МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 795
  • Варна
  • Мнения: 294
Ейййй тъкмо ше викам айде на първата мексиканска  newsm20 и Гери ме изпреварила  Mr. Green

Н

# 796
  • Мнения: 1
Има ли някой да вика за Франция newsm78?

Цъ.  Naughty

# 797
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Айде наш'те!

# 798
  • Мнения: 78
Айдеее, кактусчетааа!!!  newsm18

# 799
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Текилааааааа!   Joy

# 800
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
сомбрерааааааааааааа   Party

# 801
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гледам си и приятелите във фейсбук,няма нито един за Франция...  hahaha

# 802
  • София
  • Мнения: 6 225
Освен и аз да ходя да гледам във фейсбук, щот картина на телевизора няма  Crazy! Пуу, ега ти, що така често им прекъсват предаванията!?

# 803
  • Варна
  • Мнения: 294
тия от канала, нарочно ли ни саботират с картината  Mr. Green четат и те форума  Mr. Green

# 804
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
тия от канала, нарочно ли ни саботират с картината  Mr. Green четат и те форума  Mr. Green

Направо не е истина,какви реплики се чуват през отворения ми балкон от съседните апартаменти...
Не,че аз оставам по-назад де...

# 805
  • София
  • Мнения: 6 225
Аз гледам да не викам много, че мъжът ми по това време обикновено е заспал на дивана, тия дни се прибира убит от работа  ooooh!! Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!

# 806
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Верно завалията...не моЕ си почине,докато тече Световното!
Ужас,бива бива еманципация,ама ние къртим мивки!  Joy

# 807
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
 Thinking Колко градуса е  там,че са се завили с одеала ?

# 808
  • София
  • Мнения: 6 225
Само бира не се научих да пия, иначе достойно го замествам  Mr. Green.
Леле, видяхте ли резервите на Мексико как са се завили с одеяла!? Толкова ли е студено в ЮАР?

# 809
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ми уж не,по-рано казаха че е около 3-4 градуса,ама да се седи така на скамейката...еле па отбор дет' не е виждал студ... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт