Как се карате с милото?

  • 5 646
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не ви ли е скучно да живеете в такова единомислие newsm78

Ако имаме различни мнения по някой въпрос, не е необходимо да се караме. Решаваме възникналите противоречия в движение и с блага дума.
Не е скучно, определено. Не виждам нищо интересно в скандали, караници и късането на нерви.

# 31
  • Мнения: 924

Не е скучно, определено. Не виждам нищо интересно в скандали, караници и късането на нерви.

Вдигат адреналина  Joy Joy Joy

# 32
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
При нужда си го вдигам по друг начин.  При това- доста по- качествено Mr. Green
Но за някои явно караниците са "солта" на съжителството. Просто не спадам към тази група.

# 33
  • Мнения: 7
Ами, че то може ли без екшън Laughing иначе не е интересно, а и после секса е по страстен Wink Blush...

# 34
  • София
  • Мнения: 1 735
Не е скучно, определено. Не виждам нищо интересно в скандали, караници и късането на нерви.
Точно това е и моето мнение.Плюс това не мога да си представя да се караме и веднага да скачаме след това в леглото за сдобряване.Не е в мой стил.

# 35
  • София
  • Мнения: 15 516
Не мога да повярвам с какви ангелчета живеете само  Mr. Green
Не ви ли е скучно да живеете в такова единомислие newsm78
Да не би да е по-хубаво, както се карат дъщерята и приятеля и? Един час се сипят крясъци и всевъзможни обиди, и след 5 минути:Много те обичам, не мога да живея без теб! Дъщерята не беше такава, той я научи да сипе обиди и да крещи, в отговор на неговите. И после пак той твърди,че не може без нея и я обича! newsm78 Предпочитам тихите скандали. Като се наприказва мъжа ми и му мине, после аз си казвам какво мисля и ме чува!

# 36
  • Мнения: 16
Рядко се караме и обикновено за глупави и дребни неща. Бързо ни минава и на двамата, особено на него. Ако конфликтът е по-сериозен винаги сядаме и разговаряме. Изслушваме се един друг и намираме компромисен вариант.

# 37
  • Мнения: 56
Ние пък за съжаление си крещим - което хич не е хубаво, някой път си казваме прекалино силни думи. Вчера пак се скарахме и от яд мъжа ми си счупи двата мобилни телефона (не че са много скъпи , пък и има още един, ама просто става неконтролируем, което е плашещо).
А като си помисля че преди да заживеем заедно не сме си повишавали тон - въобще не сми се карали - имали сми различия в мненията, сърдели сме се - но само дотолкова.

# 38
  • Мнения: 0
Не мога да повярвам с какви ангелчета живеете само  Mr. Green
Не ви ли е скучно да живеете в такова единомислие newsm78
Да не би да е по-хубаво, както се карат дъщерята и приятеля и? Един час се сипят крясъци и всевъзможни обиди, и след 5 минути:Много те обичам, не мога да живея без теб! Дъщерята не беше такава, той я научи да сипе обиди и да крещи, в отговор на неговите. И после пак той твърди,че не може без нея и я обича! newsm78 Предпочитам тихите скандали. Като се наприказва мъжа ми и му мине, после аз си казвам какво мисля и ме чува!
Аз не бих могла да остана при съпруга си, ако той си позволи да ме наругае или нарече с обидна дума.  Peace
Бъдещият ти зет е просто невъзпитан и дърпа дъщеря ти на неговото си ниво. Понеже на теб не ти харесва това поведение,
вярвам че си възпитала дъщеря ти на изискани обноски и цивилизован начин на държание, за това и ти пречи тази обстановка.
Ако бях на твое място бих си пожелала нов зет, просто тези обиди и крясъци внасят малко или много комплекси в една жена,
и с течението на времето тя започва да се чувства непълноценна и нещастна, особенно когато се огледа и види с какво уважение и внимание приятелите на нейните приятелки се отнасят.
Аз съм го казала и на друго място, мъж който не е джентълмен, не е мъж, а просто един простак.
 

# 39
  • София
  • Мнения: 15 516
     Simoni81, хубавото е,че тя не живее при него, просто не се издържа!Лошото е,че той се е вкопчил в нея и не я оставя на мира, вече 6 години. Самочувствието и е под нулата, а всякакви опити да се оттърве от него завършват с провал и много скандали и обвинения. Но това е друга тема! Peace

# 40
  • Мнения: 0
     Simoni81, хубавото е,че тя не живее при него, просто не се издържа!Лошото е,че той се е вкопчил в нея и не я оставя на мира, вече 6 години. Самочувствието и е под нулата, а всякакви опити да се оттърве от него завършват с провал и много скандали и обвинения. Но това е друга тема! Peace
аз те разбирам, разбирам и дъщеря ти, била съм на нейното място преди много години, почти бях съсипана,
това е крайния продукт на такива връзки, аз събрах сила и се отървах от този кърлеж,
съпруга ми много ми помогна да се заобичам отново, изгради самочувствието ми, излекува душата ми.  Peace
Сега се чудя на акъла си как съм могла да бъда с такъв дрисък като бившия и да имам такова ниско мнение за себе си,
като омагьосан кръг е, а и такива хора са големи манипулатори и са способни да промият мозъка на доста момичета,
смачкват им самочувствието, отнасят се зле, и всичко това се прави с една цел, а тя е, че мъжът усеща, че жената го превъзхожда в много параграфи, иска да я срине като личност, това е единствения му шанс да я притежава.

Съжалявам, че оспамих  Peace

# 41
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Да  се изповядам и аз. Обикновено  аз съм скандалжийката, щото   бързо ми се вдига адреналина. Нашите скандали са два вида:
1. Ако нещо леко  ме е подразнило, но не ме е вбесило , повишавам тон , проблемът се  решава  незабавно и  скандалът приключва  в зародиш  до следващия подобен , след половин час примерно. Peace
2. Ако нещо ме е вбесило / а  мойто мъжко  може  да ме  вбеси  само като  се    накове  като  талпа  някъде  с  гнусните  си приятели/, става страшно Mr. Green. Още като  го усетя, че  не  е  на себе си, всичката ми кръв  се качва  в главата  и  полудявам. СТавам неконтролируема. Нахвърлям се  като   камикадзе  в ръкопашен  бой, при  което  той   се хили и  бяга  из апартамента, а аз се пеня  от бяс, гонейки го. Ако успея  да  го сгащя в някой  ъгъл  и  го  зачеша  с юмруци, ми хваща  ръцете и  продължава  да се хили, при  което  полудявам още повече. #Cussing out Развръзката идва, когато  успее  да  се заключи в банята   и  се хили оттам.  Безсилна  да го измъкна от укритието, снова напред- назад и   люто му се каня. После ми отминава  леко, запалвам една  цигара и се успокоявам дотам, че  като  се измъкне от банята, на висок тон  го правя на две стотинки  и го пращам да  спи. Като  изтрезнее, следва  обширна лекция, изпъстрена  с   недотам  приятни квалификации по негов адрес и цупене  два- три дни  от моя страна. Смачкан от чувство  за вина, няколко дни е абсолютно примерен  и вкъщи  е  рай hahaha.

# 42
  • Мнения: 4 668
С моя мъж е абсолютно невъзможно да се скараш  Simple Smile Просто не става . Спокоен е , не повишава тон и обикновено отказва да говори с мен преди да съм се успокоила .
Това не ме кефи много , защото аз обичам да се скарам качествено  Laughing
За щастие успявам да се удържа да не използвам обидни квалификации и да не вадя стари истории на дневен ред ...

# 43
  • Мнения: 102
Досега въобще откакто се познаваме се е случвало само веднъж да се караме и то по -скоро на принципа аз се нацупих и той беше сървсем наясно защо. Както и да е де цялата дилема продължи 10-тина мин Laughing След което естествено,че стана моето  Blush
Вече съм на мнение,че хора които се обичат и си пасват немогат да се скарат,защото за всичко ще намерят решение заедно  newsm10

# 44
  • Мнения: 2 674

 Като се наприказва мъжа ми и му мине, после аз си казвам какво мисля и ме чува!
Точно така става и при нас Mr. Greenмоя мъж е по-избухлив и в яда си казва много глупости,които принципно не мисли,затова го оставям да "изпусне парата" и чак когато видя,че се е успокоил,казвам каквото имам да казвам.Няма смисъл когато е ядосан да му влизам в тона и да му отвръщам с обиди и заяждане.В крайна сметка почти винаги става на мойто Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт