Празник имаме, УРА! ЮНЧЕ става на ЕДНА! Тема №107.

  • 21 839
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 294
Мариета , имаш моята положителна енергия , за жалост знам през какво минаваш Юли също боледуваше доста дълго от алергия , но когато си мислех че скоро няма да оздравее , нещата се подобриха , вярвам че и при вас скоро ще има подобрение  Hug Hug

Близначкова , големи сте ентусиасти , браво на всички  Peace

SheIsInLove наистина времето жеше кофти , но от днес вече е жега , Важното е че малкия не е останал гладен  Wink

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Здравейте!  Grinning
Ние се завърнахме от морето. Въпреки, че имахме 3 дъждовни дни съм много доволна от почивката, а и Марина също.  newsm53  
Ще започна да разказвам от пътуването-тръгнахме в 07,00 ч и Марина спа до Петолъчката, там спряхме за 20 мин, не че тя даваше зор, а ние имахме нужда да се освежим. След това имаше игра в колата, ядене на солети и бисквити и така до Бургас. Там заспа и се събуди в Царево пред хотела. Та не мога да се оплача от детето, геройски издържа пътя и на връщане.
Пясъка на плажа много й хареса, а също и морето, но по голям интерес имаше да ходи с кофичката с лопатката и да събира пясък, и да ходи да се усмихва на германките и те да й говорят нещо. Направо започваше да пищи от радост.
И в басейна на хотела също много й харесваше, едвам успявахме да я извадим и все я залъгвахме с солети, за да не плаче. В хотела имаше голям двор с зелена площ на която тя много си играеше и тичаше. Както бях писала и преди храна й бях сготвила и си хапваше от нея. Върнахме се здрави, което за мен е много важно, че доста се притеснявах от тези стомашно-чревни вируси. Е имаме сополи, но тръгнахме с тях към морето, там беше няколко дена без тях, и сега пак е сополива. Но днес я водих на доктор-всичко е наред. Просто вади 4 кътника наведнъж.  Rolling Eyes Отгоре са избили само по едно връхче от кътниците, а отдолу излезе целия кътник наведнъж, т.е 4-те връхчета се показаха заедно, сега прозират и 4-те връхчета на кътника от другата страна долу ooooh! И за да е още по зъбато освен кътниците й излиза и четвъртия зъб отгоре, които мноооого се забави-и той е почти пробил.
В дъждовните дни я водихме в детски център в един хотел до нашия и поне не скучаеше. Абе много й хареса. Спеше много добре на морето/и ние си носихме нашата кошарка/.
Аморе, памперси-гащи купих на Либеро, но да ти кажа така си ги върнах в Пловдив. На плажа седеше като идем по памперс/нормален/ и след влизането й в басейна или в морето оставаше по бански или по голо дупе. На басейна на хотела също беше по голо дупе. Та да ти кажа, че май няма нужда да си купуваш като тръгнете за почивка, но ти си решаваш. Аз се притеснявах най вече да не свърши голямата работа в басейна, но нямахме инциденти.
Сега сме в подготовка за кръщенето-на 17/събота/ е Св. Марина и тогава ще я кръщаваме в Пловдив в храм Св. Марина/където се и венчахме ние с баща й  Grinning /
Това е за сега от нас. Стана малко дълго, но това е защото не съм писала цяла седмица.  smile3503


# 707
  • Плевен
  • Мнения: 858
Здравейте мили мои!  Hug

Първо, искам да благодаря на всички ви за милите поздрави за рождения ми ден вчера тук, във ФБ и на Скайп! Страшно ме развълнувахте и направихте празника ми още по-хубав.  Hug

Фантазия, Честит рожден ден! Много, много обич, щастие, здраве и прекрасни дни за теб и семейството ти!

Нинче, SheIsInLove, добре завърнали се от морето!
На заминаващите - приятно изкарване и хубаво време желая!

Андреа снощи вдигна лека температура, днес я водихме, засега уж нищо сериозно, от 4 дни е без антибиотик и пак се размекна, Ужас вече.... Sad

Мариетка, мила, бъди силна и бързо оздравяване  Praynig Често мисля за вас! Дано скоро пишеш, че сте оздравяли!
Анджи, и Гогича също да оздравява!

Грета, Джери, Поли, с тоя шоколад и с това червено вино как ме съблазнихте вие и веднага си отварям и сипвам и аз. Наздраве!

Хайде, лека нощ, а аз ще си пия винцето и ще мисля утре да заминаваме ли на караванката, че много ми се ходи, ама времето го дават леко валежно и гръмотевично, а аз имам панически страх от гръмотевици и светкавици  #Crazy

# 708
  • Мнения: 96
Здравейте,
Добре завърнали се на всички почиващи от морето!
Включвам се да пиша за памперс гащите/банските, проверете в хотели, дали самите хотели имат изисквания децата в детските басейни да са с гащи, ние си проверихме хотела и се оказа задължително децата да са с бански в детския басейн Peace Ние сме се подготвили, но най-добре да проверите в самия хотел! Rolling Eyes
Ани, наздраве!

# 709
  • Мнения: 13
Здравейте и от нас с Тео,

Ние сме в Сандански от петък, но утре реших да се прибираме. Много му се запушва вечерта носа, ходихме и на лекар, нищо му няма, но ми разказва игрицата. Снощи от 3:30 не е спал, само се върти като хеликоптер е. Той по принцип се върти, но тези вечери откакто татко му се прибра в София е неописуемо. Аз през цялата вечер спя на тръни дали няма да се изтърси от леглото като се засили ... Абе ужас някакъв и се надявам утре като се приберем да се успокои.

Оплаках се ще ме извинявате, ама съм на ръба просто.

Иначе му хареса в басейна. Брат ми е бивш плувец и познава всички в интерната, отиваме към 8 и децата се къпят сами в басейна с нас. Там поне съм спокойна, т.к. сменят всяка вечер водата и пълнят с минерална. На децата им е голям кеф. Тео го уча и под вода да се гмурка. Общо взето кеф, само да не бяха сополите и съответно неспането. С яденето пак малко трудна работата, но се оправяме.

Много ми е жал за болните дечица. Бързо да се оправят, че тези дни пак ме налегнаха лоши спомени от болницата.

Целувки от нас, ще пиша пак като наредим режима в София.

П.С. Ани - наздраве, и аз си пийвам и вече и за твое здраве на патерици (надявам се да ме извиниш)  Hug

# 710
  • Плевен
  • Мнения: 858
Наздраве!
Маги, извинявам те, разбира се  Hug Благодаря ти за поздравите!
А ти прати поздрави на любимия ми Сандански! Ей, много ми е присърце това градче  Heart Eyes На есен май трябва да се заведем всички в куп натам  Praynig

# 711
  • Мнения: 1 291
До колко кг са тези раници?
Ами май до 4 години ги дават  Peace На Phill&Teds са- Escape.

# 712
  • София
  • Мнения: 2 658
FantasiaЧестито на патерици! Да си жива и здрава! Хубави розички си направила.  Wink
SheIsInLove, ninand, mgamisheva, добре дошли след морето!  Simple Smile
Marieta, много ми е жал за малката, пробва ли с нещо алтернативно като класическа хомеопатия или силен имуностимулант от рода на Аквасорс?(никога не съм им взимала продуктите, но много ги хвалят)  Thinking
anyto, вие нали бяхте на хомеопатия? Защо не се обадиш да ви сменят лекарството? Ако се променя клиничната картина и не е улучено абсолютно точното лекарство, се дава друго.

Аз да се похваля, че само с хомеопатия си излекувах един херпес за няма и три дни. Явно много съм се преуморила, защото започнаха да ми се цепят ноктите и накрая ми изби и гадния херпес, а от години не ми е излизал. Единия ден до следобяд се поду, на следващата сутрин половината се спука и до следващия ден всичко беше вече на коричка.  Peace

А, забравих да кажа, че вчера в поликлиниката срещнах Марведа с Кристина, добре че беше жената да ме познае.  Blush Аз щях да се чудя после от къде ли се познаваме....... Крисито е малка сладуранка, която неуморно се качваше и слизаше по стълбите.  Laughing

# 713
  • Мнения: 255
Пете, мерси Simple Smile Розичките - за човек с повече опит нищо не е но за мен си е голяма работа   Heart Eyes
Мариетка, дано скоро се появиш с добри новини   Praynig
Bliznachkova, много хубави снимки. Раниците изглеждат удобни за малките като гледам са доволни, даже си поспиват там  Laughing

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 10:27 от Fantasia

# 714
  • Мнения: 61
   Мили момичета,днес преди .... години с помощта само на две акушерки се е родила моята скромна особа  Embarassed Майка ми казва,че съм била много ревящо бебе Crazy,защото съм се родила много лесно  Laughing За сметка на това,като дете и тинейджър,нямаха никакви грижи с мен  Grinning За рождения ми ден дъщеря ми подари поредната безсънна нощ,дано като порасне да кротува и да слушка,защото ще й трябвам още доста годинки  Mr. Green
  Болните дечица бързо на оздравяват  Praynig
  Плажът и коктейлите са от мен.НАЗДРАВЕ!!!

