Знаете ли кого видях - 15 тема

  • 82 604
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17 546
В неделя близо до площад " Славейков" видях Никол и онзи  Николов дето не е неин любовник, тя само се качи в колата му, пак Laughing
А, значи Никол го е отмъкнала от Радост!? А преди няколко месеца хапваха заедно на Панчарево и изглеждаха щастливи... Thinking

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 745
Ивана в неделя пред Мол-а в Пловдив,качваше се в джипа си.Изглеждаше добре,но още си е пълничка.

# 707
  • Мнения: 123
Днес сутринта - Юлиян Вергов с дъщеря - много сладки и двамата.Спортно облечени,водеха и куче.

# 708
  • Мнения: 375
Вьв Вторник аз и още няколко майки от този форум се видяхме с Део,Ники Кьнчев,Гала,Елена Йончева,Дидо от Д2,Ани Пападопулу,поп певицата София,Графа и Марта Вачкова.Беше невероятно преживяване и аз лично сьм очарована от Елена Йончева и Дидо.Страшно земни ,човечни и готови да помогнат.Всички те се снимаха благотворително заедно с майки на деца аутисти и всички ние сме им страшно благодарни ,че се включиха и отделиха от времето си за нашите деца.

# 709
  • Мнения: 2 175
Онзи ден - една млада актриса от "Забранена любов", май Нора играеше..
На живо - много по-сладка, нежна и миловидна.

Днес - богат урожай на 1 место.
Таня Карабелова
Весо (май  беше) - на пребитата маненкенка мъжа й с дъщеря им - приятна гледка бяха(таткото и дъщеричката..)
Георги Коритаров..

# 710
  • Viena
  • Мнения: 3 611
Ива Софиянска на диско,добре изглежда.

# 711
  • Мнения: 4 275

Къде го видя Коритаров? Аз много му се радвам. Да ида да се пошматкам аз там ...  Laughing

# 712
  • Мнения: 2 175

Къде го видя Коритаров? Аз много му се радвам. Да ида да се пошматкам аз там ...  Laughing
"Марая"
Много самотен и тъжен изглеждаше..

# 713
  • Мнения: 5 370
МАрта Вачкова, спортно облечена, замислено се спускаше с ескалатора към паркинга на минус едно. Бе тая жена доста отслабнала ми се видя?
Евала.

Иначе имах личен контакт с една известна личност, по случайност, ма ще си го запазя! Mr. Green

# 714
  • Мнения: 1 813
Снощи Емилия, с дълга черна рокля, коса с нормална дължина и много весела.

# 715
  • Мнения: 1 941
Цветелина Янева с бодигарда си в една сладкарница на Графа. Без грим, изглеждаше секси според мен. В същото заведение съпругата на Симеон Дянков със самия министър, но той не ми е интересен - виждам го почти всеки ден. Съпругата му обаче ме изненада, мислех я за по-стара, а тя изглеждаше като на 25....

# 716
  • Мнения: 4 120
Да не би да е бил с някоя не-съпруга  Whistling

# 717
  • Мнения: 1 207
Да не е тази:

# 718
  • София
  • Мнения: 221
и други съфорумки го бяха виждали с тази му жена. После и някакъв жълтур отбеляза  факта Grinning

# 719
  • Мнения: 6 417
Днес следобяд в "МОЛ Сердика" трите кокошки Вяра, Надежда и Любов...Бяха различно облечени, не изглеждаха никак зле, като изключим, че се движеха така, все едно са собственички на МОЛ-а.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт