Празник имаме, УРА! ЮНЧЕ става на ЕДНА! Тема №107.

  • 21 857
  • 729
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 199
за съжаление съм далечко от всички - Силистра  Sad
Ще се отдам на мързел при мама  Wink

# 676
  • Мнения: 143
Bella честит рожден ден!Жива и здрава да си,всичко с лекота да ти се отдава,много обичана и уважавана!Хубав празник ти пожелавам!

# 677
  • Мнения: 989
Честит рожден ден, Бела! Желая ти много здраве, много щастие и много много любов!

Грета, напротив, хубаво е, че го написа, защото не всеки е попадал на темата, а в написаното има много истини.

# 678
  • Мнения: 269
Честит рожден ден, bellaa! Желая ти много здраве и щастливи дни!  bouquet
Отивам на сватба в Асеновград! Mr. Green
gmarinova newsm10

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 14:20 от Senayde9

# 679
  • Мнения: 31
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Бела! Да си жива и здрава и много обичана жена! Весел празник  newsm59
ихаааа, greenlife, един мой много готин колега е от Силистра, страхотен град и много добри хора, приятно изкарване и да си починеш добре!  Peace
по обсъжданата тема- ами аз като чета и ми се струва, че съм най- зле- тази седмица направо изпуших, вчера вечерта вече ми се искаше да счупя нещо в нас- трудно издържам вкъщи по цял ден сама с малката, което определено не ме прави добра майка  Sad често избухвам /като се усетя отивам в другата стая и там си крещя и удрям по една възглавница, но се е случвало и пред Дани да се развикам/, определено не си позволявам да я удрям по една единствена причина- когато съм в пристъп на ярост няма да преценя и най- вероятно ще съжалявам после цял живот /като малка много се биех, все с момчета и до ден днешен смея да твърдя, че имам добър удар  Mr. Green /, иначе като прави нещо нередно казвам твърдо НЕ с подходящ тон и тя започва да мрънка или се разплаква, ако не престане и НЕто не свърши работа, ставам и я махам от опасното място! през цялото друго време я оставям да прави каквото си иска /стига да не застрашава живота и!!!  Crazy / сега е на мода катеренето навсякъде /излазва на едно легло, заиграва се, но незнае как да слезе, няколко пъти и показах като я държах за ръката, после я оставих сама да се пробва като я гледах отблизо и като падна два пъти по физиономия, на третия слезе съвсем сама и то супер внимателно! да обобщя, че стана дълго и досадно- оставям я да се опари сама, за да се научи /е, разбира се, без да застрашавам безопасността!/
момичета, имам един въпрос, той е най- вече до Петя /защото е медицинско лице/, но моля и другите да се включат с мнение- какво смятате за ваксината срещу рак на шийката на матката??? моята докторка упорито я рекламира, а от това което съм чела ми се струва, че вече съм доста възрастна за нея, все пак я слагат на 13 годишни момичета преди да водят полов живот!!!
по въпросите за млякото- Даниела пие вечер по 6 лъжички в 210мл вода /едно немско, Топфер мисля, че беше, номер 3/, сутрин яде попара със сирене, на обяд- основното от кухнята, следобяд- плод с кисело мляко, вечер- супа и преди лягане- млякото! сега ще видя с яслата- може да давам сутрин по малко мляко, че тя е свикнала да закусва в 8, а сега ще тръгва в 7:30 от нас и сигурно преди 8:30 няма да им дадат ядене /от глад едва ли ще умре какъвто е пухчо, ама да не реве много!/
мерси на всички, които ми дадоха съвет и ме подкрепиха- другата седмица чакам резултатите от всички изследвания /живот и здраве да станат в четвъртък/ и в петък я записвам в "Джани Родари". надявам се бързо да свикне и всичко да е наред, ако вземе много да боледува ще мислим други варианти, засега това ми се струва добро решение!
извинявам се, ако съм досадила с дългия пост!
хубава вечер и много  Hug на всички!

# 680
  • София
  • Мнения: 2 132
Бела, Честит Рожден Ден!  newsm59
Аз съм с главоболие от снощи...бях с главоболие де. Изядох един шоколад и ми мина  Mr. Green. Явно ми е било паднало кръвното, но пия едни хапчета и не смея нищо друго да пия, та било то и аналгин.
Не си спомням от кога не бях яла толкова шоколад, ама си взех още един "за лек"  Mr. Green

PoLy_PoLy , тия майки накрая на поста ти и аз ги познавам  Wink Е... тази втората ме впечатли де...хора всякакви...
Сетих се, че когато ни дадоха котето ни, живеехме на квартира. Котето ни го даде приятел на хазяина. И хазяите си взеха едно. Те имаха и ротвайлер-пале още беше.  Та човека постоянно ходеше с един навит вестник и биеше кучето и котето, когато нещо не му харесаше. Казваше, че това е начина да се възпита любимец... Не знам дали е успял да ги възпита. Махнахме се от там. Но аз и за котето не съм си помисляла да го ударя.

