Какви гадости и странности обичате да ядете?

  • 37 827
  • 394
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 001
Моята (според мен де) странна комбинация е филия с масло и халва.
Тонинцее  Hug ,мА то това е ужасно вкусно бе.... Hug Обожавам я тая комбинация....

# 76
  • Мнения: 1 731
Нали?Това ми е закуската от детството. Flutter Като порастнах и спрях да я ям. Joy Има уникалното свойство да се лепи на дупето. Joy

# 77
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Нали?Това ми е закуската от детството. Flutter Като порастнах и спрях да я ям. Joy Има уникалното свойство да се лепи на дупето. Joy

Да. Обаче е вкусно. Peace

# 78
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не прочетох друг, да си признае, че е ял жаби, така де, жабешки бутчета. Мисля, че все още ги предлагат в някои ресторанти, когато им е сезона. И за магарешки и конски луканки никой нищо не каза. Те също бяха много модерни преди години. За костенурките вече не питам. То това си беше единичен случай. Бяха ги натоварили цял камион за Италия и приятел на баща ми му даде две. Като си помисля ако е сега, какъв скандал ще е това. Първо, как бяха нахвърляни една върху друга в камиона и че ги транспортираха с цел, да бъдат хапнати. Нищо чудно, че има организация за защита на животните. Иначе ние хората къде ще ги излапаме, къде ще си направим кожени манта и какво ли не още ще ни хрумне.

# 79
  • София
  • Мнения: 15 489
Не прочетох друг, да си признае, че е ял жаби, така де, жабешки бутчета. Мисля, че все още ги предлагат в някои ресторанти, когато им е сезона. И за магарешки и конски луканки никой нищо не каза. Те също бяха много модерни преди години. За костенурките вече не питам. То това си беше единичен случай. Бяха ги натоварили цял камион за Италия и приятел на баща ми му даде две. Като си помисля ако е сега, какъв скандал ще е това. Първо, как бяха нахвърляни една върху друга в камиона и че ги транспортираха с цел, да бъдат хапнати. Нищо чудно, че има организация за защита на животните. Иначе ние хората къде ще ги излапаме, къде ще си направим кожени манта и какво ли не още ще ни хрумне.
Аз обичам жаби(бутчета де), но не го написах , защото е вкусотия, а не гадория! Hug Луканки с магарешко и конско съм яла, но ми харесаха и като ми казаха какво има вътре, не ми стана гадно!

# 80
  • Мнения: 7 420
   Да,жабите не са гадория.  Peace
   Съвсем нормална храна си е.  Wink

# 81
  • Мнения: 5 001
Вени и аз съм от любителите на жабешките бутчета,конските и магарешки луканки.....Ужасна вкусотия са спор няма....

# 82
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Аз си спомням, че много ги харесваха и ми бяха наистина много вкусни. Не съм ги хапвала от дете, но не знам дали сега бих яла жабки. Просто като си помисля как изглеждат, не че кокошките изглеждат по чисти или прасетата пък, знам ли и аз, та затова и ги споменах.
Благодаря ви момичета,   Hug  Hug  Hug успокоихте малко съвестта ми, че взех, да се притеснявам, че аз съм яла на-големите гадории, че и си признавам доброволно на това отгоре Wink.

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Яла съм морски таралеж

# 84
  • Мнения: 5 001
А,сега се сетих,че и костенурка съм яла като дете...Свако ми готвеше едно време беше много вкусно....

Сега се сетих момичета кое е най-гадното нещо за нашенските ширини дето съм го яла....
Жив охлюв  Sick чупи се черупката и се гълта жив ooooh! Sick
Това се прави за лечение на язва,защото охлюва си пуска лигавото вътре в стомаха и слузта обвива раната и тя зараства......Така ме спасиха навремето от операция....Но е ужасно гадно това.....

# 85
  • Мнения: 27 524
А сладкото от калинки, ти ли беше яла?
[/quote]

Аз  Grinning

Суровата кайма си е класика, тук много тачат сандвичите с нея, казват й Америкен - има съвсем натюр, без нищо, има и със сол и черен и червен пипер. Комбинират с листа от жито или рукула  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 214
Всъщност яла съм много неща които нормален човек ги гледа с погнуса. Като започнем от змеи и костенурки и завършим с конско мляко.
Но темата ме привлече и реших да пиша в нея не за тези неща а затова колко много в нашия живот означават стереотипите, един от тях е стереотип в храненето
Преди 7 години дойдох в Болгария и въпреки че съм от етническите българи, храната за мен беше доста страна , какво да ви кажа като и лютиницата ми изглеждаше голяма гадория Embarassed
Не ми трябваше много време да разбера че  повечето неща които аз ям за удоволствие моите познати ги считат за най малко страни яденета.
Обожавам цвекло във всякъв вид.
Няма седмица у нас без риба, а повечето мои познати риба ядът на скара и най много пържена.
Пия чай около 6-7 пъти на ден и чак след 6 години съвместен живот съпруга ми спря да го нарича "боядисана вОда"
С удоволствие ям салата от водорасли и кълнове.
Обожавам супа или манджа с всякакъв вид треволяк, коприва, киселец, маточина и листа от глухарче.
Слагам сини сливи в доста ястия с което учудвам някой новодошъл на гости.
Всъщност интересното че в БГ има много неща но много малко от тях се готвят в къщи ежедневно, страно че изненадвам самите българи с готвенето на булгур, у нас се яде всякакъв вид зърнени каши, булгур, просо, елда, ечемик, овес.

# 87
  • Мнения: 30
Филийка намазана с масло и мед и саламче отгоре  Peace


 Аз също го обожавам това. Много обичам филийка намазана с маргарин и мед и отгоре салам!  Embarassed Crazy

# 88
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Филийка намазана с масло и мед и саламче отгоре  Peace
Аз също го обожавам това. Много обичам филийка намазана с маргарин и мед и отгоре салам!  Embarassed Crazy

А аз със сирене. Сирене и кисело мляко мога, да ям със всичко. Оцет също присъства там където е необходим и където не е според много хора. Колкото до доматите, за мен те не са кисели, а сладки и затова към салата от домати си прибавям порядъчна порция оцет. Пържените тиквички ги ям с кисело мляко и оцет, при положение, че ги пържа без брашно.

Последна редакция: вт, 08 юни 2010, 00:28 от Venetta

# 89
  • Мнения: 1 252
Вени и аз съм от любителите на жабешките бутчета,конските и магарешки луканки.....Ужасна вкусотия са спор няма....

 Hug подушвах , че сме от една порода! Grinning

Но всички ми се чудят н акомбинацията сладко и сирене, аз обожавам
Даже и диня със сирене

Общи условия

Активация на акаунт