Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета  bouquet
Аз влизам само да се разпиша, че нямам никакво време да чета. Добре сме, но правим ремонт и съм и на работа Rolling Eyes
Дано всички сте ОК Hug
Пожелавам ви много, много позитивни емоции Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 36
Добро утро момичета

Честита ни нова темичка  bouquet  bouquet
имам пропуски с четенето ще наваксам след малко. Wink Четох за общи поръчки говорихте  включете и мен аз съм За Peace, засега само от ЛаРедут съм поръчвала ,тоест не аз моя приятелка ми поръчва, която е по на ТИ с езика.. Next разгледах много неща готини има  Peace Peace
Усмихнат ден засега от мен .. Hug

# 17
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро сладурки,

Да ни е честита новата тема и дано да бъде изпълнена с мнооого положителни емоции и насроение!  Hug
Ние спретнахме багажа и към обяд ще тръгваме към нашата планувана почивка  Party
На всички желая хубава и слънчева седмица!
kat88, желая ти успех на изпитите и незабравими мигове на подписването!  Flutter
veselina miteva , не се разстройвай. Знаеш хората, как коментират, когато не са на твое място. Излишно е да се напрягаш с такива емоции.  Hug


Хайде до скоро и да се пазите!  Hug

# 18
  • Мнения: 9 451
Добро утро!
Пак не се класирах за първа страничка Laughing
Да ви се наоплача от снощи съм със хрема и ми е едно такова отпаднало!Направо не знам какво да пия,какво да правя?
За хремата пръскам Стеримар,и от време на време пия Витамин Ц и Парацетамол.Кажете вие нещо,с което да се оправя по-бързо Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 120
И аз, и аз! Добро утро момичета! Ех, Дамяни, не спиш, за да се радваме на страхотните темички  Hug
veselina miteva  , и аз се притеснявах и се шашках заради роднините, сега няма да навлизам в подробности, ноооо сега съм станала страхотен егоист. Преди две седмици отказах поредното искане за помощ. Изненадах се от себе си как заради Бебо съм станала страхотен егоист. Ама чувството беше страхотно - 15 мин. ми беше притеснено как може така да правя, а после..... много съм горда от себе си
kat88, изпитите да ги вземеш от раз и много хубави моменти на твоя спшециален ден. Чакаме снимки.
Ние се поразходихме в събота и неделя и сега ви предлагам малко снимки
http://oktomvri2010.snimka.bg/daily/legeo.481865.19102796
Много страхотен и слънчев ден.   bouquet

# 20
  • Мнения: X
Здравейте,
Кат, пожелавам ти един страхотен ден на подписването, много усмихнат и щастлив!   bouquet
Легео, къде има такива хубави поляни, а пък ягодите в чашката са страхотно апетитни и хубави.  Hug
Кристал, освен повечко течности и тези неща, които ти взимаш, не знам какво друго да те посъветвам. Тя сама ще си отмине хремата.  Confused А, всъщност на нас ни помага капки клеева тинктура във вода, но това е алергизиращо и дали е подходящо за бременни не знам.
На мамите, които имат проблеми с роднините си - късмет и спокойствие. Аз имам проблеми с моите родители, които наистина много ме обичат, но са свикнали да ги слушам и да се подчинявам за всичко и много трудно, дори и сега , си извоювам свободата. Да не говорим колко мъчно ми става като имат някакви проблеми, а трябва да съм по-дистанцирана заради моето семейство и заради бебето.
Хубав ден!

# 21
  • Мнения: 486
Здравейте !Честита ни нова тема ,да е много положителна и с чудни новини изписана! Praynig Hug

За Бургаската среща давайте тогава тази седмица сряда или четвъртък,на кафето на флората,само не знам предиобед или следобед!Нека се включат всички ,май 5 сме общо !И на Хепи(до пантеона отвън става)!

Аз денс съм си набелязала задачи и чак по -късно ще ви чета!Хубав ден на всички! Peace

# 22
  • Мнения: 6
Добро утро, сладурки!

Не съм влизала ден и половина, а вие пак сте изписали 15 страници  Laughing - браво на вас!
Много тъжно ми стана, когато прочетох за загубата на Мама на Ваньо и Ники  Cry Вярвам, че следващия път всичко ще е ок  Peace Praynig Hug
Mishana - хубаво време и много положителни емоции по време на почивката и чакаме снимки, нали знаеш  Hug
kat - браво за изпитите и безаварийно приключване на всички ангажименти преди подписването в петък  Peace Hug
bob4enka, zarat - чакаме с нетърпение да ни се похвалите след прегледите днес  Simple Smile
pashic - за пазаруването на бебешките дрешки съм на абсолютно същото мнение като теб - ако не се пазарува от чужбина - тук в момента няма избор на есенно-зимни дрешки. Затова изчаквам да дойде началото на септември и тогава се надявам, че вече ще можем да открием това, което ни е необходимо. Количка се оказа, че кумовете ще ни я купуват и само трябва да уточним дали мислят да е пълен комплект или ако не - да се уточним как да ги съчетаем нещата. Сега се ограждам да си харесам шишета и биба, заглеждам се и по спалното бельо, но не бързам да пазарувам, че нали и тати трябва да ги одобри  Simple Smile, а той е потънал миличкия в работа.
Димяни - космонавките са страхотни - честито   bouquet
Кристал - надявам се настинката ти бързо да отшуми

Днес времето е страхотно - смятам да тръгна по-рано за работа и да се разходя до там и обратно - тоест от Красно село до "Тодор Александров" и обратно.
Много усмивки и добро настроение на всички  Hug

# 23
  • Мнения: 367
и ние така и казахме на баба. щом е недоволна  и негодува, че си прибираме пилетата за който сме дали над 500лв. днес след като брат ми се прибере от работа й носим пенсията и от другия месец ще си я взима на село. сега я теглехме от банкомат на 7-ми всеки месец. тя ни диктува какво да им купим и остатъка им го носим. на село има само 1 магазин и цените са тройни, защото са монополисти и използват старите хора с малките пенсии. дядо взима чак след 10-то число от пощата на село. ремаркето за колата остана там и всичките ми буркани и шишета. отивам днес да си ги прибирам, защото нямам намерение да оставам без зимнина заради тях. имам си две ръце и мога да си правя всичко в апартамента както правеше и майка ми последните години преди да замине за щатите.  то правим на село взимаме половината другото оставаме за баба. после леля минава взима половината на баба и вечерта с дядо скандали и ние па сме виновни  Shocked , но край щом така искат така да бъде. миналата година не ми стигнаха бурканите и леля ми най-нахално миналия месец ми каза "весе то в нас е пълно с празно, но няма кой да ги занесе на село" за пълно без да прави намира начин да вземе, но щом е да върне празното не може да зареди 5лв. за бензин. ще ги видя сега кой ще им прави на всичките. имам си соковарка и електрическо казанче. правя и заварям в банята. майка ми поне на всичко ме е научила.

спирам да ви занимавам. ще изляза на разходка да се разведря малко.

благодаря ви за подкрепата  Hug

кристал дано ти отмине хремата. и аз нещо кихам и ми тече носа, но тези дни беше хладно и аз покрай работата не се съобразявах как да се обличам. дано ми се размине, че много често настивам тази бременност Sad с предната не съм имала такива проблеми, а беше през зимата сега какво стана...

# 24
  • София
  • Мнения: 5 738
Добро утро!

Весе,много неприятни истории  Sad
Не се ядосвай обаче и горе главата все  пак сега не им е момента! Hug

КАт,весели последни подготовки и много снимки чакаме от сватбения ден!  bouquet Hug

НИе сега станахме с малкия  нашия се метна на лаптопа и си играе някаква игра уж  Mr. Green
Временцето го сават страхотно през цялата седмица и се надявам да няма изненади с дъждец!

# 25
  • Мнения: 65
Добро утро на всички!Димяни ,браво за темичката   bouquet

Кристал,скорошно възстановяване<Весе и на теб.Не се ядосвай заради баба си има много причини,поради които да не и обръщаш внимание.Моята баба докато беше жива и тя всичко за леля ми гледаше,така че тези случаи не са единични.Не се хапи,имаш нужда от спокойствие и почивка. Hug Hug

Кат,супер то наближи големия ден  Hug Стискам палци да ъбде много щастлив и пълен с хубави емоции(в което не се и съмнявам де  Wink)

Смехоранка,бравос на кумовете,на мен кръстницата на Коко иска да ми купи някои неща.Предния път с него ми подари 2 космонавта на Гап бяха убийствени,та напълно ще и се доверя,каквото и да избере. Hug

Аз да ви се оплача,тази нощ се събудих от ужасна болка в корема,чак се уплаших.От дясно малко над пъпа едно прерязване,не можех да се обърна,пипам корема мек... Изплаших се много,станах ,изпишках се и като че ли поотмина,но някоя от вас да е имала сходен проблем?Днес не я усещам,по-скоро едно леко подпиране отдолу.Мани,че покрай тези недоносени бебета всяка болка ми идва като шок .Ако не ми поотмине до обед това натискане ще ида до лекарката да ме види.

# 26
  • Мнения: 1 298
pashic, аз съм за. Не го знам кафето на Флората, но Хепи да.
Аз мога и сутрин, но ще съм с дете. Някой друг ще си взима ли детенце?

Момичета, не им се връзвайте толкова на роднините.
Има хора, които само използват и тъпчат, за съжаление.

# 27
  • Мнения: 186
цопвам се и отивам да ви чета.Лек ви ден и погалете пупите от мен Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 900
Кристал за хремата може да си вземеш Коризалия, на мен много ми помогна, хомеопатично е.

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро и от мен!  Hug

Димяни, мерси за темичката, много е хубава - браво!   bouquet

Веселина, не се ядосвай заради баба ти и леля ти, няма смисъл, сега е по-важно ти да си добре, пък те да си гледат работата!  Hug

Кат, успех на изпитите и един незабравим ден на подписването!

Кристал, аз миналия път като бях настинала пих грип хил и смучех хомеожен и изобщо такива неща. Иначе за носа има едни капки подходящи за бременни, но не помня как се казваха.  ooooh! Ако нямаш температура, няма нужда да пиеш парацетамол.  Peace

Над, нямам идея какво е, ама все пак да не е от разтягането на матката или някое нервче да се е притиснало?

На мен пък бебчо вчера сутринта имам чувството, че се опита да ми влезе в стомаха, къде се катереше не ми е ясно, ама много добре си го усещах, а и веднага получих киселини, трябваше да стана за да изпадне надолу и да ми поотмине. А тия киселини вече ми писнаха, имам съвсем редовно, дъвча талцит, ама нещо не ми помага - за два дни изяждам 1 опаковка, а уж се старая да ги пестя и ако сега е така, до края кой знае какво ще е!

И да си кажа за килцата, че видях, че се обсъжда в предната тема, ама ме мързеше вчера да пиша - и моите са много - около 6, ама нищо не мога да направя, ограничавам се от самото начало, но до 4 месец, докато имах запек качих поне 4-5кг, от както ми мина съм качила само 1-2кг, а сега се храня доста по-стабилно от в началото, та явно и това има значение. А с предната бременност качих 30кг, които свалих почти всичките с раждането, а докато спра да кърмя, след година и малко, бях по-слаба отколкото преди да забременея. За съжаление преди 2-3 години ми се наложи да пия едни кофти лекарства, които ми объркаха метаболизма и за 2 месеца качих 20 кила, които в последствие дълго свалях, но така и не достигнах до нормалното си тегло. Та сега килцата са ми голяма мъка.

Общи условия

Активация на акаунт