Как се карате с милото?

  • 5 647
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ми  и аз не с милото, а със съпруга ми се карам. Ама рядко. Е, караме се така, че и на двамата да ни олекне. Квото имаме си го кажем и... това е. После пак си се обичаме. Peace

# 16
  • Мнения: 87
Така е, в скандалите съм италианка, в секса германка, душа да му е яка кой е с мен.
Германка?  Rolling Eyes Защо?

Еми.... идва и на немски на жената.....  Mr. Green
Ja, ja, wunderbar.............  Mr. Green
Нееее...Подредена съм, стриктна и педантична точно в тази област, в другите го давам разхвърляно. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 0
Така е, в скандалите съм италианка, в секса германка, душа да му е яка кой е с мен.
Германка?  Rolling Eyes Защо?

Еми.... идва и на немски на жената.....  Mr. Green
Ja, ja, wunderbar.............  Mr. Green
...oder ja, ja los baby blass mir ein!  Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=ewGEo7XFS_c&feature=related

# 18
  • Мнения: 0
Така е, в скандалите съм италианка, в секса германка, душа да му е яка кой е с мен.
Германка?  Rolling Eyes Защо?

Еми.... идва и на немски на жената.....  Mr. Green
Ja, ja, wunderbar.............  Mr. Green
Нееее...Подредена съм, стриктна и педантична точно в тази област, в другите го давам разхвърляно. Mr. Green
аз си мислех, че точно в секса трябва човек да е разхвърлян  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 15 516
   Не се карам, мълча!Да се почувства неудобно, че си говори сам и да млъкне!

# 20
  • Мнения: 1 844
Не се караме..не мога да се сетя да сме имали  скандал, откакто сме се оженили. Случва се да се издразним с нещо,но нашите спорове приключват в зародиш. Излишно е мусенето,цупенето,спането на дивана,особено ако спорът е бил за дреболия.
Обичаме прекалено много живота си,та да го пилеем в спорове.

# 21
  • Мнения: 1 860
че тези караници са подобрявали много секса
  Blush  Whistling

По темата само си повишаваме тон, за около 2 минути. Всеки си казва проблема, не се наричаме с грозни епитети, не се караме често и, ако обикновено е за глупости.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
Първо мълча,той се усеща,че нещо не е наред.После му казвам какво ме е ядосало.След половин -един час най-много вече всичко сме изяснили и всичко си е както преди.Не можем да се сърдим един на друг.Повишава се тон единствено около детето,че тя понякога се прави,че не чува. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 924
Въобще не мълча  Crossing Arms, с милото се карам с ,,настървение''  smile3508
Според мен за проблемите трябва да се говори, спори или дори да се скараме веднага, премълчаването води до трупане на напрежение в една двойка  Naughty

# 24
  • Мнения: 91
Върло, но за кратко!
Бързо ми минава, а пък и той е търпелив! Grinning

# 25
  • Мнения: 276
Е, не се замеряме взаимно, аз замерям! Simple Smile

Ма тъй де!Бъди жена и дама на място!
Уплаших се, че ти мрънкаш с мил тон, я той мята дистационни, но сега се успокоих.

Спокойно! Simple Smile
В интерес на истината, не се шегувам, наистина се е стигало до там, но само веднъж.  Embarassed

# 26
  • Мнения: 65
   Въобще не се карам. Когато той започне някакъв спор или да ми повишава глас, аз казвам : "Ти май се опитваш да направиш скандал или на мен така ми се струва? Ако ще викаме и аз мога да викам." Ако искам да си наложа мнение, ми трябват дни наред. Първо правя предложението, след това то трябва да "втаса" няколко дни и накрая заключвам:  "Аз мисля, че така е редно, пък ти направи, както умът ти те учи." Винаги става моето предложение, но трябват дни наред.

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Изключително рядко се караме. Може би средно някъде 2- 3 пъти годишно. Като се случи, обикновено, млъквам. Държи ме от няколко часа до ден- два.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 666
Не се караме. Той е неспособен да се кара, както и да се изнервя. Ако нещо не му е наред, си кротува и чете книжки. Аз се усещам, че не трябва да го ръчкам. Аз ако се издразня, се цупя, ама повече от 30 минути не мога - става ми скучно и забравям. И двамата сме едни блейки... Едно скарване не може да направим като хората  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 924
Не мога да повярвам с какви ангелчета живеете само  Mr. Green
Не ви ли е скучно да живеете в такова единомислие newsm78

Общи условия

Активация на акаунт