Бременни майки в чужбина - 26 тема

  • 22 815
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Хоп,ето ме и мен и аз да се цвъкна в новата тема Simple Smile
Големи сте симпатяги с тея коремчета Party И аз имам такъв само че моя е от много ядене Laughing
Лястовичка,днес как си?По-добре ли си?
Какво се разсополивихме всичките не мога да разбера.....ама и то време ли бе да го опишеш smile3511
Маритка,ти стискай кълките още малко както са ти казали.Ти днес как си м/д?

Айде много усмивки от мен за сега,отивам пак да ям,че това малкото нещинко в мен няма наяждане! Blush

# 16
  • Мнения: 2 369
gerchy мерси,че питаш Hug ми добре съм.май по-добре от вчера,но е рано да се каже категорично.лошото на моето състояние е точно това,че може постоянно да варира.ама аз си лежа и си "навъртам километраж" хахахах

# 17
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
mimkis, ами с мен всичко е наред - както казва докторът ми, все едно не съм бременна Laughing За килограмите не мога да ти кажа точно, но чакам тия дни да ми донесат кантара, на който се теглех преди да забременея. Иначе по мои сметки съм +5-6 и тумбакът ми е доста голям (както казваш ти поне за 6-ти месец), но главно там са ми съсредоточени придобивките по отношение на теглото  Mr. Green Така че хич не го мисли, ще си дебелеем заедно  Hug

За това, че е момиче, са категорични и двамата ми лекари още от първата ФМ насам. Аз се надявах на момченце, но здраве да е. И все пак - ако са объркали, ще се зарадвам  Laughing

# 18
  • Мнения: 4
Ами Маритка,какво няма да те питам?!То тук от известно време само проблеми -да не дава Господ повече такива неща да се случват! Praynig Освен това заради това глупаво време се натръшкахме всичките с настинки и чудеса.... ooooh!
Ти си стой и си лежи,никакво мърдане вече.... достатъчно мърда Grinning
Мацки,я кажете малко да разведрим темата някоя от вас боядисвала ли си е косата по време на бременност?Че нали има някакви си бабини поверия,че не трябва...

# 19
  • Мнения: 2 369
това с косата не са поверия,а е на хормонална основа.според мен пак си е до коса,но според мама жените нетрябва да си боядисват и къдрят косата по време на менструация и бременност.боята няма да те хване и ще падне много бързо,а къдренето може да ти я изгори повече,отколкото би я изгорило в нормално състояние.за боята по време на бременност има резерви и поради факта,че все пак попива в кожата,а тя си е яка химия.избери си една от всички тези причини,ако искаш Mr. Green аз лично не се боядисвам много от преди да съм бременна,но нещо се намирам много "сива" и мисля да направя нещо по въпроса.мислех кичури,но ме хвана тази моя проблематика сега и май по стечения на обстоятелствата ще е след раждане. само,че пък по време на кърмене май влиза в списъка на неподходящо време на въпросните манипулаций.аз ще "рискувам" обаче тогава хахахах

# 20
  • Мнения: 4
Тцтцтцтцтц... newsm78 е как ще правим тогава цяла бременност,с поникнали корени ли да ходя Crossing Arms То докато стане врме да родя,те ще стигнат до средата Joy ще съм такъв смях,че няма да има накъде повече.Айде то няма значение ,че ще се отмие по-бързо ами поне да поубие цвета сега....тиюююююююю.Благодаря ти все пак за мнението  bouquet

# 21
  • FRANCE
  • Мнения: 2 236
Ето каде сте се скрили та чак и на втора страница стигнало Simple Smile ми като съм толкова редовна.

Звездичке благодоря за темичката, може ли едно розово щъркелче за мен Simple Smile
Днес направих първите покупки за беба, много е забавно чувството Simple Smile
Иначе хайманосваме с девойката. В момента тя се помотва гола с гумени ботуши Outta Joint

Аз си се боядисвам и няма проблеми. Сега съм си намерила едни 10 мин бои че нямам време да се занимавам.

гуш на всички

# 22
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
И аз съм на същото мнение за боите.  Flutter
Момичета как се справяте с киселините? Sad Мляко не мога да пия алергична съм.

# 23
  • Мнения: 2 369
никак  Mr. Green моря ме въпреки мляко,гелове от аптеката,сода бикорбонат (тя е най-яка)...умирам от тях!

# 24
  • Мнения: 2 185
Аз не бих се боядисала по време на бременността. ( не заради бабини деветини, а заради химикалите в боите, които са си съвсем реални)

Киселини не знаех какво е допреди няколко дена  Shocked . Малей като ме тръшна това нещо, от един доматен сос, 2 дена направо кошмар, мислех, че ще си ходя така до края на бремеността. Така открих естествено газираната вода и не знам дали от нея, или от само себе си, но киселините ги няма  Party , спасена съм  Grinning !

# 25
  • Мнения: 131
Ето ме и мен да не ви изпускам.Чета ви, но нещо не ми се пише тази седмица.Моя бебок от вчера си показва номерата и незнам как се е завъртял и ми се появиха киселини, едвам дишам, не мога да си намеря място на стола в работа, а дребното ме подритва постоянно отнякъде. #Cussing outАбе пооплаках се и дано тия дни ми мине дискомфорта...

Боби, Сю страхотни снимки.Много добре изглеждате и двете. Peace

Маритке голям си смехурко- твоите постове винаги ме карат да се усмихна.Да ти минава по- бързо времето, а бебо съм сигурна, че ще почака.

Иначе да ви кажа ходихме за втори път на курса за бременни и честно казано нищо ново не каза мацката.То май аз всичко съм изчела и повечето неща са за мъжа ми.Иначе ми харесва, че правим позите и техниките за дишане и ги виждам на практика.А и понаучих политиката на болницата относно някои от нещата, които ме интересуват.

 Hug на всички.Аз продължавам да работя и да чета разни статийки... Whistling

# 26
  • Мнения: 7 914
Момичета, аз ви казах, че с растежа на тумбака, мозъкът ми пропорционално намалява. Mr. Green
Чак сега видях, че има и щъркелчета, а онзи ден си мислех да ви питам и да слагам ooooh! Mr. Green


Като дойде мама вече бях с 5/6 кила отгоре, но след това плюскане, освинчване и тн, което си позволих , докато е тук, откровено ме е страх да се кача на кантара! Е, днес се престраших и се оказа, че съм качила само 2 кила Party Party Party
Иначе и аз не изглеждам на 20 г.с., да не казвам,ч е ми тежи като за 38 г.с. Mr. Green
Не мога да си представя, и не искам де, как ще е до края. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 628
Ей ме на, пак! Още нЕма ток, аз тичах до града едни пълномощни да заверявам за БГ, че тук има консул, после ги пращам до Париж, там омазват положението обикновено, та повтаряме процедурата (ама сега съм написала, че съм в 9-тия месец и ще ги вземат дяволите ако ми объркат пак нещо), а колко пари отекоха ...ама нейсе, да минава, че ми писна Wink

Да споделя и аз за боята - откакто съм бременна се къносвам - има всякакви цветовете и е даже полезно. Преди месец обаче, нали ми е малко мозъка, видях една боя в чекмеджето и хоп - наплесках се, и като си видях корема се сетих, че съм бременна и не трябваше ... ама де акъл (точно от тези 10-минутните, дето и Madame казва, че от тях ползва. Хвана много добре (тя къната ми пада за месец, а аз съм мнооооого бяла, да не кажа чисто бяла с тук-там шарка), та много се учудих!?!?! Надявам се да няма последствия ... знам, че много бременни се боядисват, ама мен си ме е страх Wink Големи гадости има в боите...

Я да питам мамите с момичета, като Весето , абе много страшно да минаваш покрай магазин с бебешки дрехи било - минах и цоп! веднага едни буйки и 2 гащеризона! Не можах да се сдържа просто (H&M) и верно евтинки, мнооого готини, ама ще се счупи нЕкой ден кредитната карта Wink Все така ли става с магазините? А като порасне и вземе да си иска детето???? Трябва аз да се науча да се озаптявам, че да мога после и нея ...

А киселините - няма спасение, според мене, ще са ви с големи коси калпазаните като се родят Wink хихихи знам, че са бабешки деветини, но от моята рода и познати - всичките с киселини родиха космати рошави бебета (в интерес на истината всичките бяха момчета). Аз нямам много, пия си чайчета да си затоплям стомаха. Содата просто съм я отсвирила, че ме е страх, тя мисля е твърде агресивен абразив за стомахчето ми Wink

И не на последно място (то стана малко като изказване пред партийно събрание моя пост Joy), да ви благодаря за комплиментите. То аз малка на години изглеждам просто защото и на акъл съм така Joy ей сега нЕКой да ми пусне муха за нЕКоя щуротия - аз съм първа!!! Та един акъл от баба ви Боби, пазете детското в себе си и се кефете на всеки миг, в който можете да направите някого щастлив, да подарите усмивка, да щипнете мъжа си по дупето с намигване и кикот, много сме за кратко на тази земя, че да се лишаваме от простички радости и удоволствия! И много си прегръщайте мъжете, децата, родителите, винаги когато можете, за да има и за вас радост, всичко е реципрочно Wink Гушки на всички!

Аз пък имам снимка на Ели и мъжа и и кучето! И на кучето Криса в новото и легълце и с лапките нагоре! Изпраща ви поздрави на всички!

Звезди, благодарско за темичката!!! И на мен щъркел дългокрак моля, с роклА ако може Joy

# 28
  • Мнения: 7 914
мЪ ти си имаш Crazy

# 29
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Честити новини за момченца и момиченца  Hug Звездичке, виждам, че за втори път свекърва ще ставаш  Mr. Green

Не успявам да ви следя, но ви стискам палци да сте добре и да се прехвърлите в бебешката тема, когато му дойде времето (и нито миг по-рано)  Hug


Маритка, в 34 г.с. се смята, че бебето вече може да поддържа телесната си температура, а в 36 г.с. - да диша самостоятелно (това са двата критерия за поставяне в кувиоз) - а дали не беше обратното  Thinking карай...
Та, според това дали си достигнала до тези седмици решават дали да подпомогнат родилния процес или да дадат нещо за задържане  Peace Ти не го мисли, лежи си, пък накрая може като мен почти да преносиш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт