За лятото ще облека бюстие, аз си знам - благодарение на Дюкан - 232

  • 38 062
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 82

Много сте приятни и весели Hug
,но не съм сигурна дали ще остана в темата ви?
Gardenia,не съм малка,е може тук да има и по-големи. Grinning
Мисълта ми беше ,че като бях на 20-25 лятото например свалях килограми от самосебе си.
.Ръста ми е 160 см.и 60 кг.,като може да е и по-малко.Двата килограма ми останаха,по рано свалих още малко Wink
С глад не свалям защото не мога ,става ми лошо.
Обикновенно минавам на салати и включвам малко повече движение,малко упражнения и така..
Проверявам и информация за Вега тест,който в рекламите звучи много добре Grinning
Абе ,с две думи търся най-лесния начин за запазване на резултатите.
А качвам просто защото си ям Mr. Green


# 706
  • София :(
  • Мнения: 215
         Добро утро  Hug
     Йо-хо-хо и чашака кафе, петък е, най-сетне  newsm44 Ето го и кафето

                            

     След вчерашните положителни емоции, днес и Кантарев ме зарадва като рече 76.700 или -1.300 и отново си стигнах линийката. То май стана голям празник като го вида това 76,но аз искам вече нещо различно  smile3515, а от днес пак започвам ПЗ и пак няма да ме огрее сигурно  newsm12 Нищо де, може би следващите П дни...
     Но да не забравяме, че въпреки зеленчуците, все пак е "протеинов" петък - да взема да ви заредя с едно стабилно меню, че да няма останали гладни  Wink
     Закуска с кафенце, междинна закуска, вкусен обяд с каничка айрян, следобедна закуска, вечерята, че и десертче и да не забравяме водата  Wink
      Аз хуквам, но да напомня

                                                              Софийска среща на 26.06 от 13 часа в Дивака на Гладстон  

          Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug  

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 06:00 от mimensita

# 707
  • Мнения: 1 731
Добро утро ,дюканки-сладуранки. Hug Party Hug
След вчерашните протеини и емоции с гимназистката съм 59,600 . newsm68 newsm44
Днес отиваме за отпусно и на контролен преглед за крака ми.Да видим какво ще каже дофтора.Ще ходя ли на танци или още месец ще си седя на д...то. newsm78 ooooh!
Танцовата ще правят банкет на 3.07 и направо незнам какво да правя. ooooh!
Вчера си направихме тази запарената попарка с трици-малеее голяма вкусотия. Heart Eyes Flutter
Днес нямам търпение да ги емна зеленчуците.
От мен лек и успешен ден и много слънчев въпреки мрака вън.  love001

# 708
  • Мнения: 255
Добро утро и от мен

Шуши какви са тия вкусотии  newsm53 това рулце изглежда направоооо Фантастико Wink
Вчера полудЕх за нещо сладичко че си направих каксчето с канелка и млекце, стана жестоко,днес това ще и закусвам

И отчета на кантака да кажа че вече е 76.300  Mr. Green тоест 3,600 от началото на режима,не е никак зле за 10 дена Wink

# 709
  • Мнения: 850
  Добро утро на всички   Heart Eyes

 Меритооо , какта винаги , сваляш със скороста на светлината , браво  Hug  bouquet , а рулцето е на Тумбето  Heart Eyes

 Моето майче днес е рожденничка , тя също е от нашите редици просто не пише ! Да ви почерпя за нейно здраве  Heart Eyes


Хубав ден  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 1 731
Шушкааа,да ти е жива,здрава,щастлива и много красива!

# 711
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Добро утро, момичета!Как е възможно?За 4 ПЗ дни плюс 1 кило???Това нормално ли е?Направо ми се срина всичко....

