Какви гадости и странности обичате да ядете?

  • 37 789
  • 394
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Много обичам да ям солени палачинки. Кисело мляко със сладко от вишни също но не мисля че е странна комбинация.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 467
   Най-гадно ми звучи "солена" "палачинкова" "торта"! За мен палачинката винаги е сладка!

# 17
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
За мен идеалното мезе за биричката е ...шоколадовата вафла.Прекрасно се допълват и подчертават.
А консумирам сирене с почти всичко(без десертите)-супи,месо,гарнитури.Няма ли у дома сирене,значи нищо няма.

# 18
  • Мнения: 4 275
Повечето май го ядат сладко, но на мен от сладко "тавова" ми се подвига ...  Sick Ориз с мляко - Приготвяме го със сол, като чорбичка и другото е .... сладки макарони ...  Shocked Ям си ги подсолени ... За друго не се сещам Simple Smile

Та обичайните за мен солени макарони и ориз с мляко са доста откачени за повечето ми познати Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 446
От малка обичам шоколад и кашкавал. Само, че като бях в Колумбия опитах още по-странно нещо--processed сирене (като това за сандвичи, тънкото), сложено в чаша и залято с горещ шоколад.
Иначе комбинирам сладко и солено много често. Примерно филия с масло, конфитюр и маслини....

# 20
  • Мнения: 74
Голямата ми дъщеря (на 9г. е) е цар на странните комбинации. Най-новия й хит е .... да яде шоколада заедно с пресен или стар лук  ooooh!

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,големи и страстни кулинарки Simple Smileот много време съм регистрирана,но бях само като "зрител".Тази тема ми хареса и сега ще си напиша тук първия пост Blush
Много странни неща прочетох от вас,а моите са:като съм на морето си вземам от катмите на сач с теч.шоколад и кашкавал или с настърган кашкавал и резенчета банан и продавачите ме питат дали наистина ще го ям това  hahaha дрруги странности като кебапче с мед-много му се чудих докато го опитам...агнешко месо също с мед,сега на скоро-чипс или кашкавал.. с китайски сладко кисел сос...

# 22
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Като бях по- малка ядях баницата със сирене, поръсена с пудра захар. Странна комбинация ми е лютите чушки с шоколад, но много хора ми казват, че така се неутрализирал лютивият вкус и било нормално. Иначе съм яла от лимитираната серия на Милка - Млечен шоколад с люти чушки, но там определено не се усещаше пиперчено - чушковият вкус  Flutter

# 23
  • Мнения: 7 914
Купешките банички задължително с пудра захар, а домашните с ягодово сладко.
Филийка с течен шоколад и кашкавал.
Палачинките със сладко от ягоди и сирене.



# 24
  • Мнения: 114
Аз обичам много филийка от хляб "Бонус" или тези новите на "Нилана" (Рейски) с парченца банан. Понякога добавям и течен шоколад Simple Smile. Мразя макарони със захар и диня със сирене.

# 25
  • Мнения: 3
 Филия,намазана с фъстъчено масло и наредени отгоре резенчета ябълка!Много ми е вкусно! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 446
Филия,намазана с фъстъчено масло и наредени отгоре резенчета ябълка!Много ми е вкусно! Simple Smile

И аз винаги ям фъстъченото масло с плодове--пресни или конфитюр. То си е класика.

Ама днес попаднах на един блог, в който имаше и краставица в сандвича PBJ (фъстъчено масло и конфитюр), което ми се видя просто УЖАСНО. Даже се слага сол на краставицата....

# 27
  • Мнения: 11
Купешките банички задължително с пудра захар, а домашните с ягодово сладко.
Филийка с течен шоколад и кашкавал.








[/quot

# 28
  • Мнения: 11
дъщеря ми ги яде тези странности - вафла с кашкавал?? newsm78 #Crazy

# 29
  • Мнения: 13
Най обичам да ям кисели краставици с шоколад,а друга любима комбинация ми е обикновени вафли с майонеза.

Общи условия

Активация на акаунт