МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 903
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 945
  • Варна
  • Мнения: 294
 smile3544 ша си докарам инфаркт с тия ми ти сърби, що за пропуск

# 946
  • Мнения: 4 615
Ама моля ви се, казвайте какво става. Някои от нас не могат да гледат  Confused

# 947
  • Мнения: 75
Това световно май наистина се гледа от много жени.И аз не мога да си обесня интереса който ме гони, мъжа ми и той заспива преди да е свършил вечерния мач.

# 948
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
Май доста интересен мач пропускам  Thinking , сега прочетох,че и дузпа са изпуснали немците.

# 949
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Еее, аз така викам и се газирам като го гледам този мач, че чак уплаших кучето.

На гредата така викнах,че кучката си удари главата в масата!  hahaha Joy Joy Joy

Ескарина,така греда им цапнахме на немците,че им я килнахме с 3 градуса на север.
Да не говорим колко картони раздаде тоя съдия...  ooooh!

# 950
  • Мнения: 101
Сарказъм - същата работа, тормозя животинката:)
А сърбите почват да пропускат доста, дано не стане като приказката, че като не вкараш ще ти го вкарат.

# 951
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сарказъм - същата работа, тормозя животинката:)
А сърбите почват да пропускат доста, дано не стане като приказката, че като не вкараш ще ти го вкарат.

Не,не!
Тихо тихо,че тия последните 15 минути са инфарктни!

# 952
  • Варна
  • Мнения: 294
пу пу пу, и немците пропускат, така че са квит  Praynig

добре де, що не вкарат втори гол сърбите, че да ми се успокои сърцето    Mr. Green

коментатора и той - тежки минути за сърбите ... а феновете им тука, а а?  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 953
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Не мога да повярвам колко положения изпуснаха!  smile3555
Ама нищо-късмета определено е с тях днес!

# 954
  • Мнения: 101
Натискат швабите гадни.

# 955
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Нямат късмет изобщо,като испанците онзи ден...

# 956
  • Мнения: 7 412
Немците да не отнесоха вуду от англичаните заради едните топки?

# 957
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Немците да не отнесоха вуду от англичаните заради едните топки?

 smile3532 smile3532 smile3532

# 958
  • Варна
  • Мнения: 294
еееееееееее ама сърбите, големи льольовци ...как могат така да не завършват атаките си, айде да са по постегнат, а?  Mr. Green  

# 959
  • Варна
  • Мнения: 294
ама немците наистина, като испанците преди дни - тичат като ударени с мокър парцал, не могат да повярват, че не те водят в резулатата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт