МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 921
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 495
  • Варна
  • Мнения: 294
айде днес, да са по-интересни мачовете и тия Х-сове, да са по-малко  Mr. Green
Северна Корея, ще Ли се опълчи на абсолютните фаворити?
И Кот д'Ивоар дали ще накаже Португалия?

п.п. да ви почерпя за рождения си ден  Crazy

# 496
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Анели,честит рожден ден!
Да си жива и здрава!   bouquet

Сега към въпросите ти...
Северна Корея не ми се вярва да се опълчи на Бразилия...
За Кот Д'Воар пепел ти на устата,аз викам много силно за Португалия  Crazy

# 497
  • Варна
  • Мнения: 294
хихихи Sarcasm, пепел , чакъл , това е положението  Joy - мач ми се гледа, до последно всеки да има своя шанс  Crazy
а понякога, като почна да се навивам за аутсайдерите  Crazy, аз не мога да се позная  Mr. Green

# 498
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Португалия ми направиха толкова силно впечатление преди години,че ще викам за тях до гроб!  hahaha

Иначе си спомням,че Сенегал ме удариха в земята на Световното '02,та по този повод аутсайдерите са много приятна изненада!  Hug

# 499
  • Мнения: 2 506
Най-накрая дойде деня , в който ще гледам пак любимеца си  Heart Eyes (дано все пак да играе днес  Praynig )
За тези , които нямат фаворит в мача  Кот Д'ивоар - Португалия , викайте за Слоновете  Mr. Green  Party

# 500
  • София
  • Мнения: 10 728
Честит рожден ден Анели   bouquet! Черпя те!

Имам ясен спомен, че Коста Рика се класираха доста напред в едно Световно, така че никой отбор не е за подценяване  Naughty

Хаха, днес казаха, че Севернокорейците въпреки че са се класирали, сънародниците им няма да може да ги гледат. Телевизията им не била подписала договор за излъчване на Световното  Shocked

# 501
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Те там У Северна Корея са си е*али мамата!
Четох една статия,там пишеше,че на летището ти изземат мобилния телефон,в страната няма интернет и ако попиташ някое дете на кой иска да подражава,получаваш отговор "Йосиф Сталин и Мао Дзедун"  hahaha hahaha hahaha
Та ти мислиш,че ще гледат Световното!  Joy

Цък да не кажете,че си измислям!  Laughing

# 502
  • Варна
  • Мнения: 294
еее те пък тия съвсем са отнесли плувката, чак да нямат възможност да ги гледат сънародниците  ooooh!

няма да мога довечера да се включа с коментари, но утре пак съм на линия  Crazy


п.п. мерси elix  Hug

# 503
  • Мнения: 11 606
Холандия - Дания    - 1 (1.1%)
1    - 23 (24.5%)

Х    - 8 (8.5%)
2    - 1 (1.1%)
Япония - Камерун    - 0 (0%)
1    - 6 (6.4%)
Х    - 9 (9.6%)
2    - 15 (16%)
Италия - Парагвай    - 1 (1.1%)
1    - 19 (20.2%)
Х    - 7 (7.4%)
2    - 4 (4.3%)

М да.....От снощните мачове мнозинството е познало едва само 1 мач - Холандия - Дания 2:0

Грешка при Япония - Камерун - 1:0(в анкетата 2) и Италия - Парагвай 1:1(в анкетата - 1)

Само статистика:

Германия - Австралия 4:0

Холандия - Дани 2:0

Япония - Камерун  1:0

Италия - Парагвай 1:1



Днешните мачове и анкетата:

Въпрос:      1, Х или 2 за 15.06.2010г. 


Нова Зеландия - Словакия    - 0 (0%)
1    - 3 (2.8%)
Х    - 14 (13%)
2    - 19 (17.6%)
Кот Д`воар - Португалия    - 0 (0%)
1    - 4 (3.7%)
Х    - 6 (5.6%)
2    - 25 (23.1%)
Бразилия - Северна Корея    - 1 (0.9%)
1    - 34 (31.5%)
Х    - 2 (1.9%)
2    - 0 (0%)
   

Общ брой гласове: 37



И що така няма ни един глас за братята севернокорейци????????

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 14:10 от Мама Цоцоланка

# 504
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Най-накрая дойде деня , в който ще гледам пак любимеца си  Heart Eyes (дано все пак да играе днес  Praynig )
За тези , които нямат фаворит в мача  Кот Д'ивоар - Португалия , викайте за Слоновете  Mr. Green  Party
Ако става въпрос да Дрогба ,мислиш ли че ще го гледш?Нали се контузи

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 17:05 от Mira 1919

# 505
  • Мнения: 822
В Северна Корея ще се излъчват само кратки репортажи от мачовете от мръсната капиталстическа страна ЮАР и ще се излъчват само репортажи от мачовете , в които КНДР побеждава за да не си помисли нацията , че отбора е слаб и за загубите няма да се съобщават. Ще се излъчи целия финал на запис в страната само ако КНДР спечели световното. Това прочетох днес за северно кореиците. Лично Ким Чен Ир вожда на корейската нация им е казал как да играят и как да се подредят. Треньора им е само за красота там. Един от играчите им е казал днес , че по време на мача ще се чувства все едно защитава входа на своята държава от агресори и е готов да умре на терена за да защити честта на Ким Чен Ир и Северна Корея.

# 506
  • Мнения: 7 412
2, 1, 2 са новите прогнози.   Simple Smile

# 507
  • Мнения: 4 676
Хайдеее..Словакия newsm44
.Анели,честит рожден ден!  bouquet

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 14:48 от Поци

# 508
  • Мнения: 822
ЗА КНДР довечера излизат титуляри  Нам-Чол, Сонг-Чол, Кванг-Чол , Нам-Чол , Кум-Чол , Мионг-Чол , Хиок-Чол и Жин-Чол.    Laughing

# 509
  • Мнения: 4 676
Вече взех да се обърквам..кои са нови..кои стари Mr. Green
Ама добре..ето моите..2,1,1 Peace

Общи условия

Активация на акаунт