Малка съдомиялна /настолна се води май/

  • 22 224
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
От скоро се замислям за съдомиялна, но и при нас пространството е проблем. Искам да попитам тези от вас, които имат такива, монтирани под мивката, лесно ли става самото и включване към тръбите за чиста и мръсна вода. Извинете ме за невежаството.

На водопроводчика му отне половин час работа да изведе вода към миялната + да я инсталира. Беше си донесъл човека каквито джаджи му трябват.. Аз само се уверих, че мога да използвам мивката, докато машината работи, защото това ми беше важнО:)

Ние сме двама и я пускам минимум 2 пъти ( след хранене + посудата за готвене + още пъти, ако има тенджери, тави...) Но аз нищо не мия на ръка, подреждането й е в-с на навик, аз съм се специализирала и знам къде какво и как да побера така че хем да е измито, хем да е максимално пълна:-)

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 691
днес купихме електролукс-а  Laughing , като я монтираме ще пиша отзиви, че се появиха малко проблеми при нас с този монтаж хихи

# 17
  • Тука, под липите стари...
  • Мнения: 287
пиши и за монтажа, че от това точно ме е страх мен. Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 691
ами дойде водопроводчика, поигра си докато затегне всичко, за да няма теч никъде и това беше Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 691
а към съдомиялната имаше и таблетки калгонит ли финиш едно от двете и бяха на прах във фолио и на картинката имаше символ да не се изсипват, и аз сложих таблетката направо както си беше без да режа найлончето и - правилно ли постъпих Simple Smile  моля не ми се смейтее  Embarassed

# 20
  • Мнения: 0
http://prodavalnik.com/sdomialna-elektroluks-i19904985,dali shte mi varshe rabota tazi malka sadomialna ,nyamam mesto za po -golyama a imam nujda izgnih si na mivkata?daite mnenie nie sme 4 choveka kato se hranim samo vecher prez denya malkiya ako yade da ima 2 chinii i chashi razbira se chakam otgovor

Общи условия

Активация на акаунт