Месото в Била- без добавки и химии?

  • 9 538
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 371
От една книга за здравословното хранене е, ще питам кой е автор, че е на приятелка.

# 31
  • Мнения: 156
като киснеш месото да не би да му правиш екстракция на хормоните Simple Smile)))). по скоро може да излезе малко кръв и разни съставки но за хормоните би било смешно. Вероятно ако се намират между месните клетки а не в самите тях би било възможно . Но уви не са там Simple Smile

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 052
Според мен има консерванти в месата в колемите хипермаркети.

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Във всички големи магазини препакетират, това си е факт. Аз имам такива сведения и за супери Европа. Там пък махнаха машинката за мелене на месо и вече не предлагали такава услуга, ха познайте защо.
Кайма готова никога не купувам, правя си я сама в кухненския робот, работа за 5 мин е.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 292
От два дни се кисна в един басейн на Велинград и не ми се променят хормоните, та едва ли при месото ще е по-различно.
От каквато и да е книга, не ми се вярва да е истина.

Каймата им със сигурност не ставаше още миналата година, а пилетата им на грил са отврат: като изтинат, се спаружват.
Пастървата им е 50% по-скъпа от тази по рибарските магазини, суровите им пилета са с перушина.
Пакетираните кебапчета и пържоли не ги коментирам, вече и строитеите в квартала ги отбягват.
Нарязаните им колбаси застояват.

Май не пропуснах нищо.

# 35
  • Мнения: 4 371
Хормоните са в кръвта, ти какво точно си киснеш Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 103
От два дни се кисна в един басейн на Велинград и не ми се променят хормоните, та едва ли при месото ще е по-различно.
От каквато и да е книга, не ми се вярва да е истина.

Каймата им със сигурност не ставаше още миналата година, а пилетата им на грил са отврат: като изтинат, се спаружват.
Пастървата им е 50% по-скъпа от тази по рибарските магазини, суровите им пилета са с перушина.
Пакетираните кебапчета и пържоли не ги коментирам, вече и строитеите в квартала ги отбягват.
Нарязаните им колбаси застояват.

Май не пропуснах нищо.
БРЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!! Ти пък голяма разбирачка се извъди!! ЦЦЦ! Аман от такива #2gunfire #2gunfire

# 37
  • Мнения: 3 157
Ми тя темата е за това,ако не си забелязал-да си кажем мнението...спести си стрелящите човечета и главните букви и спазвай добрия тон в темата,да не информирам модератор....

# 38
  • Мнения: 18
Билла нямат свинеферма, имат си различни доставчици.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 292
От два дни се кисна в един басейн на Велинград и не ми се променят хормоните, та едва ли при месото ще е по-различно.
От каквато и да е книга, не ми се вярва да е истина.

Каймата им със сигурност не ставаше още миналата година, а пилетата им на грил са отврат: като изтинат, се спаружват.
Пастървата им е 50% по-скъпа от тази по рибарските магазини, суровите им пилета са с перушина.
Пакетираните кебапчета и пържоли не ги коментирам, вече и строитеите в квартала ги отбягват.
Нарязаните им колбаси застояват.

Май не пропуснах нищо.
БРЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!! Ти пък голяма разбирачка се извъди!! ЦЦЦ! Аман от такива #2gunfire #2gunfire

Готвя за 4 човека през ден от 10 години, позволи ми да мога да направя разлика между месото което съм купувала от Била преди и сега.
Позволи ида вярвам на сина ми който вече не харесва кюфтетата които правя с кайма от Била и печните им пилета.
Не съм си променила готвенето, продуктите са променени.

Не те спирам да пазаруваш от Била. Споделих си мнението, извинявай ако не те обидих.

# 40
  • Мнения: 9 050
Месото от Била не купувам. Изключение правя само за пилетата Duc. Няма да споделям информацията, която имам, но всеки може да се замисли защо в Била няма цели парчета месо и месо с кокал....Има само пържолки. И всичките са едни розови. На телешкото даже и тарелката му е оцветена в розово.

Общи условия

Активация на акаунт