# 715
  • Мнения: 456
Здравейте и от нас!
MAMA LEILA, Честит Рожден Ден!   bouquet
Мариета, скорошно оздравяване на малката и от мен! Ужасно дълго се проточи това заболяване наистина #Cussing out
И аз да се пооплача, но от зъб. На толкова години съм станала, но този мъдрец така и не си намери място да израсте и на две седмици се обажда #Cussing out Вчера ме болеше нетърпимо и отидох на зъболекар. Засега няма да го вади, а само почисти насъбралата се гной и ми сложи някакво противавъзпалително лекарство. Освен това последните два дни посред лято хремясах ужасно и бях с постоянна температура, но след зъболекарската манипулация като по чудо хремата ми мина, както и температурата Shocked И бузата ми е леко подута и на нищо не приличам Sad Иначе Стелиян е добре и се държа доста прилично докато бях болна. Днес е адска жега, но надвечер ще поизлезем да не пропускаме разходката да не се изнерват мъжете от висенето вкъщи - нашия татко го раздава тези дни отпускарски ходи на работа за по 2-3 часа колкото да не е без хич Grinning

# 716
  • Мнения: 2 110
Мама Лейла, честито и от мен!
Аз и на двете си деца давам Аквасорс - зелена енергия и коластра. Дъщеря ми е по-малко кърмена, захранена рано ( на 4 мес.), храни се колкото да не умре от глад, но боледува много рядко и кара всичко на крак, за първи път пи АБ на 1г.6мес. Малкия беше изключително кърмен 6 мес., късно захранен, хапва си добре, спокоен, спи по много, но не спира да е болнав, все нещо сопол, кашлица, 2 пъти бронхит с АБ, и то до 1 г.  Знам, че вторите деца са така, ама ми е криво. Така че не е до имуностимуланти, кърмене, хранене и т.н. - не отричам, че са важни неща, но не са панацея...
Петя, аз херпеса също го моря за 3 дни, но със Зовиракс Simple Smile.

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 14:19 от slavena

# 717
  • Мнения: 5 138
Така че не е до имуностимуланти, кърмене, хранене и т.н. - не отричам, че са важни неща, но не са панацея...

Напълно подкрепям тези думи и твърдо заставам с пример зад тях.
Антоан е от късно захранените също, почти няма ден в който да не е бил навън зимата, не съм го навличала никога - даже обратното ходи леко облечен, кърмя го все още по ен- пъти на денонощие, НООО в момента е с пневмония която кара на крак, ако не беше обилното потене нямаше и да се усъмня че нещо му има, а преди десетина дни беше с гнойна ангина.
Навърши годинка и се почна с АБ, вече втори пие в рамките на двайсетина дена, но пък съм и доволна че преди годинката не е пил сериозни лекарства.
Така че организми всякакви и за себе си се доубедих, че първо е до ген, а после останалите - начин на живот, място също, хранене и т.н.

Лейла честит празник  bouquet 
Ани, Фантазия и на вас честито със закъснение    bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 2 658
Leila, Честит рожден ден! Само хубави моменти да имаш!

ivi, бързо оправяне и дано да спасите зъба!

anelia, горкия Тони, дано .бързо да оздравее и по-малко да боледува.

Fantasia, хич не са нищо работа, това са сложни и трудоемки цветя.  Wink

# 719
  • София
  • Мнения: 596
MAMA LEILA, Честит Рожден Ден и от мен!   bouquet
Анито, и ти да си жива и здрава  Hug и дано да се засечем това лято из балкана  Laughing
И всички болни веднага да оздравяват!!!!! Ааааа, няма да се разберем така с тези болести  Naughty  Hug Дано да оздравеят бързо децата  Praynig

Двете с Кати отидохме миналата седмица в Троян и мислихме да постоим две седмици, но на татко вчера му оперираха окото и се прибрахме обратно в софето. Сега ще постоят с майка малко тук, защото в петък е пак на контролен преглед, а и още не вижда, за да шофира до Троян. Сложиха му имплантант заради гаукомата и му присадиха леща (заради пердето). Много се бях спекла вчера и днес, сигурно и затова ми дойде толкова рано... А и снощи като го заболя и аз направо откачих, много ми е мило за него.

Иначе Кати е добре, само бели прави. В Троян я нахапа бълха, направо я изяде. Крачетата и са пъпка до пъпка  Cry Жал ми стана за малката душичка. Сега започнаха да стават на мехури. Ужас е в Троян с тези бълхи. Като ходиш по улицата и те ти скачат по крачолите. Били пръскали само против кърлежи, нямали пари за друго  ooooh!
Аз най-накрая се прегледах заради многото спазми в корема (от 10-тина година имам колит) и се оказа, че имам една бактерия, която се мори много трудно. За начало се пиели по два антибиотика с разни друи препарати, после други работи и се молим да изчезне. Но ще трябва да отбия Кати, а не знам това кога и как ще стане. Кърмя я по 5 пъти минимум, изобщо не виждам как ще успея за около две седмици.

Общи условия

Активация на акаунт