МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 922
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Цитат
Ммммм,много ме е яд за испанците,понякога късмета е на страната на по слабия.

Кой пък е казал , че този които владее повече топката и пропуска всичките си положения е по-силния. По-добрия отбор е този които от две положения вкарва едното.
Ами за мен играта на испанците беше по добрата,не ми е необходимо някой да ми го казва
Не харесвам отбори които от 2 положения вкарват едното,а цял мач се бранят като опълченци,както и не харесвах играта на гърците,пък и станали европейски шампиони.

# 646
  • España
  • Мнения: 1 763
Мира,последните ти думи сякаш аз съм ги написала! Grinning

# 647
  • Мнения: 4 676
За гърците и аз съм съгласен..и май повече отбори на това световно играят така Peace

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
За гърците и аз съм съгласен..и май повече отбори на това световно играят така Peace
За това е от скучно,по скучно с малки изключения.

# 649
  • Мнения: 4 676
За гърците и аз съм съгласен..и май повече отбори на това световно играят така Peace
За това е от скучно,по скучно с малки изключения.
аз все се надявам причината да е първите мачове..умора ,че има.. има...ама да гледаш по 3-4 атаки на мач..и само затваряне пред собствената си врата..е скучно..вярно е ,че по-добре грозна победа ..отколкото красива загуба..но все пак таз игра е за публиката Mr. Green

# 650
  • España
  • Мнения: 1 763
Току що трочетох това: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3061611

Ужасно се дразня на изказвания от този тип:тоз имал да си връща на оня,щото еди кога си бил направил еди какво си....бля бля бля! Да се търси реваншизъм ,да се рови гнусно в паметта на хората ми се струва......да го наречем нечистоплътно! Едното няма нищо общо с другото,по-скоро за мен е нелеп опит за търсене на лесна сензация!!! Да си напишем дописката един вид ooooh!
И между другото,Бафана Бафана,както вече казах някъде в началото,се превежда като Момчета(само веднъж)! На езика зулу,ако думата се повтори 2 пъти ще рече ,че е просто в множествено число.Тоест момче=Бафана;2 и повече момчета е Бафана Бафана. Женския им футболен отбор е Баньяна Баньяна-ще рече момичета.Ако е едно момиче е просто Баньяна.
Толкоз за днешния ни урок по зулу! Laughing

# 651
  • Мнения: 107
Дивароми, благодарности за прослетлението. Всичко, което казваш ми звучи толкова екзотично и адски прятно. Аз сега съм изцяло за Бафана Бафана. Те ще ме разберат за кой говоря -  Laughing .
Статията е глупава. Намесват се отдавна отминали неща, които нямат място на такива форуми. Важна е спортменската игра и да се оставят всички предразсъдъци на заден план.   

# 652
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Боже,не мога! smile3555
Какво е това студио,какви са тия водещи...нЕам думи!   smile3555smile3555smile3555

# 653
  • София
  • Мнения: 6 225
Студиото е... мамата си трака  ooooh!!
Одеве имАх търпението да гледам малко от него след мача Испания - Швейцария. Беше умопомрачително тъпо. Показаха Свобода Маданска как храни една неориентирана камила пред НДК  Shocked, чак се опита интервю да направи с един от братята Балкански (от цирка), което беше толкова далеч от футбола, колкото не можете да си представите. След това се върнаха в студиото и Кедъра и Ели Гигова представиха Бенда! Камерата се фокусира върху него - четирима музиканти, а певицата беше роднина на ръководителя Ангел Заберски. Обаче след първата песен (щото за друга нямах нерви), ми се стори, че вчера са й казали "От утре си певица и туй то!"  Joy!

# 654
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз имах щастието да чуя само първите 2 коментара след мача и останах потресена от светата простота на водещата!!!  smile3555

# 655
  • Мнения: 4 676
Абе те са така ..канала..на всяко световно се излагат..водещите са уникуми..нама равни на тях..само да ги слушаш..мач не ти трябва Joy

# 656
  • София
  • Мнения: 6 225
Абе те са така ..канала..на всяко световно се излагат..водещите са уникуми..нама равни на тях..само да ги слушаш..мач не ти трябва Joy
По принцип си прав! Аз и в началото на темата писах, че част от забавлението се крие в чара на коментаторите  Mr. Green! Обаче Бенда и камилата не ги очаквах, честно  hahaha!

# 657
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абе да си пуснат Диема по време на Шампионската лига,пък да гледат и да се учат...
'Щото има какво да видят по принцип...
И тая патка какво точно прави там?
Студиото ли краси?

# 658
  • Мнения: 4 676
Абе да си пуснат Диема по време на Шампионската лига,пък да гледат и да се учат...
'Щото има какво да видят по принцип...
И тая патка какво точно прави там?
Студиото ли краси?
Диема е висока летва..не ги пращай там..ще ги ползват за осветление Mr. Green

# 659
  • España
  • Мнения: 1 763
Студиото е... мамата си трака  ooooh!!
Одеве имАх търпението да гледам малко от него след мача Испания - Швейцария. Беше умопомрачително тъпо. Показаха Свобода Маданска как храни една неориентирана камила пред НДК  Shocked, чак се опита интервю да направи с един от братята Балкански (от цирка), което беше толкова далеч от футбола, колкото не можете да си представите. След това се върнаха в студиото и Кедъра и Ели Гигова представиха Бенда! Камерата се фокусира върху него - четирима музиканти, а певицата беше роднина на ръководителя Ангел Заберски. Обаче след първата песен (щото за друга нямах нерви), ми се стори, че вчера са й казали "От утре си певица и туй то!"  Joy!

КАМИЛААААААААА???!!! Shocked Shocked Shocked Ако са търсили алюзия с Африка да бяха избрали я леопард,я слон,я носорог,абе нещо по-южно-африканско.Камилите са от по-друг географски пояс!!! Пък и футбола не е "камилска работа някак си Laughing
А Свобода Маданска кога "оправи борбЪта,кога взе камили да храни Rolling Eyes?!

Общи условия

Активация на акаунт