Новите ни козметични похождения 10

  • 60 650
  • 691
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27
и   направо се родих отново след като открих тези неща..  Heart Eyes

# 646
  • София
  • Мнения: 5 193
CK infinite matte.  Peace

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Любимият ми продукт,направо се родих с него само че от 500мл понеже са на една цена 250 и 500мл незнам защо неможах да разбера чак аптекарчето се учуди, защото 250 е на 19 и нещо , а500 беше на 18 и нещо и той веднага "има грешка" и ми я продаде на 19 и нещо хахах така е като взимат в аптеките в от кол и въже и трябваше да го насочвам кое какво е тц тц най- мразя така. Simple Smile  Laughing

# 648
# 649
  • Мнения: 3 675
Eто този душ гел на Фа, мирише страхотно

# 650
  • Благоевград
  • Мнения: 2 865
Днес ето това от мен:

# 651
# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 172
За тампоните-нали и Тампакс са така, само че не са от пластмаса, а от картон. Съответно пак Мини,Нормал и Макси. И ги има в БГ:)
Къде ги има? Скоро търсих Тампакс и не открих никъде. Много по-удобни са ми от тези без апликатор.

# 653
  • Мнения: 1 324
Давам обещаното на Амра  Hug мнение за кристалите на Фарком. Не мазнеят като някои, не утежняват косата дори и да прекалиш с количеството и лесно се отмиват от дланите. На моята коса са й идеални. Със сигурност ще ги купя отново.


942 на Катрин Арли. На снимката не личи, но е най-сладкото кукленско бонбоново сладоледово розово  Heart Eyes Да си оближеш ноктите  Laughing

# 654
  • Мнения: 1 416
letsgo , много ти БЛАГОДАРЯ Hug Hug Grinning Не си ме забравила Simple Smile Ще ги потърся тогава, дано ги открия.

# 655
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 719
+ 2 цвята сенки

# 656
  • Мнения: 1 434



Мирише много приятно ,бързо попива  Heart Eyes

# 657
  • София
  • Мнения: 6 802


Такъв покривен глос просто няма! Shocked Shocked Shocked
Днес съм с един тъмнозелен опушен грим, като сложих този глос и има опасност да заработя някой лев.  Mr. Green
Ако някой е близо до Д.Петков мога да му кажа къде я има серията, но черния лак вече го няма.

# 658
# 659
  • Благоевград
  • Мнения: 2 865
Как се казва марката на глоса? Само в Сф ли го има?

Общи условия

Активация на акаунт