Празник имаме, УРА! ЮНЧЕ става на ЕДНА! Тема №107.

  • 21 838
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 012
Анито, Честит рожден ден   bouquet всичко най-хубаво.

Бела, Честит рожден ден със закъснение и на теб   bouquet

# 691
  • Мнения: 989
Ани, честит рожден ден! Пожелавам ти да си жива, здрава и много много щастлива! Бъди винаги усмихнатия и позитивен човек, който си и в момента! Много много целувкиии!!!

Ние сме си всички вкъщи и затова не пиша много много. На Боби пъпките му завяхват и тъй като му дадоха дълъг болничен, решихме да отскочим до морето от сряда до неделя, а в края на август за още седмица. Сега правя списъци, приготвям багаж... Дамо дето още не сме решили къде точно ще ходим. Ще го мислим в сряда като тръгнем  Grinning

При нас няма нищо ново, освен един нов пети зъб. Днес направихме първия си опит с гърнето, но той беше просто трагичен. Първо изпадна в ужасна паника, след това го възприе като играчка...

# 692
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
polito_87 - и аз съм на вълна приготовления за морето. Вчера накупих всички възможни пюрета, каши и сокове, да съм спокойна за изхранването и така...
И аз да се похваля, че ни изби 3ти зъб днес сутринта. Откогa го чакаме самоооо.......има няма 3 месеца и половина Joy

# 693
  • Мнения: 31
момичета, мерси на всички, които се включиха със съвети и мнения за ваксината  Hug днес сутринта гледах и част от предаването на Гала за ваксините и изпаднах в ужас!!! не ме питайте как водих Дани след обяда на поредната консултация + ваксинация!!! остава ни само да се надяваме всичко да е наред след задължителните убождания и твърдо няма да правя нищо излишно!!!
АНИ, МИЛА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Да си жива и здрава! Все така усмихната, лъчезарна и позитивна жена! Пожелавам ти любов, късмет и успехи във всичко, с което се захванеш! Весел празник  Hug
на тръгналите към морето- приятно изкарване и хубаво време!
поздрави и много  Hug на всички!

# 694
  • София
  • Мнения: 2 132
Ани, Честит Празник! Много любов и здраве ти желая!

И аз гледах Папазова в На кафе днес. Е, много ми е крайна тази жена. Понякога като сектантка е...

# 695
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
Оххх, от тази при Гала сутринта косата да ти настръхне....Цял ден мисля само колко са страшни тия ваксини....Ей, значи като се появи някой така по тв да всява страх и ужас в хората, направо тръпки ме побиват дълго време....

# 696
  • Мнения: 2 108
Ани, честит рожден ден и от мен!
Поли, от любопитство я купих книжката, която препоръча по-напред (Здрач) и я изчетох на един дъх на морето (имахме 2 дъждовни дни за съжаление), сега съм се заредила и с другите части, но се връщам на работа от утре и не знам кога ще успея и да чета.
Не съм гледала Гала днес, но аз не бих сложила допълнителни ваксини, толкова им треперя на задължителните...скоро сложихме последния Пентаксим, в крайна сметка не събрах смелост да не ваксинирам, но разбирам и тези, които го правят!
Боян го мъчат кътниците, текат едни лиги, едно чудо...дано да излизат скоро. Гърне и аз купих преди седмица, ей така да го пробвам, знам си, че е рано, е няма такъв  рев, дори и на рекламите не искаше да стои на него, прибрах го, след някой и друг месец пак ще се пробвам. Почти съм сигурна, че както и при сестра му, просто другото лято като стане на 2 г. ще махна памперса в един слънчев ден и нЕма да се мъчим да се учим, ама не устоях на порива на бабите да го сложа клекнал да пикае - късно му било на детето, щяла съм да изтърва момента, бла-бла. Та тъй де, на този фронт - неуспех  Mr. Green!

# 697
  • Мнения: 168
Честит Рожден ден на мама Ани!Да е здрава,усмихната,все така мила и щастлива мама !

Ние все още боледуваме  Cry,скоро ще стане месец.Ужасно изнервена,уморена и безсилна се чувствам и чакам с нетърпение моето мъниче да оздравее,да живне,да се усмихне ,да проходи и да прави белички.Няма да обяснявам на широко, защото наистина е много депресиращо,само се нуждая от малко положителна енергия.
Допълнителни ваксини и аз не мисля да слагам ,въпреки че с тези болести от време на време се замислям.Сега първо трябва да оздравеем и да ни поставят тази за шарките,от която също се притеснявам.
Лека вечер!

# 698
  • София
  • Мнения: 2 132
Мариета, много прегръдки от нас  Hug Много се проточи това боледуване. От все сърце ви пожелавам много скорошно оздравяване!

Ние също не сме сложили тази ваксина. Не бързам с тези неща. Ще ида тези дни да се консултирам с лекаря на Мони.

# 699
  • Мнения: 57
Fantasia, честит празник! Бъди  щастлива и весело изкарване!

МариетаHug  Praynig

# 700
  • Мнения: 1 291
Заповядайте ако ви се гледат 4 близнаци в планината с раници  Wink

http://www.bratchedi.info/thumbnails.php?album=16

# 701
  • Мнения: 71
Еххх Мариета колко неприятно...от сърце ти желая бързо оздравяване  Hug
Ние се върнахме от морето...общо взето имахме 3 добри дни и си тръгнахме 1 ден по рано, защото валеше адски.
на малкия му се отвори страшен апетит там, едвам смогвах да го изхраня  Grinning Laughing
пак ми се ходи на море, ама без него този път...липсваше ми безцелното лежане на плажа...ама какво да се прави...
сега се адаптираме отново в София, малко е скучно, но ще го преживея  Grinning
исках да ви попитам някои неща, ама напълно ги забравих.

# 702
  • Мнения: 57
Близначкова, вие сте уникални! Браво! До колко кг са тези раници?

# 703
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 397
SheIsInLove - добре дошли Simple Smile жалко че само 3 дни са били хубави
Bliznachkova - страхотни са малките в тези раници! Simple Smile Направо сте били атракция на Витоша - уникални сладури качени на високо Hug

# 704
  • Мнения: 255
Грета, благодаря  lovekiss ти си от тези дето се сещат за всички   bouquet
Почерпка с моята торта

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 18:40 от Fantasia

Общи условия

Активация на акаунт