Scrapbooking & Cardmaking - 12

  • 74 473
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 858
Момичета, съжалявам, че така нахлувам в темата ви, но разгледах доста от по-старите теми и не намерих това, което търся. Моето детенце има за домашна да направи картичка на града ни. Дайте ми идея Praynig
Shocked Дано става въпрос за някое по-голямо дете. За момента което се сещам е, разпечатайте от интернет някоя снимка на града, например размер 8 на 8 см е добре. Залепете я върху някаква основа по средата. Купете обикновена марка за писма и сложете в горният ъгъл, а от долу под картинката може да напишете или принтирате например "Поздрави от името на града". Ако града си има някакъв символ може да му намерите и на него място в умален размер в левият долен ъгъл. Това ми хрумва и да покажеш резултата, че ме заинтригува!  Hug Колко голямо е детето?

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 05:03 от nana_cool

# 496
  • Мнения: 133
Във втори клас е Вики. Много благодаря, ще видя какво ще направим и непременно ще снимам. Hug
А как правите, така, че листчето изглежда старо - горите го или?

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 23:02 от antonija

# 497
  • Мнения: 1 858
С мастила се прави по принцип, ако нямаш може да потопиш за малко хартията в нес кафе или черен чай.

# 498
  • Варна
  • Мнения: 6 152
antonija, за състарената хартия, можете първо да я намачкате и лека да я намокрите с кафето и после да я изпънете и като вземе да изсъхва да я изгладите.
И на мен ще ми интересно да видя какво сте сътворили.

Варненска Среща!
Всички варненки и гости на Варна са поканени на среща на картичкофуриите  на 13 ноември събота от 16,30 в кафенето пред Спортна зала. Това, което е като дървена къщичка пред магазинчето с бонбоните.

# 499
  • Мнения: 1 858
Картичка от мен и призив към всички фурии. Моля, прочетете поста в блога ми, колкото и да ви е досадно!  Laughing



  bouquet

# 500
  • Мнения: 16
Добро утро на всички!  Heart Eyes

Нана, минах първо през поста ти в блогчето ти  Simple Smile и имам въпросче. Но първо за картичката - Разкошна! ама то какво друго да се каже за твое творение ..  Heart Eyes И сега въпросчето - Вместо картички, дали може с нещо друго да се включа - пак направено от мен?

И (да не казвам голяма дума), но откакто съм с проверка на дума - нямам спам! (пу-пу-пу  Mr. Green) Знам, че е досадно за оставящите коментар, за което се извинявам на всички, които имат желание да го оставят   bouquet , но поне за момента проблема ми с машинните спамове са решени (и пак пу-пу-пу  Mr. Green)

Слънчев и прекрасен ден на всички!  Heart Eyes

# 501
  • Мнения: 1 858
Cветле, предполагам че може. Миналата година продаваха доста и различни ръчно направени неща. И благодаря за картичката и че искаш да се включиш в инициативата!  Hug Hug Hug Колкото до проверката с думи, не е толкова досадна както ти си го направила. Обаче, ако не се вижда че я има и публикуваш и почне да ти рефрешва 5 минути, само за да ти поиска някакви символи си е направо... Crossing Arms

# 502
  • софия
  • Мнения: 1
Привет на всички......
Нана, с удоволствие се включвам към страхотната ти инициатива.....Чудесен пост, а картичката ти е ..."страхотия" - невероятна и прелестна....едно малко бижу, което всеки ще иска да притежава!



Да ви покажа многодетното ни семейство "Варелкови".......множи се и се увеличава....чакаме още тъмносиньото и лилаво попълнение....

# 503
  • Мнения: 7
nana_cool, твойта картичка е мечта, не мога да достигна вашето ниво ( на всички тук), но ако може ще ти пиша на мейла относно инициативата
mimimira, създаде ми Коледно настроение
danka62, наистина Топло, откъде търпение да изплетеш толкова мънички красоти
miona, "розовкото" наистина  ми повиши настроението

а това е новото от мен:
http://nelkai.blogspot.com/2010/11/blog-post_06.html

# 504
  • софия
  • Мнения: 1
Нелка, чудесни неща показваш...Поздравления!

Ето още от мен....понапънах се тези дни....Бях позабравила любимата си  салфетна техника и за да не иде "зян" остатъка от червената коледна салфетка, спретнах още една......коледна, топла, перлена и снежинеста....Малко понатрупано ми дойде накрая, ама вече нищо не можех да направя - ама пък нали и пищното е типично за този празник /така се успокоявам.../

А Калиите са за РД на момиче, което ги обожава....





Хубава и слънчева седмица ви желая......с много усмивки!

# 505
  • Мнения: 145
Чудесни картички!
Браво на всички!
Имам пак въпрос...много питам напоследък...сори. Та, има ли мастило за печати, което да е бронзово, златно или бяло? Ако имат специални наименования, да ме ориентирате, че ми се ще да си направя печат за Коледните картички на роднините и приятелите..
Благодаря предварително..

# 506
  • Мнения: 5
Здравейте! Simple Smile Аз рядко пиша в темичката, но си ви следя непрекъснато. Днес направих една картичка и я споделям с вас:ето тук.
danka62 и аз много обичам Кали, тези от какво са направени? Изглеждат като истински. Blush

# 507
  • Мнения: 1 858
Аз продължавам на Коледна вълна и съм готова за Страхилово също. Simple Smile







 Hug


Не мога да си понасям снимките  Sick

# 508
  • Мнения: 3 378
И аз на коледна вълна след Нана:



# 509
  • Мнения: 133
nana_cool, Тони, откъде сте си купили тези красиви основи за картичките?  Blush

Общи условия

Активация на акаунт