Какви жени харесва бг мъж?

  • 9 703
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Харесва такива дето пускат.

Евалла мацко !!  bowuu Кажи им го !!  Peace
какво да им каже!? че всички пускат /и мъже, и жени/ зависи как е поискано  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 816
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing

# 17
  • Мнения: 165
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing
е, не точно това имах предвид, ама карай  Rolling Eyes

иначе това, което каза за ароматите ми хареса  Peace

за вкуса на българския мъж мога да кажа някои неща - за съпруга търси жена, която да си мълчи и да се обажда, само, когато не противоречи на мъжа си;
да изглежда достатъчно добре, че да му завиждат приятелите, но да няма прекалено самочувствие, за да се мисли за най-красивата, че току-виж й хрумнало да прави забележки на мъжа си за шкембето му /ужас! ooooh!/;
да е отлична домакиня - разбирай да си върши всичката къщна работа сама;
да е добра майка - разбирай жената да играе "лошия и злия", а пък мъжа - "добрия", който дава всичко на детето си;
да не е по-умна от него!!! или поне да не го показва, особено пред приятелите му;
да е самостоятелна, но да зависи единствено от него  Crazy....
и т.н., и т.н. айде стига толкова

ПП това са лични впечатления, не преразказ  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 0
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing

Ако жените искаха това, което и ние искаме  Whistling Whistling ... ама не  Naughty

# 19
  • Мнения: 165
Немо, и жените искат същото! уверявам те! просто при нас процеса от мозъка до ....долу е малко по-дълъг. и през това време на обмисляне се намесват хиляди други неща - характера на отсрещния, възпитание, интереси и т.н.

# 20
  • Мнения: 364
Ако жените искаха това, което и ние искаме  Whistling Whistling ... ама не  Naughty

Свободен секс без обвързване и отговорности...?  Laughing

Доколкото за обвързаните жени - стават за любовници но за друго ... едва ли  Wink

А ти какво мислиш? Че ще дойдат да ти изчистят и сготвят ли?

# 21
  • Мнения: 4 458
Сън в лятна нощ , това с парфюмите е добър пример  Peace.

stealflame точно това имах в предвид и аз. Ми не ми харесват такива стандарти пък  Crossing Arms

Panther нали знаеш, който търси, намира!  Grinning  С времето това с половинаките започва да ми се струва все по-илюзорно и недотижимо  Rolling Eyes. Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

# 22
  • Мнения: 11
Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

То тва се компенсира с безмерна тегавина, така че... newsm78

# 23
  • Мнения: 165
Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

То тва се компенсира с безмерна тегавина, така че... newsm78
тегаво ти е... ама от жегата  Mr. Green

пак няма угода  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 458
Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

То тва се компенсира с безмерна тегавина, така че... newsm78
тегаво ти е... ама от жегата  Mr. Green

пак няма угода  Crossing Arms



Вярно е, няма угодия  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 816
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing

Ако жените искаха това, което и ние искаме  Whistling Whistling ... ама не  Naughty
Щяхме вече да сме с бири в ръка,да се чешем по чатала докато псуваме поредния малоумник изпуснал згодния пас подаден така умело,че аз не бих пропуснала и тихо и пресекливо попръцквам от задоволство при визуализацията на огромния екран показващ ме на гърба на някой съотборник и стадиона скандиращ моето име,,Сънчо,Сънчо.......

# 26
  • Мнения: 11
Аааа да! И такива които не мрънкат... Whistling

# 27
  • Мнения: 165
Аааа да! И такива които не мрънкат... Whistling
това и мен много ме дразни, независимо мъж или жена мрънка. съжалявам, че трябва да го кажа девиатор, но моите наблюдения са, че напоследък вие повече мрънкате... Wink

# 28
  • Мнения: 4 458
Аааа да! И такива които не мрънкат... Whistling
това и мен много ме дразни, независимо мъж или жена мрънка. съжалявам, че трябва да го кажа девиатор, но моите наблюдения са, че напоследък вие повече мрънкате... Wink


подкрепям  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Сменете канала. Не наблюдавате дето требе...Ние не мрънкаме....ние пъшкаме Crazy

Общи условия

Активация на акаунт