МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 902
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Олеле, аз чак сега се прибирам, и очевидно съм изпуснала много неща.
Не е толкова зле равният тук за Англия. Словения - 4 т., САЩ - 2 т. Ако Англия бие Алжир, става също с 4. После остава прекия двубой да се разберат за първото място.
Ама хайде да не слагам рибата в тигана, че не знам какво ще ги свършат поданиците на Нейно Величество  newsm43

# 1 036
  • Мнения: 3 735
Олеле, аз чак сега се прибирам, и очевидно съм изпуснала много неща.
Не е толкова зле равният тук за Англия. Словения - 4 т., САЩ - 2 т. Ако Англия бие Алжир, става също с 4. После остава прекия двубой да се разберат за първото място.
Ама хайде да не слагам рибата в тигана, че не знам какво ще ги свършат поданиците на Нейно Величество  newsm43

Жива да си, Све, тъкмо се чудех как е класирането  Hug

Няма риба, няма тиган, шшшт!

ПП Много кефи съчетанието Малечка си вдига очилата, Сър вдига шапка.  bowuu

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 19:02 от ИрПуц

# 1 037
  • Мнения: 258
Олеле, аз чак сега се прибирам, и очевидно съм изпуснала много неща.
Не е толкова зле равният тук за Англия. Словения - 4 т., САЩ - 2 т. Ако Англия бие Алжир, става също с 4. После остава прекия двубой да се разберат за първото място.
Ама хайде да не слагам рибата в тигана, че не знам какво ще ги свършат поданиците на Нейно Величество  newsm43

Ами какво ще направят, някое 3/4-0  Simple Smile
А иначе, снощи Франция, днес Германия. Много добре се получи. Simple Smile

# 1 038
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Глупости!
Ставаха с 4 точки!
Имат равен с Алжир преди това!

# 1 039
  • Мнения: 78
Пуу, аз да изпусна днешните мачове с толкова голове  ooooh!
От вас следях развоя  Hug
Довечера мощно ще подкрепям Англия.  Peace

# 1 040
  • Мнения: 258
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Глупости!
Ставаха с 4 точки!
Имат равен с Алжир преди това!

Напротив, победиха Алжир с 1:0 и сега с това равенство са с 4 точки и водя в групата.

# 1 041
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
При победа, Словения става с 6 точки. Ама и вие сте едни статистици...

Глупости!
Ставаха с 4 точки!
Имат равен с Алжир преди това!

Напротив, победиха Алжир с 1:0 и сега с това равенство са с 4 точки и водя в групата.

Ето къде е грешката в системата!
Програмата ми не е попълнена правилно!  Banghead

Извинявам се,ако съм подвела някого.   bouquet

# 1 042
  • Мнения: 3 735
Пуу, аз да изпусна днешните мачове с толкова голове  ooooh!
От вас следях развоя  Hug
Довечера мощно ще подкрепям Англия.  Peace

Ама мощно!!! Да измислям ли призив?  Whistling

# 1 043
  • Мнения: 485
Аз 6те викам за Алжир, други има ли ?

# 1 044
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Аз 6те викам за Алжир, други има ли ?

Неееееееееееееее!  Mr. Green

# 1 045
  • Мнения: 258
Пуу, аз да изпусна днешните мачове с толкова голове  ooooh!
От вас следях развоя  Hug
Довечера мощно ще подкрепям Англия.  Peace

Ама мощно!!! Да измислям ли призив?  Whistling

Няма да ти се разсърдим ако измислиш Simple Smile
Иначе ще пада голямо викане тая вечер, ще викам така че да се чувам чак в Кейптаун  Laughing

# 1 046
  • Мнения: 11 606
Резултати и класирането до този моментhttp://dox.bg/files/dw?a=dded4ad6ac 


Аз изчезвам за малко, утре вечер ще съм на линия отново, приятно гледане на мачовете на всички ви!!! После ще наваксам с четенето!

# 1 047
  • España
  • Мнения: 1 760
Да разцъкам малко положението с кратка емисия клюкини:

Мъжа ми вчера бил в коментаторското студио заедно с  Габриел Батистута Grinning Grinning.После на въпроса ми дали и отблизо е толкова красив(Батистута,той мъча ми си е номер едно за мен Heart Eyes),ме удостои с такъв леден поглед,чееее........  Sick

Вчера Марадона пак демонстрира свеж дух пред журналистите, намеците за "мъжките целувки",които тегли на всички играчи след вчерашния мач,Диедо контрира с откровението,че си пада ЕДИНСТВЕНО И САМО ПО ЖЕНИ  и,че сърцето му е заето,дамата се казва Вероника и е РУСА,на 31 години. Тя не е с него в Южна Африка,неотдавна любимата му направи спонтанен аборт в 5я месец и вероятно още не се е отърсила от загубата.Бедите не подминават и известните!
Така че "клуба на блондинките", давайте да се мобилизираме! Laughing

А намека за "мъжките целувки" е по повод" неопределената" сексуална ориентация на вечния съперник на Марадона -Пеле!!!

А стига съм клюкарила,че ще заприлича на коментаторското студио на БНТ!
Между другото те как се справят днес? Флора,Фауна,това- онова........ Laughing

# 1 048
  • Мнения: 3 735
PePiNkAUtD , благодаря за окуражаването. Отсега ще си го кажа, че после... ще викам.

За истинската бира (която се пие на стайна температура)
за истинския чай (който се запарва)
за рибата с картофи (във вестник)
за цигарите (които си пушат тайно)
за английския гений в съществуването
за хумора
за вулгарността
за аристократизма (най-често вулгарен)
за сър Мечо (това е лична забележка)

Давайтееееее!!!

# 1 049
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
dyvaromi   Grinning Да ти кажа твойте клюки са по -интересни от тези на БНТ,така че не спирай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт