МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 933
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 107
А-а-а, Поци, не по жената!!!  Laughing

# 631
  • Мнения: 822
Не казвам , че е слаба играта на Испания. Просто е смешна в опитите си до момента да превземе вратата на Диего Беналио. А това за късмета вече е друга работа. Но нали има такава мисъл ,  че късметът е винаги на страната на по-добрия отбор.

# 632
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Поци,не с лошо.  Tired
 

# 633
  • Мнения: 822
Виждате кое е печелившото в съвременния футбол. Здрава защита тип лят бетон и от време на време смъртоносни контри. Така че предвид това не очаквайте някакви супер атрактивни мачове на това световно. Вече няма откачени авантюристични тимчета които да влизат да се надиграват и да атакуват от първите минути. Всичко е защита и подреждане в съвременния футбол .

# 634
  • España
  • Мнения: 1 764
Баси и каръка!!!! Сигурна съм ,че ще се стегнат испанците за другите мачове!!!

# 635
  • Варна
  • Мнения: 294
  Mr. Green швейцарците крЪтят испански мивки  Mr. Green
испанците, сетихте са да се разиграйтИ, ама късно  Mr. Green

п.п. Поци, сега жената ако реши да отвръща на удара  Joy, да не залипсваш тука тия дни  Mr. Green

# 636
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Испанците видяха кравички поред бял ден!  #Cussing out

# 637
  • España
  • Мнения: 1 764
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing

# 638
  • Мнения: 4 676
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
абе тя е за швейцарците бре Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil..знам ,че нарочно е за тях..да ми докара нещо bishop  smile3540

# 639
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Ммммм,много ме е яд за испанците,понякога късмета е на страната на по слабия.

# 640
  • Мнения: 822
Стефан Грихтинг от Оксер , Стефан Лихщайнер от Лацио и двама севернокорейски защитника натурализираме и няма да пропуснем световно и европейско. Повярвайте. Абе шегичка тези дето ги казах само могат да гледат Иван Иванов и Живко Миланов и да си записват как се играе в защита.

# 641
  • España
  • Мнения: 1 764
Май имаме целокупен крах в днешните прогнози(поне за този мач де!) newsm78

Айде сега Бафана Бафана,дано не разочароват в този студ милионите си привърженици,които от ранни зори са надули вувузелите! Аз съм дала равен,предвид нелошия отбор на Уругвай! Но явно прогнозите "вече не са това ,което бяха" Mr. Green

# 642
  • Мнения: 822
Цитат
Ммммм,много ме е яд за испанците,понякога късмета е на страната на по слабия.

Кой пък е казал , че този които владее повече топката и пропуска всичките си положения е по-силния. По-добрия отбор е този които от две положения вкарва едното.

# 643
  • España
  • Мнения: 1 764
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
абе тя е за швейцарците бре Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil..знам ,че нарочно е за тях..да ми докара нещо bishop  smile3540

Е,моите съболезнования тогава Mr. Green

# 644
  • Варна
  • Мнения: 294
Поци,вместо да го отнася женати,защо не я надъхаш за каузата,а! Хем ще си коментирате заедно мачовете и току виж......ти си го отнесъл някой път Laughing
абе тя е за швейцарците бре Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil..знам ,че нарочно е за тях..да ми докара нещо bishop  smile3540

хахахаах твоята жена, като моя приятел - онази вечер ми каза - щом си за Парагвай, нарочно ше викам за Италия, нищо че ги мразя  Shocked, аз седях седях и му казах, ми кат искаш да си от лузърите, ОК  Joy  

Общи условия

Активация на акаунт