Как се карате с милото?

  • 5 645
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 23 138
Аз се карам и не отстъпвам - демек трудна и сложна е моята  Mr. Green
Обикновено, ако ме е засегнал, си изливам душата с викове. Благоверният обаче изобщо и не ме слуша. Още повече се вбесявам... Накрая се врътвам и се покривам в спалнята. След 15 мин ми писва да стоя като затворник там и се присламчвам при него ни лук яла, ни лук мерисала  Grinning
За жалост при нас един свестен скандал не може да се осъществи  Crossing Arms

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 085
Ние се караме профикатично. Накарваме се, навикваме се, траскаме врати, обръщаме си гръб, мълчим известно време и след максимум два - три часа всичко е наред. Не мога да му се сърдя, само като ми се усмихне и аз не мога да сдържа усмивката... И обикновено става моята. Е, понякога и аз отстъпвам когато наистина е прав. В повечето случаи става въпрос за известна степен на "мързел" и откровена омраза към "ремонтите". Този път обещах другата година да не е поредната година на боядисване и разместване на мебели. Това той нарича "първо упражнение за малоумни" - преместване на едно нещо на друго място и по-късно връщането в първоначално положение. Само че той не разбира, че трябва да се прецени и да се убедя, че наистина е така. Какво да кажа - обичам си го, и двамата сме везни и се разбираме просто чудесно, с изключение на няколкото часа в които си мълчим Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 3 064
Караме се яко, гръмко и без недомлъвки и цупене.
Ако се стигне случайно до последното, то не трая повече от 15 минути.
И редовно си се караме.
Усещам се, че мрънкам понякога и ме е срам.
Опитвам се да се контролирам, защото знам, че е досадно.

# 78
  • Мнения: 141
Аз съм в къщи чудовището-скандалите ги започвам аз и те са....майко мила.А той,миличкиятре вечно изненадан защо съм бясна.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 4 110
У нас се караме рядко, на финала все пак постигаме някакъв консенсус, понякога отстъпва той, понякога аз, зависи кой е по-прав. Разбрали сме се обаче да се караме до 20ч. вечерта  Laughing за да не носим кавгите в леглото или аз да не спя от бяс... И така, случвало се е да секваме кавгата и на другия ден дебатите да продължат  #2gunfire

# 80
  • Мнения: 722
Нашите скандали са... всеки път различни. Не мога да си спомня да съм мятала нещо по него. Не се биеме. Ако скандалът е за нещо по-съществено и аз съм права, а той не разбира направо откачам. Има ситуации, в които избухвам за нищо и никакъв проблем.
 Последно от нищо се ядосах вчера. Бяхме излезли вечерта да се разтоварим психически (в четвъртък срещу петък направих спонтанен аборт, а бебето много си го искахме newsm45. Старая се да не изпадам в излишни тревоги, знам, че това се случва на много жени. Надявам се, че следващият път ще е успешно. Както и да е- отклоних се от темата) Много ми хареса салатата, а и бях малко гладна, та си поръчах втора порция. Тогава милото реши да събере останалата салата със останалите ни пържени картофки в една чиния, за да не заемат излишно място чиниите. Само като го видях и почнах да му викам. Много се ядосах. И аз не знам защо. Но от преживяното в последните дни мисля, че ни е простено и на двамата да сме по-нервни.

# 81
  • Мнения: 0
Нашите скандали са... всеки път различни. Не мога да си спомня да съм мятала нещо по него. Не се биеме. Ако скандалът е за нещо по-съществено и аз съм права, а той не разбира направо откачам. Има ситуации, в които избухвам за нищо и никакъв проблем.
 Последно от нищо се ядосах вчера. Бяхме излезли вечерта да се разтоварим психически (в четвъртък срещу петък направих спонтанен аборт, а бебето много си го искахме newsm45. Старая се да не изпадам в излишни тревоги, знам, че това се случва на много жени. Надявам се, че следващият път ще е успешно. Както и да е- отклоних се от темата) Много ми хареса салатата, а и бях малко гладна, та си поръчах втора порция. Тогава милото реши да събере останалата салата със останалите ни пържени картофки в една чиния, за да не заемат излишно място чиниите. Само като го видях и почнах да му викам. Много се ядосах. И аз не знам защо. Но от преживяното в последните дни мисля, че ни е простено и на двамата да сме по-нервни.
миличка   action032  action032   action032

Мъчно ти е много, не се притеснявай, милото ще те разбере.

# 82
  • Мнения: 112
 Мистър и мисис Смит, ако ти говори нещо- така се караме общо взето #2gunfire...и се сдобряваме все пак накрая Joy

# 83
  • Мнения: 122
Не се карам...  Blush

# 84
# 85
  • Мнения: 666
От известно време се караме много често..демек аз се карам. Mr. GreenНе вървят на добре нещата...днес го изгоних,но по принцип карам се,чупя,посягам.Добре че мъжа ми е мек и леко смотаничък..че ина4е досега да съм влязла в правия път Crazy

# 86
  • София
  • Мнения: 7 098

 Laughing
И аз така - наум...Не обичам да се карам и да крещя. Това за мен е загубена енергия + нерви, да не говорим, че хората си казват излишни неща в такива моменти...Изчаквам го да се намрънка или навика, а в повечето случаи и не стоя в същата стая  Laughing После му минава и даже ми се и офлянква и умилква...Дори той да е бил прав, самият факт, че не граквам срещу него в ответ, омаломощава гнева на противника и той капитулира...

# 87
  • София
  • Мнения: 444
Крещиме си.  Twisted Evil
Преди време се цупех, той реагираше. Следваше сдобряване, обясняване, милувки. Но сега вече цупнята  не работи, остава само викането. Следващия етап вероятно е хвърлянето и боя. Вече съм професионалист в изнервянето, дано не го отнеса някой път като реша да го настъпя по опашката.  Mr. Green

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Ооооо,  ooooh! като чуя тази дума МИЛО  ииииии  smile3511, казваме си най кой какво му е на сърце и каквото му е да си излее душата и всеки да си прави изводи

# 89
  • Мнения: 149
Аз съм по темпераментната в нашата двойка,но той пък е по-големият инат.Много е мълчалив и супер много се дразня,че като имаме някакъв въпрос за решаване мълчи като пукал.Аз виквам и след час всичко е минало и забравено,а той е злопаметен и ги помни дълго.Може да не ми говори с дни Sad.Освен това много обича да ми набива чувство на вина което,е много гадно.Ама и аз взех да му хващам цаката Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт