лечението на акне и белези започва отвътре

  • 87 229
  • 118
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 0
Аз от 3-4 дни се мажа със салицилов спирт и фусидин. Има ефект, но кожата стана суха, много суха и дехидратирана. По-добре да не се ползва спирт при възможност.

# 106
  • Мнения: 10
Фуцидин...?...за какво е?

# 107
  • Мнения: 0
Фусидин е антибиотичен крем, но вчера ходих на дерматолог и той ми препоръча да го спра. Каза ми да увелича дозата нийм комплекс за 2 седмици (2 пъти по 2) и да се мажа с кортикостероиден крем (което никак не ми се иска). Също да спра с всякаква козметика.

# 108
  • Мнения: 10
Привет! Виждам,че в тази тема няма скорошни постове,но реших да пиша,за да попитам тези,които са ползвали д-р нийм комплекс...виждам,че е имало положителни отзиви.. Ще съм благодарна на отг. Успех на всички с тази нелека борба с акнето

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
а какво е нийм комплекс  - витамини ли

# 110
  • Мнения: 10
Здравейте, д-р нийм комплекс са билкови хапчета..като цяло видях доста добри отзиви,но ми се щеше някой,който го е употребявал да сподели как му се е отразило.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте!
Отдавна не е писано по темата, но да попитам тези, които са ползвали д-р Нийм Комплекс, бихте ли споделили как ви се отрази, доволни ли сте и след като спряхте приема появиха ли се отново пъпки? Аз също мисля да пробвам с тях, с акне и белези съм Confused , така че ще се радвам ако някой изкаже мнение.   bouquet

# 112
  • Мнения: 10
Здравейте, flower06! Относно мнението ми за д-р Нийм Коплекс.
Пия от 5 месеца и наистина има ефект. Бях с ужасно акне с много възпаления, но сега мога да се похваля, че възпаления вече нямам..аз също имам белези и мн замервявания,защото кожата ми е бяла,но постепенно виждам,че и те се заглаждат и червенината се маха. Моят съвет е да го пробвате, няма да сгрешите. Не правя рвклама,но на мен ми помогна и знам колко трудна е борбата с това проклето акне, дала съм купища пари наляво и надясно без никакъв резултат,но това ми помогна. И ако се интересувате също използвах локално продуктите на acne out, но имайте предвид, че много изсушават кожата.
Поздрави и ако имате въпроси, задавайте, ще се радвам да помогна!

# 113
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте, flower06! Относно мнението ми за д-р Нийм Коплекс.
Пия от 5 месеца и наистина има ефект. Бях с ужасно акне с много възпаления, но сега мога да се похваля, че възпаления вече нямам..аз също имам белези и мн замервявания,защото кожата ми е бяла,но постепенно виждам,че и те се заглаждат и червенината се маха. Моят съвет е да го пробвате, няма да сгрешите. Не правя рвклама,но на мен ми помогна и знам колко трудна е борбата с това проклето акне, дала съм купища пари наляво и надясно без никакъв резултат,но това ми помогна. И ако се интересувате също използвах локално продуктите на acne out, но имайте предвид, че много изсушават кожата.
Поздрави и ако имате въпроси, задавайте, ще се радвам да помогна!
Здравейте!
Много се радвам да чуя положително мнение и че наистина ви е помогнал. Аз също съм пробвала доста неща, съответно и при мен без ефект, дори и да е имало ефект, то само временен. Последните години кожата ми стана много ама много чувствителна, предполагам е от това, че съм ползвала доста лекарства, кремове и т.н. и каквото и да ползвам вече не ми се отразява добре, веднага се зачервявам. Сега съм на 22 год., през пубертета ми излизаха много пъпки, големи, гнойни, сега пак ми излизат малки пъпки, но освен това имам доста зачервявания, как да го обясня не знам, не са пъпки а зачервени белези, възпаления, които все си стоят, не минават.  ooooh! Преди години ползвах акне аут заедно с антибиотик, но сякаш не останах особено доволна. Пък сега не мога да ползвам такива продукти, които съдържат спирт, защото възпалените места стават по-зле, зачервяват се още повече. Пък четох, че този Д-р Нийм комплекс помага за прочистване на организма, като цяло пише доста добри неща и мисля да го пробвам наистина.
Благодаря ви за отговора!   bouquet

# 114
  • Мнения: 10
Flower06, пробвай смело! Няма да сгрешиш, но се зареди с положителна нагласа и търпение, защото е нужно време. При билковите хапчета е нужно много време. Успех и ще се радвам да споделиш резултата след това.
Поздрави и късмет!

Последна редакция: ср, 05 ное 2014, 11:10 от jenni8909

# 115
  • Варна
  • Мнения: 249
Flower06, пробвай смело! Няма да сгрешиш, но се зареди с положителна нагласа и търпение, защото е нужно време. При билковите хапчета е нужно много време. Успех и ще се радвам да споделиш резултата след това.
Поздрави и късмет!
Благодаря ви много!  bouquet
Дано да има някакъв резултат. Продължителното приемане нали няма да навреди по някакъв начин?

# 116
  • Мнения: 10
Според мен едва ли ще има някакви странични ефекти, все пак са изцяло билкови,а при тях е нужно да се наслоят в организма.

# 117
  • Мнения: 22
Здравейте искам да попитам тези доте сега пият Др.Нийм комплекс да кажат имали резултати при тях

# 118
  • Мнения: 26
Здравейте,

взех си и аз Нийм Комплекс(от аптека по интернет го поръчах).Понеже тренирам, взел съм си да пия оризов протеин от кафяв ориз като хранителна добавка(от био магазин,който няма захар,гмо-та и т.н),интересно ми е дали ще повлияе на резултатите.Избягвам сладко,газирано,млечни продукти и не прекалявам с месото.

Общи условия

Активация на акаунт