МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 887
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 3 735
-Кой пожълтява в този ранен час?
- Аз пожълтявам - каза Финдли...


Sarcasm, паднало ми е пердето, не ща Словения с две победи преди да играе с Англия  Twisted Evil

# 1 006
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 
-Кой пожълтява в този ранен час?
- Аз пожълтявам - каза Финдли...


Sarcasm, паднало ми е пердето, не ща Словения с две победи преди да играе с Англия  Twisted Evil


Свърши!  smile3560  hahaha Joy

# 1 007
  • Мнения: 4 875
Е, браво на словенците!

Абе защо треньорът им е все така намръщен дори при головете?

А вратарят на словенците имаше много добри включвания.

# 1 008
  • Мнения: 75
Даите следващия мач. Laughing

# 1 009
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Даите следващия мач. Laughing

 hahaha

Днес балкански късмет се рее из ЮАР!

# 1 010
  • Мнения: 75
Даите следващия мач. Laughing

 hahaha

Днес балкански късмет се рее из ЮАР!

 LaughingДа са чудиш за кого по напред да викаш. Joy

Много ми харесва от рекламата на Кока кола онзи дето се мята зад рекламните ограждения,представям си го как се раздробява от другата страна. Joy

# 1 011
  • Мнения: 2 506
dyavorami, пак благодаря за интересното инфо. Аз бях чела наскоро ,че Агуеро и жена му се били разделили. Но те таблоидите си пишат каквото си измислят. Ама Игуаин и той ли е зет на Марадона?  Shocked Това не го знаех.

# 1 012
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Даите следващия мач. Laughing

 hahaha

Днес балкански късмет се рее из ЮАР!

 LaughingДа са чудиш за кого по напред да викаш. Joy

 hahaha
За мен нямаше особено съмнение днес,макар този мач да не особено интересен,ама поне голчета падат.  Mr. Green

# 1 013
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Хаха,а пък на тениските на словенците има електрокардиограма!  smile3532

# 1 014
  • Мнения: 75
И за мен така.Обаче по скоро не ги харесвам като хора отколкото като отбори.Хахаха не,че ги познавам де.За националноста ставаше дума. LaughingИ Словенци и Сърби един дол дренки са.

# 1 015
  • Мнения: 3 735
Боже! Сега се сетих - нали довечера няма да коментира Петър Василев?! Моля, кажете, че няма, моля! Shocked

Оная вечер го чух и ми призля.

# 1 016
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз толкова съм му свикнала с гласа,че нямам нищо против да го слушам...  hahaha

Красив американски гол!

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 18:05 от Sarcasm™

# 1 017
  • Мнения: 3 735
Аз толкова съм му свикнала с гласа,че нямам нищо против да го слушам...  hahaha

Стига бе, гнусен е! И носи лош късмет, шъ знайш.  Confused За гласа не ми се говори, направо... Да го хвана, да го усуча около собствения му врат.  Twisted Evil

Дааа, дааа, Хамериканската сила почва да се проявява. (прости ми, боже!) Embarassed

ХУбав гол, наистина, обективно погледнато.

# 1 018
  • Мнения: 78
Боже! Сега се сетих - нали довечера няма да коментира Петър Василев?! Моля, кажете, че няма, моля! Shocked

Опасявам се, че ще е Ивайло Ангелов  Sick

Ай, аз съм за Хамериканците. Гоу, капитан планета-янкис, гоу, гоЛЛ.  Mr. Green

# 1 019
  • Мнения: 75
Дет са вика и X може да е мача.

Общи условия

Активация на акаунт