# 712
  • Мнения: 1 731
Е,споко де ,то вода ,ще си иде . Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро момичета. Днес ако знаете какъв обяд съм си спретнала, нямам търпение да стане 12, за да се насладя. Майка ми работи в един цех, в който правят пилешки пържоли и разни други хубавини. Вчера си нарязах на малки хапки 2 пилешки пържоли /около 240гр./ нарязах на филийки 250гр гъбки и в тигана. Сложх 1 капка соев сос /наистина една капа/ и защото ми беше свършило бялото вино си направих еквивлента му за готвене оцет и вода 1:3 и ги метнах при месаците и гъбките. Сложих капак на тигана и след 30 мин на слаб огън от тигана ми се показа нещо невероятно. Месцето се топи в устата, а гъбките ми се усмихнаха за разкош. Ще закусвам или кисело мляко с трици или ще се насиля за ги ям с извара, пък да видим какво ще се получи.

Успешен и режимен ден!

# 714
  • Мнения: 5 001
ще се насиля за ги ям с извара, пък да видим какво ще се получи.

А що не ги направиш на попарка?

3 с.л. трици, 400 - 500 гр вода,сол на вкус,извара 4-5 с.л..Слагаш да заври и бъркаш! Като почне да се сгъстява,чукваш 1-2 яйца и разбъркваш за да стане гладко.Толкоз!  Laughing
Засища,доста е като количество и те държи сит. Hug Hug Hug

# 715
  • Мнения: 1 731
Аз таз попарка я правя вече само с гореща вода ,не ги варя и става също вкусно и без яйца ,само с извара и малко шарена сол. Peace

# 716
  • Мнения: 7
Здравейте! Laughing
Вчера не сварих да пиша вечерта, но сега вече мога и аз да се похваля, че моето момиче е прието по първо желание.  Heart Eyes
Вместо да ви черпя, ще ви разкърша малко, с една песен в тон с паралелката, в която ще учи: http://vbox7.com/play:63529c50
Шушко, честит рожден ден на майчето ти, да е жива и здрава и много щастлива!  bouquet

# 717
  • Мнения: 39
Здравейте!
мисс Марпле и тоннни бг поздравления за успешните класирания на Творенията ви(така вика една комшийка на децата).Дано винаги да успяват първи в живота,а за мамите да са най-голямата гордост.

меритоо  браво давай само така,аз те гоня..... Grinning

при мен днес кантарев показва - 0.500кг ,но не бързам да се радвам и ако утре се задържи ,тогава ще има пиршество...

отслабващ ден на всички!

# 718
  • Мнения: 239
Здравейте момичета,при мен нещата напоследък вървят изключително добре,чак не е за вярване,че след като стигнах най-трудните килограми за сваляне вместо да задържам нещата се ускориха.Директно скочих от 60 кг на 58,което не е за вярване./по калкулатор трябва да съм 57кг/Освен това вече свалям и в дните,в които хапвам ПЗ,а не само в протеиновите дни.Мисля,че причината за това е кефирът,който започнах да пия.Бях ви писала за него и по-рано,но не очаквах чак толкова добър ефект,просто целият ми организъм се регулира,а метаболизмът се ускори значително.Вече няма човек ,който ме познава да не ме пита какво става с мен в положителен смисъл разбира се.Вмъкнах се в много стари дрехи,но вече и те започнаха да ми стават широки,така че ще купувам номерация,която дори и не съм сънувала.И наистина много е вярно,че се отслабва страшно много на сантиметри,виждам го по дрехите ,които меря,на едни същи кг ми стоят коренно различно.
Лек ден на всички Дюканки и много усмивки в петъчния ден Hug

# 719
  • Мнения: 64
Привет сладурани,
Вчера ми се наложи да пътувам и седнахме да хапнем на крайпътното Хепи.Мале какви вкусотиики има в менюто.Пооблизах се ама геройски устисках на една пилешка пържолка на скара.И днес резултата - 1,300.
Жана  изглеждаш страхотно.Много добър резултат.
elinna наистина е много приятно усещането когато се намъкнеш в по-малки дрехи.Продължавай в същия дух!
Лек и режимен ден.

Общи условия

Активация на акаунт