Какви жени харесва бг мъж?

  • 9 711
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!

# 76
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!
Не е задължително  Stop
Но е задължително да са жени ( че в последно време това понятие много се изврати - нежността се превърна в мърморясване, а съпричастието - в недоволство, при това - перманентно  Whistling Whistling Whistling )

# 77
  • планетата Земя
  • Мнения: 114
Кога е тоя "следващ път"? Второто пришествие? Щото ако има рестарт на системата на Ева2 треа да и вържем ръцете за циците да си играе с тях, а не с некви случайни ябълки, та само да ни вкарва в излишни бели... ooooh! Outta Joint
Няма следващ път! Затова хайде малко повече да се уважаваме, а? Защото е ясно, че едните без другите не можем.
Между другото християнската религия за това не я уважавам, защото винаги  изкарва жената грешница и насажда вина за щяло и не щяло. Не че другите религии са китка де. Та като рече за Ева да кажа, че е доста странно това с ябълката. Тя (ябълката де) нали била откъсната от дървото на познанието, демек Ева опитала от познанието и се покварила, че и Адам завлякла. Хем жената лоша, хем и знанието и то...Много се отклоних от темата.
Българският мъж според мен харесва тип фолк певици. Защо иначе жените ще се стремят да изглеждат на такива?

# 78
  • Мнения: 11
Айде верно да не се отплесваме на теологични теми,защото по тия въпроси искам да беседвам само с наистина подготвени хора..

А за певиците щи кажа веднага . Тва са така наречената "come & fuck me" визия, която постига само едно и единствено нещо - провокация. 'Харесваме' тоя тип жени само до момента в който ги напълним с малко ДНК и дотам. Мерси от такова бройкаджийско харесване. Stop

# 79
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!
Не е задължително  Stop
Но е задължително да са жени ( че в последно време това понятие много се изврати - нежността се превърна в мърморясване, а съпричастието - в недоволство, при това - перманентно  Whistling Whistling Whistling )

Да ти кажа, задължително харесва чуждите всеки мъж по презупция. Никъде не казвам, че не си харесва собствената - това е по желание. Да се харесва чуждата жена ви идва отвътре, мисля това е в природата на мъжете. А, за типа - естествено фолк, както каза Девиатор за единия секс със секс бомба! Е, просто супер мечта - за някои релност Joy

# 80
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!
Не е задължително  Stop
Но е задължително да са жени ( че в последно време това понятие много се изврати - нежността се превърна в мърморясване, а съпричастието - в недоволство, при това - перманентно  Whistling Whistling Whistling )

Да ти кажа, задължително харесва чуждите всеки мъж по презупция. Никъде не казвам, че не си харесва собствената - това е по желание. Да се харесва чуждата жена ви идва отвътре, мисля това е в природата на мъжете. А, за типа - естествено фолк, както каза Девиатор за единия секс със секс бомба! Е, просто супер мечта - за някои релност Joy
Да ти кажа, не задължително.
Само ако неговата не му пуска достатъчно  Mr. Green
За фолк-а к'во бе, няма лошо - те кат'гледам в жанра даже си имат дежурен осеменител - хахахаха  Joy Joy Joy

# 81
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
ddragon - еее, хайде сега пък намеси пускането. Не и така. Щото може да си му пуска достатъчно, но това не може да попречи на харесването на чужди жени.
Харесването си едно, чукането на жена ти в къщи съвсем друго...

# 82
  • някъде ...
  • Мнения: 37
ddragon - еее, хайде сега пък намеси пускането. Не и така. Щото може да си му пуска достатъчно, но това не може да попречи на харесването на чужди жени.
Харесването си едно, чукането на жена ти в къщи съвсем друго...
Да де, ама ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум  Whistling Whistling Whistling
За харесването -  Peace Peace Peace

# 83
  • Мнения: 0

Да де, ама ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум  Whistling Whistling Whistling

Ти ,нека да обичаш да си хойкаш и да си си такъв по принцип,а пък жена ти и челна стойка да направи,няма да има особено значение,защото 2 часа по-късно ,ако можеш да си го сложиш с друга,ще го направиш. Wink
Само свестните мъже отлагат това във времето,но някой ден и при тях се случва. Whistling Laughing Laughing
Защо мислиш,че повечето мъже,като ги питаш защо са изневерили ,нямат разумен отговор,но това по принцип зависи от човека,мъж,жена - няма значение! Peace

# 84
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
ddragon - еее, хайде сега пък намеси пускането. Не и така. Щото може да си му пуска достатъчно, но това не може да попречи на харесването на чужди жени.
Харесването си едно, чукането на жена ти в къщи съвсем друго...
Да де, ама ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум  Whistling Whistling Whistling
Не съм съгласна - практиката показва друго  Laughing

# 85
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
foxysilver - аз се извинявам, но не разбрах с кое не си съгласна....

# 86
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676

 
foxysilver - аз се извинявам, но не разбрах с кое не си съгласна....
 
Че ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум    

Общи условия

Активация на акаунт