Незабравима /Unutulmaz/ тема 52

  • 23 552
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Браво на всички, но аз мисля, че Толга няма да каже великото НЕЕЕЕ което всички искаме да чуем. По скоро се надявам Харун да предотврати сватбата или някой друг, но не и Толга.

Благодаря за превода г-жо Броненосец newsm51 newsm51 newsm51

# 61
  • Мнения: 0
Вси4ко показано беше ве4е разнищено. Новият момент - Тюркян. Ако се стигне до инфарктна ситуация - няма да вземе страна. или няма да дойде изобщо!Бъдете сигурни!
Харун работи по плана за проваляне на сватбата.

# 62
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Браво на всички, но аз мисля, че Толга няма да каже великото НЕЕЕЕ което всички искаме да чуем. По скоро се надявам Харун да предотврати сватбата или някой друг, но не и Толга.

Благодаря за превода г-жо Броненосец newsm51 newsm51 newsm51
[/quote]
 newsm10

# 63
  • Мнения: 315
"М: И ти ще бъдеш там! Ако реши да направи някоя грешка, ще я спреш!"
Мелда към кого се обръща с тези думи?
Аз мисля ,че към Харун!!
Няма на кого друг да ги каже!
А може би към Тюркян?
Но Тюркян подкрепя Еда.
Думите "Добре дъще" се отнасят за Еда , а не за Мелда!!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 329
 newsm61 Главата ми пуши от тия- и за фрагмана с говор, и за серията по Нова- вече взех да прегарям! smile3515
Ако тоя Харун не се появи и да грабне Еда от сватбата, вече НЕ ЗНАМ! smile3514

# 65
  • Мнения: 0
пак ще чакаме  и ще гадаем,
но преди малко като гледах филма по нова ,въпреки че гласовете на преводачите ми се сториха странни понеже сме свикнали с гласовете на истинските артисти ,та страшно впечатление ми направи начина по който харун гледа еда  и тя него.
излиза,че или са страшни артисти или наистина има някакво особено чувство между тях

# 66
  • Варна
  • Мнения: 329
В крайна сметка- Толга- 2+2=4?    Bulb Или още си мисли, че Хаккъ е някой друг? smile3555

# 67
  • Мнения: 0
понякога си мисля ,че прекалено много ги коментираме и си съчиняваме разни неща  за тях както на на нас ни се иска,но ,,,,,погледнете ги само ,,,,,тези погледи

# 68
  • Мнения: 0
пак ще чакаме  и ще гадаем,
но преди малко като гледах филма по нова ,въпреки че гласовете на преводачите ми се сториха странни понеже сме свикнали с гласовете на истинските артисти ,та страшно впечатление ми направи начина по който харун гледа еда  и тя него.
излиза,че или са страшни артисти или наистина има някакво особено чувство между тях

Аз мисля, че са много добри артисти

# 69
  • Варна
  • Мнения: 329
пак ще чакаме  и ще гадаем,
но преди малко като гледах филма по нова ,въпреки че гласовете на преводачите ми се сториха странни понеже сме свикнали с гласовете на истинските артисти ,та страшно впечатление ми направи начина по който харун гледа еда  и тя него.
излиза,че или са страшни артисти или наистина има някакво особено чувство между тях
Очите и на двамата искрят по особен начин като се погледнат- сякаш наистина са влюбени! smile3521

# 70
  • Мнения: 315
Здравейте и от мен.
Браво на всички, но аз мисля, че Толга няма да каже великото НЕЕЕЕ което всички искаме да чуем. По скоро се надявам Харун да предотврати сватбата или някой друг, но не и Толга.

Благодаря за превода г-жо Броненосец newsm51 newsm51 newsm51
newsm10
[/quote]
Аз бях сигурна и все още съм ,че събитията няма да дойдат от Толга.Ще дойдат от Харун или от Джемил!!
Толга прекалено много иска да е с Еда ,затова си мисля ,че няма да събере смелост да кане "не".
Още повече ,като видях ,че Еда беше доста убедителна в отговора си пред длъжностното лице.
В първия фрагмент изглеждаше ,че  отговори плахо ,но сега виждаме ,че не е било така!

# 71
  • Мнения: 0
още в серията по нова тази вечер се вижда ,че мелда знае за харун  и еда,а пък колко време се проточва после всичко .
излиза,че хем знаят,хем се правят,че не знаят.и толга и еда ,и другите.

# 72
  • Мнения: 0
Харун може да се яви на сватбата с Ямур в един момент! Кой ще застане срещу тях - баща и дъщеря! Кой! Еда нека да си подписва!

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Браво на всички, но аз мисля, че Толга няма да каже великото НЕЕЕЕ което всички искаме да чуем. По скоро се надявам Харун да предотврати сватбата или някой друг, но не и Толга.

Благодаря за превода г-жо Броненосец newsm51 newsm51 newsm51
newsm10
Аз бях сигурна и все още съм ,че събитията няма да дойдат от Толга.Ще дойдат от Харун или от Джемил!!
Толга прекалено много иска да е с Еда ,затова си мисля ,че няма да събере смелост да кане "не".
Още повече ,като видях ,че Еда беше доста убедителна в отговора си пред длъжностното лице.
В първия фрагмент изглеждаше ,че  отговори плахо ,но сега виждаме ,че не е било така!
[/quote]

Как да каже НЕ като погледна великата си по - голяма абла. Оная само как се е накиприла на масата ,сакън да не изтърве нещо. Но съм сигурна че сватба няма да има и за това Мелда троши огледалото.

# 74
  • Мнения: 0
"М: И ти ще бъдеш там! Ако реши да направи някоя грешка, ще я спреш!"
Мелда към кого се обръща с тези думи?
Аз мисля ,че към Харун!!
Няма на кого друг да ги каже!
А може би към Тюркян?
Но Тюркян подкрепя Еда.
Думите "Добре дъще" се отнасят за Еда , а не за Мелда!!
[/quote]

Обръща се към Тюркян!

Общи условия

Активация на акаунт