МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 928
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 107
Мача трябва да е Х, но ще да видим...
Да вкарам една редакцийка, ако изобщо видим, че нещо имаме срив...

# 481
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Бреееййй, много ви дразнят италианците, бе! Що така?  Mr. Green

Днес по-рано бях писала, пак ще се повторя - Италия винаги прави слаби първи мачове на големи първенства. Постепенно набират скорост. Най-силния им мач е около осминафинала. Ако минат четвъртфинал - отиват на финала. Казвам го от позицията на 20-годишен стаж фенство.  bowuu

# 482
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
Италия трябва да победи.

# 483
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Италия трябва да победи.

Изобщо не трябва,даже е препоръчително да не се случи  Mr. Green

# 484
  • Мнения: 105
Изравниха  Peace

# 485
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

# 486
  • Варна
  • Мнения: 294
 ай сиКтир  ban тия ми ти Хиталианци ....

# 487
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

# 488
  • Мнения: 107
Браво на мен. Днес съм на 100 процента в познаването. Ама да бях по-смела и да бях заложила на Евро футбол, тощу виж съм забогатяла.  Joy

# 489
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 #Cussing out

# 490
  • София
  • Мнения: 6 225
Дават Гацо Бацов по бТВ  Mr. Green.

# 491
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Дават Гацо Бацов по бТВ  Mr. Green.

 hahaha

# 492
# 493
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

И аз така мисля...  Crossing Arms

# 494
  • Мнения: 4 676
Ахаааа..хикс..на 100% Mr. Green..трите мача Peace

Общи условия

Активация на акаунт