676
Аз щях да въвеждам резултатите от мачовете в екселското файлче,  което Мама Цоцоланка е дала като линк на първа страница...

Така ли стана?
Даже не съм видяла... Blush
Отивам да си поравя грешката!
Поци,едвам ме нави!
Наздраве!

*Ужас,бирата ми свършва,а мача даже не е започнал!

**Поци,пепел ти на устата!!!
Холандия..не са тва което бяха преди 10 г Peace

# 437
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз щях да въвеждам резултатите от мачовете в екселското файлче,  което Мама Цоцоланка е дала като линк на първа страница...

Така ли стана?
Даже не съм видяла... Blush
Отивам да си поравя грешката!
Поци,едвам ме нави!
Наздраве!

*Ужас,бирата ми свършва,а мача даже не е започнал!

**Поци,пепел ти на устата!!!
Холандия..не са тва което бяха преди 10 г Peace

И това е така,ама фанатизма трудно се изкоренява...  Tired

# 438
  • Мнения: 4 676
Ми ще го видя...щом пък е и удобно...  Blush

Поциии,не ми се подигравай!  hahaha
не се подигравам с никой..гледай им футбола Hug

# 439
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ми ще го видя...щом пък е и удобно...  Blush

Поциии,не ми се подигравай!  hahaha
не се подигравам с никой..гледай им футбола Hug

Е видях,видях...  Tired

# 440
  • Мнения: 4 676
Ми ще го видя...щом пък е и удобно...  Blush

Поциии,не ми се подигравай!  hahaha
не се подигравам с никой..гледай им футбола Hug

Е видях,видях...  Tired
мъка..офанзивния футбол..който демонстрираха преди години го няма Peace Twisted Evil

# 441
  • София
  • Мнения: 6 225
На мен пък сега ми е интересно дали италианците няма да играят прекалено дефанзивно, както често правят! Хубав футбол играят, но понякога, като опнат една здрава защита иии....  става страшно.... скучно!

# 442
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Италианците играят нещо друго,но не и футбол!
Тия са толкова груби,че положението бие на касапница!
Отвратителен футбол показват тия гадни жабари!  Banghead

# 443
  • Мнения: 4 676
катеначо..убива всичко в играта..италианците го могат..но не вярвам да стигнат до там..просто.. му мина времето Peace

# 444
  • София
  • Мнения: 6 225
Италианците играят нещо друго,но не и футбол!
Сигурно квалификацията "хубав" ми е дошла заради Алекс дел Пиеро и Кристиан Виери... кой ти гледа футбола  hahaha!

# 445
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
катеначо..убива всичко в играта..италианците го могат..но не вярвам да стигнат до там..просто.. му мина времето Peace

Пу пу пу!
Дано си прав!
Няма да мога преживея Световното от 2006 отново!
Не,мерси!  Tired

Италианците играят нещо друго,но не и футбол!
Сигурно квалификацията "хубав" ми е дошла заради Алекс дел Пиеро и Кристиан Виери... кой ти гледа футбола  hahaha!

Така,така...
Затова ще е!

# 446
  • Мнения: 4 676
Италианците играят нещо друго,но не и футбол!
Тия са толкова груби,че положението бие на касапница!
Отвратителен футбол показват тия гадни жабари!  Banghead
те отдавна са на поговорката..По-добре..грозна победа..отколкота Красива ..загуба..а и е така във футбола..практиката го доказва....как гърците с грозна игра станаха европейски Peace

# 447
  • София
  • Мнения: 6 225
Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!

# 448
  • Мнения: 4 676
Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 449
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Италианците играят нещо друго,но не и футбол!
Тия са толкова груби,че положението бие на касапница!
Отвратителен футбол показват тия гадни жабари!  Banghead
те отдавна са на поговорката..По-добре..грозна победа..отколкота Красива ..загуба..а и е така във футбола..практиката го доказва....как гърците с грозна игра станаха европейски Peace

Абсолютно си прав!
Лошото е,че ние като фенове не гледаме футбол...а нещо поиталианизирано...  Tired
Тази игра всъщност е красива...италианците я опорочават!

Това като оня лаф "нЕма кръв, нЕма фал!"  Mr. Green!


Тоя Гацо Бацов!  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт