Отговори
# 60
  • Мнения: X
*Noel*, честита рожденничка, много да ви радва и да стане страхотна кака.   bouquet
А за кръвното не зная..

# 61
  • Мнения: 2 286
Kat88 много весел празник, изпълнен с най-прекрасните емоции!!  bouquet И после да разказваш! Simple Smile
Vessy_Ilieva, Бъфалото се намира на пазара на Люлин, щом си от Лозенец, предполагам, че през тунела ще дойдеш. Като завиеш към пазара на следващия светофар трябва да си намериш место за паркиране и Бъфалото е отсреща. т.е. между двете части на пазара, но на отсрещния тротоар, не от страната на Джепето*.
Дано да успееш!!! Praynig
Noel , да ти е здраво детенцето и много да те радва, много да те обича и да е една кака за пример!!  bouquet
Vessy_Ilieva , честит ритник!   bouquet

Последна редакция: пн, 07 юни 2010, 21:38 от hailie

# 62
  • Мнения: 9 468
Arim,да ти кажа не ми направи огромно впечатление,понеже не съм била толкова близка с нея*тях,както някой от момичетата тук.Нямам толкова време,за да изчитам от край до край темичките и за това не знам кой знае какво за този*тази потребители,по-скоро им симпатизирах!
А,когато попитах тази сутрин за Андреа,имах в предвид дали са добре дечицата,ама на какво попаднах Crazy Crazy Crazy
Наистина форумите са пълни с какви ли не изверги и са способни на всичко,но защо?
Аз си обяснявам факта,че това е някой болен мозък,който е преживял подобна история,която е завършила с недобър край  33uu
Търсели са съчувствие може,би?

# 63
  • Мнения: 70
*Noel*, честито пораснало момиче! Много здраве и щястие около нея!
За кръвното не е чак толкова ниско, но не знам обикновено колко ти е. Моето е все 60/90 - 70/100. По време на бременността може да е по-ниско от обичайното заради там връзката желязо, хемоглобин и т.н. Въпросът е да не ти се вие свят, но и това е индивидуално. Пий повече течности. И все пак по-добре ниско от високо кръвно.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 752
Ноел,да ви е жива и здрава малката принцеска и много да ви радва!   bouquet Hug Party
За кръвното на мен ми е ниско но на консултациите все ми е 70/100 и док каза,че е добре!

Ние се разходихме и се прибрахме папкахем и го сложих малкия да спинка ама не ще  Mr. Green

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 957
Ноел моето кръвно постоянно е  в тази граница 100/70 или 90/60 -засега ми казват ,че е добре!
Мисля,че няма от какво да се притесняваш Hug

# 66
  • Мнения: 790
Ноел, да ти е жива и здрава дъщеричката!   bouquet Това не е много ниско кръвно, нормално е според мен. Пий много вода. А ако ти става лошо, коментирахме вчера, че сладки напитки, кола, сок, шоколад, оправят нещата (кафе ако пиеш също).

# 67
  • Мнения: 486
Nani-banani,днес следобед кажи кога ти е удобно-вторник,сряда или четвъртък.За Хепи остава .За час обеден ли (то там ще се изкушим),или следобеден?
Иначе е мн вероятно и аз да съм с дете.

Сега да се оплача ,ходих на козметик.Прави ми кола на триъгълника,болеше ме страшно много,и как дръпна ми цепна кожата в гънката до срамните устни,една черта имам.Текна кръв,бая ме заболя,сложи ми сулфатиецол.Отказах се да продължава скубенето и се прибрах бясна.Попитах една приятелка фармацефтка и каза ,че сулфатиецола не е подходящ -има антибиотик,по добре било цинкова маз.Вие имате ли идея с какво да се мажа докато зарастне?
Ама как се подредих само ooooh! Тези от вас,които не ходят редовно на кола ги съветвам да не рискуват по време на бременността! Peace

# 68
  • Мнения: 599
Noel, да ви е жива и здрава мадамата, много да ви радва   bouquet

И моето кръвно на консултации е все 100/70 или 104/60 нещо такова, доки казва че е добре, ако се поддържа по високо, може затова при 100 горна граница да става лошо и да има главоболие......

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ноел, честита ти рожденничка! Да ти е здрава и много щастлива.

Като заговорихте за кръвно - аз се движа между 100/70 и 90/60.

# 70
  • София
  • Мнения: 483
Ноел, честит рожден ден на детенцето ти, мамче! Да ти е жива и здрава и колкото е красива, толкова да е умна, пробивна, и силна!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 71
  • Мнения: 486
Ноел,честит рожден ден на дъщеря ти!Да ти жива и здрава ,и да стане кака! Hug

# 72
  • Мнения: 120
Честита ти рожденичка, Ноел, много да се гордееш с нея

# 73
  • Мнения: 790
Рashic, ужас. Аз затова много държа като си харесам една козметичка, да ходя само при нея. Много е важно да е професионалист. Незнам рани по време на бременост как се третират. Мисля обаче, че спокойно можеш да сложиш топоцин и производните му, защото го дават и за новородени.

# 74
  • Мнения: 434
Здравейте, отдавна не съм се включвала, но не бях в София. Не успях да прочета и последните теми  Embarassed но обещавам да съм по-редовна. При мен нищо ново, полежавам повечко, че ми е ниска плацентата. Полът на бебчето не го знаем още, надявам се на 15.06 да се покаже най-сетне. тайничко се надявам на госпожица  Grinning
Надявам се, всички сте добре  Hug

Общи условия

Активация на акаунт