Какви жени харесва бг мъж?

  • 9 708
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 165
Сменете канала. Не наблюдавате дето требе...Ние не мрънкаме....ние пъшкаме Crazy
да го сменя... ама навсякъде турски сериали  Mr. Green, пък пъшкането много късно ми идва  Crazy

и да се върна на темата - онзи ден си говорим с един познат, заглежда се по една жена и коментра "тая как ме кефи, голяма мъжкарана е" и аз така  Shocked. питам го такива ли харесва и той вика "да". продължавам да питам "ми, ако ти е жена", той - "аааа това е друга работа, като роди две деца и ще кротне хахаха" и аз пак така  Shocked и после  Close. няма да преразказвам какво му наговорих след това  ooooh!

ПП за уточнение "мъжкарана"= спортна фигура, готина, усмихната, излъчва самочувствие и самоувереност

# 31
  • Мнения: 0
ПП за уточнение "мъжкарана"= спортна фигура, готина, усмихната, излъчва самочувствие и самоувереност

Разбира се  Mr. Green
  Peace

# 32
  • Мнения: 0
 newsm78 Немо, това да не е некой травестит? Mr. Green #Crazy

# 33
  • Мнения: 165
Немо, забършИ се, че малко се пооля!  Mr. Green
това не е спортна фигура... дори не знам какво е - "тя", "той" или "то"

# 34
  • София
  • Мнения: 816
Ммммм-дааам.Я мое и да не моем ама че лежим да тежим.

# 35
  • Мнения: 0
Немо, забършИ се, че малко се пооля!  Mr. Green
това не е спортна фигура... дори не знам какво е - "тя", "той" или "то"

Хубавите жени ги пускам в 'с каква жена (не)бих кръшнал '  Laughing

# 36
  • Мнения: 165
Немо, забършИ се, че малко се пооля!  Mr. Green
това не е спортна фигура... дори не знам какво е - "тя", "той" или "то"

Хубавите жени ги пускам в 'с каква жена (не)бих кръшнал '  Laughing
Laughing отивам да разгледам там тогава, че още имам Уплах от тая кака с бицепсите  Laughing

# 37
  • Мнения: 0
Една дума- провокативни....колкото по ...толкова по добре....нямам предвид само с облеклото но и с поведение/интелект и т.н.

# 38
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Всички, за които не е женен  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 458
foxysilver подсети ме за изказване на познат. Човека не е българин но пък за сметка на това е мъж и предполагам мнението му е валидно. Та според него, най-красивата жена е тази която не пуска  Grinning

# 40
  • Мнения: 11
Та според него, най-красивата жена е тази която не пуска  Grinning

Тва не е жена, а списание.Там всички са адски готини и лъскави...Ама не пускат...И докато окото не стане полов орган - пфу от такива. Naughty

# 41
  • Мнения: 0
Всички, за които не е женен  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy
Приключихме темата Wink
 Peace Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 816

Ей за него се омъжих.В БГ вариант,хем прилича на него ,хем с същите инициали и рожденна дата hahaha Joy

# 43
  • Мнения: 11

Ей за него се омъжих.В БГ вариант,хем прилича на него ,хем с същите инициали и рожденна дата hahaha Joy

Еми...ти ли си?!?! Laughing Laughing Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 816
И други ли има LaughingДа видя аз кой ни произвежда серийно Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт