Съпруги, чиито мъже пътуват 18

  • 29 585
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Хопалянка!!!Ей ме на пак съм тука!!!
да ви дзакна и отивам да прибирам прането!!!
Днес направих първия първия опит да заведа синчето на фризьор-неуспешен!!!то се въртя като лудо и се беше вкопчило в мен и не искаше и да си помисли,че ще го пипне фризьорката  Grinning
Айде лек следобед на всички!!!
На климатик в къщи е ок  Wink

# 676
  • Мнения: 3 042
Привет, привет! Чак сега се класирам на компютъра. Днес водих децата и свекърва ми в Детския кът, тук в Сливен има едно китно, зелено местенце за детско беснеене. Та големият бесня, малкото спа. После вкъщи обратното. Crazy Сега правя опити да захранвам малкото с картофено пюре, ама трудна работа  chef, все го плюе милото. hahaha

Аз много гладя, ама чаршафи никога не ми е идвало на наум да си кажа честно Naughty, само на бебето.

На нашия татко много му се забави връщането, дано поне за първия учебен ден да се завърне, че ще изтърве емоциите.

Хайде лек и спокоен съботен следобед, сега като се приключат със съня пак сме по улиците с дечурлигата. Sunglasses

# 677
  • Мнения: 56
Мацки пак заваляяяи пак си е задушно.това време откачи  Shocked .и да кажа за майките с малките дечица-върлувала скарлатина.внимавайте и дано си опазим децата  Praynig .

# 678
  • Мнения: 112
Здравейте момичета,
аз днес открих плажа, за първи път ми е тази година - предната седмица до като не наканим- и то се разваля времето. Днес обаче от рано сеприготвихме и с двете ми госпожици отидохме на Фичоза. Водата беше чиста и топла и добре си изкарахме. Утре мислим да повторим с малката, но на градския плаж. Ще ходим двечките, че каката ни е на работа. liliqn , пази децата, че то и някаккъв грип има - около нас доста болнички има,но ни е гледаме да не се срещаме с тях, че е много кофти лятно време  с температури и деп подобни неща да се занимаваш.
siseto84 , значи ще му бъдеш още ти фризьорка на детето, до като се престрашите пак да опитате, тебе си те харесва Wink
DELTA_DELTA , кога ще заминава диването, на есен ли или по - рано,нали отива да учи там, кога започват ?
Аз тази вечер ще отивам да спя в моите родители, че ще попрегледам компютъра на баща ми,нещо му правел проблеми, но той завалийката отскоро се занимава с такива работи и му е много непознато, но пък иска да се научи, а той пък ще ми погледне колата, че акознаете днес как стоях 20 мин. на светофара на Пикадили-голям срам. Спря точно като подеглях на зелено, вдигнах капака, гледах, нищо странно не видях - пък тя не иска дапали, че се обадих на брат ми, но пък тъкмо преди да дойде един мъж спря, погледна пипна и каза че клемите на акумулатора се разхлабили и за това върти ама не пали, стегна ги и тръгнах Simple Smile Та за това се отида бащами да ги стегне както трябва.
Малеее, писах та писах, и още мога, ама много дълго ще стане, по-късното пак. Grinning

# 679
  • Мнения: 202
Привет Hug Hug Hug
Днес в софия е един истински ад и аз си мечтая за и благородно/и не толкова/ завиждам на тези,които практикуват/плажа де Laughing/...
 mim_d Hug,аз не съм шофьор, но като съм си мислила по тоя въпрос една от кошмарните ми ситуации е тая да закъсам на сфетофар и каквато съм си паника,а и притеснителна сигурно линейка ще трябва да викат   Joy Joy Joy
liliqn  Hug,честито ви зъбче... Hug
пасхаля Hug,никой на никого не се сърди,но...явно всеки си интерпретира думите ми както му е угодно Peace
По темата за срещите,приятелствата аз повече няма да пиша,нещата са ми пределно ясни и не искам да нарушавам добрия тон в темата...сигурна съм,че всеки за себе си е направил своите изводи Peace
GALI-GALI  Hug,и аз като се омъжих исках да съм перфектна/в последствие се оказа,че и моя е искал да е перфектен hahaha/,но накрая всичко се провали и сега си съжителстваме едни такива неперфектниJoy Joy Joy
 puphi  Hug,аз съм на 27 и да ти кажа честно обичам да контактувам с по-възрастни,дори понякога да нямам какво да кажа,все някак успявам да се впиша в обстановката...

# 680
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!Извинявам се,че чак сега се появих,но днес ми се случиха непредвидени неща и едва сега успях да ви прочета.
Ама и аз ще взема като най-дърта сред вас като кака да ви строя.Какво сте се запрепирали кой крив кой прав.Явно трудно ще се организираме за среща,но поне да си пишем .Факт е,че е почти невъзможно да  се съберем.Всеки има трудности,но при добро желание може да намери време.На мене също ми е удобно след 17 часа,защото съм на работа.
Сисе,ти си неуморна,грижиш се за закуската ни и кафето.  bouquet
Гали,ти си герой с тези 3 кукли и съвсем не си пухкава,стига си пазила диети.Щом твоето момче те харесва така hahaha
Делти,честито на момчетата ти!Малко остана,Бати ще си дойде и тогава ще празнувате newsm68
Пасхаля,дано бързо се реши проблема със здравето ти Praynig
Лилянчо,бързо оздравяване на дечицата,че и твоето момче скоро ще си дойде,да сте във форма.
Памполинче,сега чак разбрах,че си от Сливен. Embarassed
Мим,ходи на плаж и заради мене,аз нали не мога на слънци,от години не съм плажувала.
Киара,много си права с разсъжденията си.
Пуфи,не се притеснявай,че се млада,защо мислиш,че няма да си интересна компания. newsm78
Дезди,ти пък защо се сърдиш?Явно предиобедна среща не е удобна.Чао на всички и приятна вечер.

# 681
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Angel_wings, весели ти очички  loveuuu /за съжаление май се оказах права,че предложението ти за среща е било просто така,без каквото и да било намерение да се осъществи/

С риск да прозвуча малко грубо - твоето предположение няма нищо общо с действителността. Намерението ми за среща беше съвсем сериозно.
Просто ако е имало такава (все още не съм чела назад темата) и не съм се появила, то е било защото от Х дни не съм влизала в темата. Чувствам се обидена от това, че правите заключения за човек, който въобще не познавате - OK!
Щом съм поставила въпроса аз-това означава че съм била на 100% сигурна за една форумска среща, с или без мъж.
За останалите отговорност не нося. Всеки сам си решава как, кога и къде...за което и не мога да ги съдя.
Всеки си знае най-добре....Аз морал няма да раздавам.

Делтичка, надявам се да не те засегна, но откровено казано не смятам, че е правилно да се нахвърляш така срещу момичетата - кой имал или нямал причина да не влиза в темата. Правиш база сравнение с темпото на други теми, без да отчиташ факта, че ние сме различни...което предполага темата да си има собствен ритъм, според нашите желания и лични особености.
Знам, че и мен упрекваш, но всичко това аз приемам като едно неприемане на моята личност, тъй като аз не съм от типа хора, който обичат много да говорят, да споделят , да се оплакват и тн.
Още повече, че заради монотонният начин на живот не усещам и не зная за какво мога да пиша. От 7.30 излизам - градина, работа - градина, вкъщи, готвене, пране, филм и сън - това е.
Обичам темата, приемам като сродни души момичетата тук и чета всеки техен пост, но не мога да ги ангажирам и задължавам с нещо.
Нека всеки пише тогава когато има желаие и нужда, а не защото просто трябва да пише нещо, за да не се раздават тояжки.



Между другото днес успях да посетя Екопарка по пътя за Златните. Мястото е чудесно за срещи...за пикници, за разходки...с и без малки деца.
Място за тичане има много, така че това е едно уютно кътче където може при желание да се видим, без притеснение, че закъсняваме или няма кой да ни гледа децата.
http://iseebg.com/fx/?p=1218&album=69&gallery=83
На мен лично за среща са ми удобни уикендите, защото през седмицата съм ангажирана изцяло с работата и детето си.

Мисля си да направя тема и във Facebook. Колко от вас го ползват?

Последна редакция: сб, 17 юли 2010, 22:01 от Angel^wings

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте


Аз съм за темата във фейсбук.Ползвам го.
Ние с бебо сме добре.
За почивката, Гали ние с моя мъж ходихме из троянския балкан.Много ми хареса.Бяхме в Априлци 5 дни и 4 дни в Шипково.
Супер беше.чист въздух за разлика от Бургаския, и невероятна гледка.Ако някой се интересува мога да дам хотелите в които бяхме.
Лека вечер момичета

# 683
  • Мнения: 3
Ей,моми4ета много сте писали.
Пасхаля-дано вси4ко е наред.Непременно пиши в понеделник,да не се притесняваме.
Делти-за 4аршафите като не ми остана време да ги изгладя и съм ги прибрала така.Пък след това спаха спокойно и на неогладени  и като се повтори и никой не забеляза на какво спи и аз реших 4е ве4е няма да гладя/намерих си оправдание/На големите избягвам да им давам малката, 4е да не им омръзне.Само когато сме на по4ивка,оби4ат да се правят на каки.За яденето-много оби4ам да има на масата разнообразие.Вси4ки ядем вси4ко и гледаме татито като си е тук да сме си в къщи и запо4ват кулинарни експерименти.Пък като го направиш как да не го изядеш.За син4ето съм пропуснала-за къде заминава?А за празниците си права.Когато го няма мъжът ми пак ги отбелязваме,ама заради децата.Пълни маси и много хора,ама сърцето ти иска другар4ето си, тогава ми е най-гадно.
Сиси-щерката е на 1г 6м и още аз я постригвам.Хубаво 4е е къдрева,4е не ли4и
Памполин4е-мъжът ми изкара казармата в щаба в Сливен.Знаех заведенията по-добре и от Русе.
Лилиян-внимавайте ,4е има и слу4ай на морбили,нищо 4е децата са ваксинирани
Мим- куриози с колата мога да напиша роман.А колата е перфектна/аз все обърквах /,но ве4е не се притеснявам да помоля за помощ.И полицай са  ми оправяли бакийте
Пуфи-4овек винаги и от всеки може да нау4и нещо.Ще си сверявам 4асовника какво мисли младежта
Angel^wings-ползвам фейсбук,но контактувам с колеги.Сега там има талон за намаление за делфинариума
Мами-аз отслабвам 10кг когато го няма съкровището и като дойде си ги слагам пак

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 00:17 от GALI-GALI

# 684
  • Мнения: 3
KIARA-и ний с мъжът ми си се разбрахме.А как ми се ходи на море-е-е
Lu4kata-Благодаря,но сме ходили много там .Близо е до Русе.А на планина ги водя само с баща им.Сега търся нещо за морето.А въздухът е наистина друг и е по спокойно,но децата искат шум и забавления .
Ако съм пропуснала някого се извинявам.
Лека нощ

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 00:25 от GALI-GALI

# 685
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МиМ-че Hug
Диването заминава, на 21 Август. Като твоя номер със колата съм имала няколко пъти. МногУ, многУ неприятнУ rotfImao
АНГЕЛСКИ КРИЛА
Ти сЯ кВо искаш, да сЪ тръшна и да легна във краката ви и да моля за милост.  Да съм казала някаква лъжа? Ако е лъжа, тогава ще искам прошка, може да съм горда жена, но сбъркам ли, искам прошка. Просто ми направи впечатление един пост, на едно от момичетата, даже не си спомням и коя, че тя не била писала три месеца, щото мъжът и си бил тука и тя нямала време . Та аз тогава написах- Хайде холан, чак пък толкУЗ! И от там тръгна приказката. Само незнам защо си помислила, че тебе съм визирала, много чудно newsm78.А ако не те мързи, прочети пак постовете, където съм писала. Никъде не съм писала, че трябва да пишем всеки ден. И аз не съм писала всеки ден. Не винаги имаш какво да кажеш, както ти казваш. Там за оплаквания, моля, моля, веднъж не съм се оплаквала, може да ме бъркаш със някой друг. Е там вече съм лоша да, там вече се нахвърлям на момичетата и ги наказвам из ъглите!
Какви са тези силни думи като - нахвърлям върху момичетата- Ти и още едно определение ми беше изшаткала, ама аз си затраях. Само гледах така #Crazyзащото беше казано за човек който ти не познаваш въобще, а му пляскаш етикет. Уж, умна жена пък съдиш хората които въобще не познаваш. То може и да се се объркала, защото във темата не може да усетиш тембъра на гласа и начина по който е казано дадено нещо.
Надявам се и аз да не съм те засегнала. Нищо не съм казала със лошо чувство. Не съм лицемер, но ти не ме познаваш . Но да го знаеш де. А от темата който ме познава, го знае.

# 686
  • Мнения: 3
Моми4ета много задълбахте нещата.Всеки казва верни неща,както ги 4увства,ама темата стана много напрегната.Каквото било,да е минало.Хайде да си споделяме дребните радости и неволи,а пък като се видим ще се опознаем по-добре.Да гледаме по леко на недоразуменията.
Ве4е наистина лека нощ,4е утре бая кафенце ще ни е нужно

# 687
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Права си Гали-Гали,
Взе да става много тегава темата.  Исках снощи това да го напиша, но пропуснах. Точно за това сме тука- да споделяме. Искам да влизам със отворена душа тука, да се шегуваме дори и със проблемите си. За това и тях ги взимам на майтап. Така по леко минават, по цветен си правиш денят и ти става по леко. Като се пошегуваш и видиш, че си накарал, някой да се усмихва и на самият тебе ти става хубаво.!
И още за едно нещо си права, че трябва да гледаме по леко на недоразуменията и дори на тях да се отвръща със щипка хумор.
И понеже си споменала кафенце, ето ти кафенцИтУ smile3503

# 688
  • Мнения: 3
Делти4ка : Joy Joy Joy Така по те харесвам.Сърдита си много опасна.Горкия Батко като сгафи коли прайка.Благодаря за кафенцето.Кога го направи.Аз ве4е пих 2 и още не мога да се разсъня.
Днес ще бъде ужасно горещо.Ние уж ще ходим на село,ама там ще е сигурно още по-топло.
Лек ден на вси4ки и да ви се слу4ат толкова интересни неща, 4е дове4ера да нямате време да ни ги опишете

# 689
  • Мнения: 2
Добро утро!
Какето е сложила рано-рано кафето  smile3525,а от мен по едно разхладително с пожелание да е хубав,свеж и приятен почивния ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт