МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 900
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289

За имената на словаците - http://worldcup.gong.bg/view_article.php?article_id=141519


Анелка пак е в центъра на скандал....Не му стигна една важна дузпа, която пропусна.......

много свежи имена

Остави,че не не понасям целият им отбор ,а Анелка ми е върха на сладоледа, от къде се е събрала в мен цялата тази антипатия към него нямам обяснение




# 1 321
  • Мнения: 3 735
Да не падаме духом Айдееееееееееее   261uu наш'теееееееееееееее


Mr. Green Нейният отбор винаги пада



А, така ли?  Crossing Arms  Twisted Evil

И не е вярно, последния път моя отбор свърши наравно #Cussing out

Сарказъмче, надявам се аз да съм виновна тоя път  Mr. Green

ПП На Руни изявлението и мен ме изкефи. Ми така, де, на кви се правят, ама ха!

# 1 322
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
А, така ли?  Crossing Arms  Twisted Evil

И не е вярно, последния път моя отбор свърши наравно #Cussing out

Споко шефе  hug ,но никога не бият  Mr. Green

# 1 323
  • Мнения: 4 676
Поци, Сарказъм, благодаря ви  Hug! Този момент съм го пропуснала  Mr. Green.
http://sportni.bg/worldcup2010/?tid=40&oid=2530515

# 1 324
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А, така ли?  Crossing Arms  Twisted Evil

И не е вярно, последния път моя отбор свърши наравно #Cussing out

Споко шефе  hug ,но никога не бият  Mr. Green

Ужас!  Joy
ИрПуц,сА ше видим как ще тръгнат второто,та на края на мача ще ти кажа кой виновен-кой не!  hahaha

# 1 325
  • Мнения: 11 606
Аз съм с Мозила и не ми излиза лентата с емотиконите....Или трябва да рестартирам компютъра - ще пробвам, но така или иначе ИЕ го включвам много рядко.....Но има добри попадения.....Благодаря за линка -

За Рууни - http://sportni.bg/worldcup2010/?tid=40&oid=2530496

За Анелка - http://sportni.bg/worldcup2010/?tid=40&oid=2530497

# 1 326
  • Мнения: 3 735
А, така ли?  Crossing Arms  Twisted Evil

И не е вярно, последния път моя отбор свърши наравно #Cussing out

Споко шефе  hug ,но никога не бият  Mr. Green

Недей гадня, лейти, недей гадня! Да разбирам ли, че в сряда ще викаш за Словения? Викай, викай, като сме на различни позиции, на мене май ми се получават нещата.  hahaha

Съвсем ще полудея от суеверия вече Tired

Ужас!  Joy
ИрПуц,сА ше видим как ще тръгнат второто,та на края на мача ще ти кажа кой виновен-кой не!  hahaha

Хубаво, бива  Joy Тъкмо да проследя дали ще има закономерност  Mr. Green

# 1 327
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289

Недей гадня, лейти, недей гадня! Да разбирам ли, че в сряда ще викаш за Словения? Викай, викай, като сме на различни позиции, на мене май ми се получават нещата.  hahaha

Съвсем ще полудея от суеверия вече Tired


 Hug Ако нашата опозиция ще доведе до желаният резултат,че се прежаля и ще викам  Wink

# 1 328
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Ир, нали ще викаш силно за Нова Зеландия?  smile3521

# 1 329
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
ИрПуц,ако има закономерност все ще те карам да викаш за "другите".  hahaha

# 1 330
  • Мнения: 3 735
Ир, нали ще викаш силно за Нова Зеландия?  smile3521

 smile3534 Разбира се, не че ще има особен смисъл... Ама знае ли човек.

Прежали се, лейти, ама то не става ако не си искрена  hahaha

За мезе ме взехте, а? ШИ видим кой кого  Mr. Green

"Биричката понякога стопля фенските души" - тоя друсан ли е, луд ли е... Все повече се убеждавам във второто.

# 1 331
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

"Биричката понякога стопля фенските души" - тоя друсан ли е, луд ли е... Все повече се убеждавам във второто.


Мен пък ме разхлажда!

# 1 332
  • Мнения: 78
Уф, мачът нещо ми зазля  Tired
ПП. Долу краката от Рокее!!!  Mr. Green

# 1 333
  • Мнения: 3 735

"Биричката понякога стопля фенските души" - тоя друсан ли е, луд ли е... Все повече се убеждавам във второто.


Мен пък ме разхлажда!

Да, ма на тях им е студено, р'збир'ш ли  Laughing

Цеце, тва бисер ли е? Да записвам?  hahaha

# 1 334
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

"Биричката понякога стопля фенските души" - тоя друсан ли е, луд ли е... Все повече се убеждавам във второто.


Мен пък ме разхлажда!

Да, ма на тях им е студено, р'збир'ш ли  Laughing

Цеце, тва бисер ли е? Да записвам?  hahaha

Ааа той Петър Василев вкарал мисъл,викаш...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт