хомеопатично лекарство за имуностимулация

  • 6 945
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Информацията,която имам за хомеопатията ме кара да мисля,че си е чиста шарлатания.Незнам дали следите часът на ВВС по БТВ,но ако не влезте в сайта им,оттам в съответната рубрика и потърсете темата за хомеопатията.Уверявам ви,ще научите много интересни неща и времето ви няма да е загубено! newsm10

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Информацията,която имам за хомеопатията ме кара да мисля,че си е чиста шарлатания.Незнам дали следите часът на ВВС по БТВ,но ако не влезте в сайта им,оттам в съответната рубрика и потърсете темата за хомеопатията.Уверявам ви,ще научите много интересни неща и времето ви няма да е загубено! newsm10


Нали върши работа, пък дори и ефекта да е само в главите ни. Предпочитам хомеопатия пред химия, особено за детето ми.

# 17
  • Мнения: 1 866
Информацията,която имам за хомеопатията ме кара да мисля,че си е чиста шарлатания.Незнам дали следите часът на ВВС по БТВ,но ако не влезте в сайта им,оттам в съответната рубрика и потърсете темата за хомеопатията.Уверявам ви,ще научите много интересни неща и времето ви няма да е загубено! newsm10
Аз съм живяла 9 години в града на БОАРОН, фр. производител на хомеопатичните лекарства - град Лион, Франция. Много се интересувам, чета сериозна литература по темата и ползвам хомеопатията за цялото семейство, другите лекарства почти съм ги изхвърлила от употреба (с това не искам обаче да кажа че няма нужда от тях, но не и за обикновените настинки, хреми, температури и зачервени гърла). Джипито, която е и педиатърката ми има диплома по хомеопатия и разчитам на нея. Мисля че за да се ползва хомеопатия трябва първо човек да се обърне към сериозен хомеопат, в Б-я по закон задължително лекар. Второ да ползва като информация сериозна литература, да се образова малко така да се каже. Хората които прилагат хомеопатия са също и такива които се стремят към здравословен начин на живот. Целта е да се помогне на организма да се бори по естествен път с болестите което е заложено в него. Предимството на хомеопатичните медикаменти е че те не са токсични. Всичко това не означава че нямаме нужда повече от антибиотици но тяхното ползване е сведено до минимум. За сведение хомеопатичните лекарства се поемат от Здравната каса във Франция.
Аз лично смятам че не хомеопатията е  шарлатания, а изписването  на антибиотици в Б-я за щяло и нещяло. За 9 години във Франция не ми беше изписвано нито веднъж антибиотик а когато дойдох за 1 година ми беше изписан 2 пъти и двата пъти не защото съм имала доказана инфекция а превантивно! Да не би да съм хванела инфекция! Подобен абсурд не бях чувала! Излишно е да казвам че не ги взех и както виждате все още съм жива. А ако някои от вас говорят малко френски и хващат френската програма TV5 ще забележат че в момента върви поредната кампания финансирана от държавата срещу прекомерното ползване на антибиотици.
Всеки има право естествено да прави каквото си иска със здравето и да вярва на каквото си иска.

 

# 18
# 19
Аз пък съм съгласна с Елка.Информацията,която дава ВВС съвсем не е от типа"тоя казал-оня рекъл".В такъв случай по-добре да ползвам плацебо,ама да давам пари за чиста водица Outta Joint,в която има една милионна част от субстанцията...

Общи условия

Активация на акаунт