За лятото ще облека бюстие, аз си знам - благодарение на Дюкан - 232

  • 38 061
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 272
Аз да си кажа че не съм наясно какво точно правя в тая трета.
В понеделник беше протеинов ден. Във вторник за гала си броя 1 шоколад за вечеря. Вчера ханпах агнешко със спанак и салатка, а днес включих и плодовете - 1 ябълка и 3 кайсии. Днес тричава палачинка с няква странна шунка на която пишеше 2% мазнини. Вечеря - гала мусака и още не съм измислила десерта но може и да е рулото с нишестения блат и салатка.

Тони да е честито на детенце Hug Hug Hug Пребори ли се за немския?
Филма е, че на 29 имам защита на дипломна работа, и на фона на това сестра ми е в мега депресия щото нейния малоумник  я прави луда с двумесечно бебе на ръце, а аз го изживявам с нея. Не знам как ще се справя със защитата  уж съм отпуска вчера и оня ден  superuu superuu  superuu  здраво (сбъдвайки детската си мечта да видя Megadeth и  Manowar на живо)  и не съм пипвала, а иначе нищо че съм отпуска - във всеки момент гледам да и взема бебчо от ръцете, щото нещо не е много в час милата да не направим беля. Дано всичко се подреди по бързо щото аз ще полудея а тя вероятно вече е  af af af Sob Sob

# 691
  • Мнения: 833
Здравейте момичета Hug Hug Hug
Леле какъв студ не е истина ooooh!,имам чувство че сняг ще завали ooooh!
При мен всичко е постарому  68кг.си подържам,но от утре съм на П и ще сляза на 67кг  newsm68,че малко остана и влизам в страшната трета Whistling,но има време ще му мисля като дойде newsm78
Тони честито,миналата година и ние бяхме на същият хал,мале каква радоост беше като видя резултатите ,голямо скачане голямо чудо  JoyАбе  с една дума умници са ни дечицата smile3521

# 692
  • Мнения: 82
Здравейте!
Извинявам се ,че досаждам,но имам въпроси относно диетката ви!
Струва ли си да я държа тази диета заради два кг?
То тези килограми не са ми голям проблем,по-скоро ми харесва идеята че след това лесно,
надявам се,ще ги поддържам и ще свърши кошмара с йо-йо диетите Simple Smile
Много четох,много мислих,а годинките вече работят в мой ущърб и
свалянето става все по-трудно Rolling Eyes
Какво ще ме посъветвате?
Наистина ли отслабването с Дюкан е завинаги?

# 693
  • Мнения: 833
Здравейте!
Извинявам се ,че досаждам,но имам въпроси относно диетката ви!
Струва ли си да я държа тази диета заради два кг?
То тези килограми не са ми голям проблем,по-скоро ми харесва идеята че след това лесно,
надявам се,ще ги поддържам и ще свърши кошмара с йо-йо диетите Simple Smile
Много четох,много мислих,а годинките вече работят в мой ущърб и
свалянето свотава все по-трудно Rolling Eyes
Какво ще ме посъветвате?
Наистина ли отслабването с Дюкан е завинаги?
metlitsa аз не съм отдавна на режима ,но ще си позволя да ти отговоря на въпроса newsm78
Първо това не е диета ,а режим,не си  струва за два кг.Второ защо реши ,че е лесно да се подържат тези кг.,на мен ми се струва че точно това е най трудното в целият режим,но нека да се изкажат и другите момичета
Трето отслабването с Дюкан завинаги е много относително,това зависи само и единствено от нас Naughty
Оф защо ли се обаждам където не ми е работа newsm78 ooooh!

# 694
  • Мнения: 850
metlitsa , ключът при Дюкан е така да се превъзпиташ себеси и организма , че цял живот да поддържаш здравословен начин на хранене ! Ако това не се прави , ще има йо-йо и тук , просто трябва стриктно да се мине през всички фази и след това в четвърта фаза доживотна , за се правят П ден и да се хапват трици и много вода !  Hug Ти си прецени , но Дюкан няма дя имя резултат , ако не се стриктна!  Hug

 Миленкаа , оххх , голям студ ни налегна  cold... искам слънцее и плажжж  Crazy

Жана /bg_paint/ , Ани , страхотни сте много готини мацки и това слънчево излъчване , личи си от кое стадо сте  Hug Heart Eyes

Тедкааа , миличка у честита ти трета , лека и безаварийна  Hug Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 972
ttedkata, подушвам,че сме от една порода...  superuu  superuu
Специален поздрав за всички фенове!
http://vbox7.com/play:e27d3182

# 696
  • Мнения: 5 001
Аз да си кажа че не съм наясно какво точно правя в тая трета.
В понеделник беше протеинов ден. Във вторник за гала си броя 1 шоколад за вечеря. Вчера ханпах агнешко със спанак и салатка, а днес включих и плодовете - 1 ябълка и 3 кайсии. Днес тричава палачинка с няква странна шунка на която пишеше 2% мазнини. Вечеря - гала мусака и още не съм измислила десерта но може и да е рулото с нишестения блат и салатка.

Тони да е честито на детенце Hug Hug Hug Пребори ли се за немския?
Филма е, че на 29 имам защита на дипломна работа, и на фона на това сестра ми е в мега депресия щото нейния малоумник  я прави луда с двумесечно бебе на ръце, а аз го изживявам с нея. Не знам как ще се справя със защитата  уж съм отпуска вчера и оня ден  superuu superuu  superuu  здраво (сбъдвайки детската си мечта да видя Megadeth и  Manowar на живо)  и не съм пипвала, а иначе нищо че съм отпуска - във всеки момент гледам да и взема бебчо от ръцете, щото нещо не е много в час милата да не направим беля. Дано всичко се подреди по бързо щото аз ще полудея а тя вероятно вече е  af af af Sob Sob
Тедка....можем да помогнем до едно положение....После всеки се оправя сам и ...."всяка коза за своя крак"....Тва е положението....
Гледай,вземи се в ръце и си карай ТРЕТА както го е писал ДоФтура...щото после няма да си блъскаш главата,а ще си захраниш организма нормално.....Не се стряскай от плюсове,щот ще ги има в началото,ама това е пътя......

# 697
  • Мнения: 2
Здравейте!
Извинявам се ,че досаждам,но имам въпроси относно диетката ви!
Струва ли си да я държа тази диета заради два кг?
То тези килограми не са ми голям проблем,по-скоро ми харесва идеята че след това лесно,
надявам се,ще ги поддържам и ще свърши кошмара с йо-йо диетите Simple Smile
Много четох,много мислих,а годинките вече работят в мой ущърб и
свалянето става все по-трудно Rolling Eyes
Какво ще ме посъветвате?
Наистина ли отслабването с Дюкан е завинаги?
Аз пък що си мисля ,че ти много добре знаеш отговорът. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Joy Joy Joy

# 698
  • Мнения: 0
Добра вечер сладури,направих и аз най-сетне рулцето на Тумбето,ама да ви питам това дето снимате и показвате не може да е от една доза та кой каквото ще да ми казва ,от една дозичка го направих аз и хубав стана,ама мъничко нещо като голям еклер ако се сещате  така изглежда!

# 699
  • Мнения: 82
Благодаря на тези, които ми отделиха от времето си!
Що, бе korni68,какъв е отговора? Simple Smile
Последен въпрос-Ако си сваля килограмите без Дюкан,с четвърта фаза ще мога ли да ги поддържам?
Наистина ми омръзна, тъъъкмо стигна колкото ми се иска да бъдат и после-хоп пак два отгоре Twisted Evil
За протокола-не съм от мързеливите,даже и спортувам по малко Laughing

# 700
  • Мнения: 1 731
danchoti,и на мен ми става като голям еклер . newsm78

# 701
  • Мнения: 850
    danchoti , тайната да стане по голям блата и съответно рулцето е яйцата да са разбити много, много добре. Аз правя следния трик за да си утроят размера , просто като пусна фурната да загрява ги пъхам вътре и след 2-3 минути в робота с подсладителя и той бърка в несвяс , а крема е около 600 мл. и при мен се получава това:
 http://shushy80.snimka.bg/cooking/dyukanski-vkusutii.505532
http://shushy80.snimka.bg/cooking/dyukanski-vkusutii.505532.18957070

 А това е малкия Рони http://shushy80.snimka.bg/animals/ronald.511751.19361402  Mr. Green , убавец  Joy

# 702
  • Мнения: 63

Последен въпрос-Ако си сваля килограмите без Дюкан,с четвърта фаза ще мога ли да ги поддържам?
Наистина ми омръзна, тъъъкмо стигна колкото ми се иска да бъдат и после-хоп пак два отгоре Twisted Evil
За протокола-не съм от мързеливите,даже и спортувам по малко Laughing

А как точно се връщат? На мен ми изглежда, сякаш си доволна, че си ги свалила и се отпускаш. Явно ще трябва да внимаваш като ги свалиш (по който и да е начин), как ще продължаваш да се храниш.
Аз не мисля, че за 2кг е необходима диета, но всеки сам си знае  Peace
Ако ги свалиш с глад, с плод, с чай примерно и после решиш да ги затвърждаваш с трета фаза, може и да се качат обратно. Трета е за запазване на постигнатото, но към протеините от първа и втора фаза, се прибавят балансирано количество от липсващите до момента храни. Ако омесиш различни диети, може да не получиш резултата на никоя.
А я кажи ти на каква възраст си, че са те "ущърбили" годинките  Laughing И за какво тегло, при каква височина всъщност говорим?
Да си те представим, де  Wink

superuu  superuu   superuu   сбъдвайки детската си мечта да видя Megadeth и  Manowar на живо  
И аз ходих  superuu  superuu   superuu    Ама ми е много малко. Преди две години бях много бременна и пропуснах концерта в Каварна  Crossing Arms

# 703
  • Мнения: 1 731
Офф,днешните протеини много тежки ми се видяха .Направо в момента ми е лошо чак .Следобеда пък ми се виеше свят .Що така днес тежко ги понесох / newsm78
И предвид емоциите в момента съм като парцал .
Ще отивам да се хоризонтирвам .На вас пожелавам лека и спокойна и много минусова вечер.

# 704
  • София :(
  • Мнения: 215
        Добра ви вечер Hug
     Днес имах прекрасна изненада, която преобрази сивия, мрачен ден в празник от светлина и щастие... Надявам се и на вас да са се случили такива чудеса  Peace
     elimm, честита месечинка   bouquet Hug
     tonny bg, браво на девойката  smile3501 Винаги с лекота да се осъществяват всичките и желанията  newsm10
     джуджанка, а защо я ядеш така изварата?  Аз всъщност и така, директно от плика мога да я хапвам, но предпочитам да я вложа в някакъв сос или кремче... Тази вечер даже си припомних, че мога да си сгъстявам соса на готвеното с нея и се получи някакъв странен миш-маш, но утре ще кажа става ли за ядене
     Жана/bg paint/, изглеждаш прекрасно на новата снимка  Peace
      ttedkata, завиждам ти за удоволствието, което си имала. И ще стискам палци за дипломната, стига да не се включи дюканската амнезия, но ти ще напомниш  Wink Hug
     Я да ви показвам днешните кожухчета и да отивам да гушвам възглавницата, че след толкова емоции днес...

                                                 

          Лека, мека, розова и режимна от мен  Hug Hug Hug

 

Общи условия

Активация на акаунт