Отговори
  • Мнения: 31
Ами в общи линии, май записах цялото си питане в заглавието Simple Smile
Някога майка ми беше дистрибутор и бяхме много доволни от продуктите и сега ми се иска и аз да се включа, за да си пазарувам с отстъпките.
Ако някой има информация, ще Ви бъда благодарна да ми обясните как седят сега нещата Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 617
И аз съм чувала, че продуктите им са много добри (не съм ги ползвала) и че са на първо място (?) сред МЛМ, но не знаех, че действат и в България.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 135
Провери в сайта им, там би трябвало да има информация.

# 3
  • Мнения: 31
Ами аз намерих някакъв сайт на български, но там изобщо няма информация за това, а само за продуктите.

# 4
  • Мнения: 4 841
Това не бяха ли някакви "вълшебни" препарати, с които можеш едновременно да си миеш пода, да си переш дрехите, да си поливаш цветята, да обезпаразитяваш животните и да лекуваш херпесите на детето си? Поне това си спомням от някаква листовка, с която майка ми се опитваше да ме "зариби" преди време  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
За пръв път чувам, ама това, което видях на сайта им от любопитство, беше белина за 35лв килото и За пране на бели тъкани (2.25kg.)
Цена: 66.35лв.


Бррр, не знам кого ще излъжеш да си купи тези неща.

# 6
  • Мнения: 31
ами аз съм ги използвала и съм многго доволна и сега искам просто за себе си и близките да си пазарувам с отстъпка.

# 7
# 8
  • Мнения: 372
Боже, имах глупостта да надникна в каталога :

http://www.bgway.info/index.php?page=shop.product_details&fl … art&Itemid=38

Като му гледам цената, не искам даже да познавам дистрибутор на марката  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 816
Бях преди  10год.дестрибутор още в началото.Сега си взех от верото и никога няма да повторя с нищо вече.Преди верото беше бистро бяло ухаеше нежно и доста време изкарах с него,сега мирише остро и има вид и цвят на рядък гел,,Тест,,Да не говорим,че от обещанията им от 10год. до сега няма и 2 изпълнени.Цените са едни от най-високите и мрежа не се прави тъй-лесно,качеството пада и е трудно да гарантираш всичко което пише в каталога.Качествени продукти можеш да намериш ако се поразровиш,но не на тази убийствена цена.Познатата ми, е дала пари за да се включи като дестрибутор.

# 10
  • Мнения: 5 647
Пълни глупости. Много ми е чудно как има още хора, които се връзват....

# 11
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Абе глупости или не не знам ама 2002 на жена ми с белина на амуей изчистихме за 5 минути от бяла памучна рокля петно от риванол.

А ако някой типично по нашенски е започнал да предлага продукти менте със същата марка нормално е да има негативни отзиви.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 658
Абе глупости или не не знам ама 2002 на жена ми с белина на амуей изчистихме за 5 минути от бяла памучна рокля петно от риванол.

А ако някой типично по нашенски е започнал да предлага продукти менте със същата марка нормално е да има негативни отзиви.

Което спокойно би могло да се направи с коя да е друга белина на цена 2-5 лв.
За ментетата съм съгласна и не бих се учудила.

# 13
  • Мнения: 12
Мине - не мине време и в КМ се появява поредната тема за МЛМ. Там вече се подминават с досада и резултатът е Амуей в Клюкарника. За кой ли път  някой, който е ползвал продуктите и е ама много доволен от тях, търси информация не с едно просто търсене в досегашните милион теми, което би било толкоз просто и логично, но и лично, ами тук - на тиферич.

Съветвам всеки, на когото занимаването с МЛМ като обикновен дистрибутор се струва печелившо занимание, да се информира как функционират МЛМ не от човек от схемата - в мрежата има достатъчно и съвсем достъпна за непрофесионалисти информация.

Общи условия

Активация на акаунт