Аирина, днес попаднах на тема за тази ваксина. Пишеше, че е за нераждали жени до 26г., но имало и друга вече, която е била и за над 26... По нататък не четох, че не мога да си позволя ваксината така или иначе. Иначе не знам кои щамове на ЧПВ покрива тази ваксина. Би ми било интересно, но при мен сега една друга ваксина е на дневен ред  Simple Smile

# 681
  • Мнения: 57
Не си спомням от кога не бях яла толкова шоколад, ама си взех още един "за лек"  Mr. Green

При мен беше сладолед Sad един глад ме гони, за сладко... и аз пия хапчета и спя като мечка, сигурно е от тях  Tired Тази адска хрема дето ме беше погнала, във връзка с алергиите, отново се върна. Този път обаче се класирах при личната и ми даде две хапчета и едни капки. Направо съм нов човек!

Рени, аз не вярвам на тази ваксина... и не знам защо точно не вярвам, много маркетингово-рекламно ми изглежда. Ще ми бъде полезно да прочета повече мнения. В Джани Родари ще си имате съфорумче - Жорко на hris.g

# 682
  • Мнения: 96
Бела, честит рожден ден!

Geraldine, да не живеем в един и същи квартал, че познаваме едни и същи майки, или просто такъв тип персонажи са навсякъде? Втората е опасна, много държи да чува заветното "мама" Mr. Green
Иначе, кучета съм гледала и то не едно , а цели 5 за различни периоди, в един момент бяха 3 едновременно, бой не са яли, . Единствено, когато се напишкваха ги завеждах и им показвах белята и им се скарвах без бой, бяха чудесни кучета....

Airina, тази ваксина е напълно безмислена, ако една жена е започнала полов живот, има и достатъчно смъртни случай след прилагането и, не изяснени...Ако искаш сигурност, единственото е преглед при АГ на всеки 6 месеца и цитомазка веднуж годишно. Аз лично не бих си я сложила....

Аз кръвното напоследък си го вдигам с чаша червено вино, на ден пия по 2 кафета и съм като пребита, само винцето ми помага! Embarassed

# 683
  • София
  • Мнения: 1 181
Ето ме и мен. След една седмица ходене на ясла - Жорката е със зачервено гърло и сополи.. А аз не смогвам с работата, темпото ми е намаляло.   

Грети, ние не сме в Джани Родари. А в една държавна ясла  Wink.

Airina   Aз съм доволна от Джани Родари - Мими ходеше там на занималня. Познавам  и директорката на яслата - много добър специалист е. Мисля, че няма да имаш проблеми

# 684
  • София
  • Мнения: 2 132
Поли, явно са навсякъде.
Аз алкохол не мога да пия сега, иначе за винцето ми беше първата мисъл, ма-нъцки.
Зимата си имах традиция, точно по това време, вече и Мони и татко и са заспали, да си сипя малко бяло вино и да си седна на лаптопа. Ще взема да си продължа традицията аз другата седмица. Ехх ще си легна спокойна   Mr. Green
п.п. Вчера видях двама татковци с две деца в тревата бяха, нещо си правеха- не обърах внимание... Днес има две люлки и една катерушка на поляната между блоковете  Grinning

# 685
  • Мнения: 57
Глория днес е рожденичка, да е жива и здрава! Дано Траян е по-добре и да пише как са!

# 686
  • София
  • Мнения: 2 658
gloria, Честит рожден ден! Всичко най-хубаво и пиши пак при нас!  Mr. Green
bella, макар и със закъснение, честито и на теб! Да си жива и здрава!

Airina, аз не бих рискувала с ваксината. Прекалено е рано, за да се видят евентуални странични реакции и последствия от нея. Трябва да минат поне 10 години. А и по принцип аз съм много против слагането на голям брой ваксини. Не случайно има такова увеличение на автоимунните заболявания през последните години.

# 687
  • Мнения: 61
     Днес нашата мила съфорумка Анито има юбилей!!!Сигурна съм,че всички ще се съгласите с мен,че това е един прекрасен,много слънчев и позитивен човек.
  От сърце ти пожелавам,мила Ани,много сбъднати мечти,здраве и любов !!!

# 688
  • Мнения: 96
Ани, честит рожден ден! Много щастие, здраве, сбъднати мечти!

# 689
  • София
  • Мнения: 2 658
anyto, Честит рожден ден! Да си много обичана и уважавана и винаги да постигаш всичко бързо и лесно!

Общи условия

Активация на акаунт