Едва в 11 г.с. съм, а вече ми порасна корема?

  • 17 558
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте. Бременна съм в 11 г.с., а вече ми е трудно да закопчавам панталоните си.
Откакто съм забременяла към свалила около 2 кг, но коремът определено ми е наедрял  Rolling Eyes
Това нормално ли е, не е ли рано?

# 1
  • Мнения: 550
съвсем нормално е. Аз още втория месец не можех да закопчавам повечето дънки ( по-тесните ) в началото на 4-ти месец пък започнах да нося само рокли и долнища с ластик. Корема си расте малко по малко, но и таза постепенно започва да се разширява. Леко бременеене   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 401
И при мен по това време, когато съм била с по тесни дрехи вече си личеше, че съм бременна!

# 3
  • Мнения: 188
На мен също рано ми порасна корема, във втори месец не можех да си закопчавам дънките, но пък в девети месец никак, ама никак не ми беше голям  Peace

# 4
  • Мнения: 4 555
Ама как едва в 11 г.с.  Laughing Аз в 6 г.с. едва си закопчавах панталоните и си купих първите дрехи за бременни. В 7 г.с. вече ми правеха място в маршрутката  Laughing Ати си ехеее, в 11 г.с. Има няма една седмица и почваш 4-ти месец.

Не ги слушай тези, които ти обясняват, че бременността им е проличала чак в деветия месец. Има и такива, но какво от това?!

# 5
  • Мнения: 184
Ама как едва в 11 г.с.  Laughing Аз в 6 г.с. едва си закопчавах панталоните и си купих първите дрехи за бременни. В 7 г.с. вече ми правеха място в маршрутката  Laughing Ати си ехеее, в 11 г.с. Има няма една седмица и почваш 4-ти месец.

Не ги слушай тези, които ти обясняват, че бременността им е проличала чак в деветия месец. Има и такива, но какво от това?!

И аз като теб! В 9 с. през дебелото палто си личеше корема ми и съседите ме засрещаха с думите: "Аууу, имате повод за радооост!" Та аз още тепърва свиках с идеята че съм бременна!  newsm78

# 6
  • Мнения: 628
Съвсем нормално, не се безпокой! Радвай се на прекрасното усещане и лека бременност!

# 7
  • Мнения: 22
Благодаря за отговорите, момичета!  Simple Smile
Аз все още се чудя дали ми се подува стомаха, или от бременността ми е такова  Rolling Eyes Laughing

# 8
  • Мнения: 1 677
Мисль, че не е рано да започне да ти личи - радвай се на растящото коремче!
С първата ми бременност започна да ми личи доста рано.

# 9
  • Мнения: 9 814
С втората ми бременност коремът ми буквално щеше да се пръсне към 11-13 г.с. Беше ужасно пораснал и се чувствах като плондир. Порасна изведнъж.
След това спадна и стана съвсем леко забележим, всъщност май-само от мен.  Laughing и така до 20 г.с.
В 12 г.с. ходих на ФМ и питах дали бебето расте едро, защото коремът ми е като поне за шести месец. Та ми обясниха, че в тези седмици хормоните доста "издуват" корема. Майките забременяли ин витро се чувстват така от самото начало, та и от преди това.

# 10
  • Мнения: 31 120
Това е просто страхотно, аз исках да ми порастне бързо. Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 231
На мен пък освен че съм качила 5 кг. до 5 месец по нищо не ми личеше че съм бременна. Rolling Eyes Даже мой познат ми предложи работа без да подозира Wink Хората в градския транспорт ми правеха място да седна чак в 7 месец., но все пак качих общо 19 кг Close, особено в последните 3. месеца.

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Съвсем нормално е в 4 месец да започне да си личи корема.

# 13
  • Мнения: 925
Съвсем нормално е в 4 месец да започне да си личи корема.
Абсолютно съм съгласна  Peace Не се притеснявай за глупости  Hug Лека бременност  Hug

# 14
  • Мнения: 628
.......Майките забременяли ин витро се чувстват така от самото начало, та и от преди това.

Не всички явно. По -скоро жените, при които се прилагат хормони от началото на бременността до към 10-14 седмица имат издуване на корема, но това е при всички жени, на които са предписани хормоните , не само при ин-витро забременяли.

Общи условия

Активация на акаунт