Разградлийка копа у фейсбука, никаква я няма тука!

  • 45 847
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 987
Момичета, благодаря ви за куража, още пътуват миличките.Голям тест, да видим как ще се оправим с роуминг и чужди пари.

За ухапване при мънички особено също помага един Псило балсам май беше, моите племенници стават така на огромни петна и ги мажат с него. Много интересно, заедно са с моите деца, явно е от кръвта, не знам, моите не стават на такива патлаци.

# 16
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ко става тук бре ooooh! къв е тоз наплив Shocked

Радвам се да ви видя сите Hug Hug Hug

А наздраве

Вълчо, що така с банан са те наградили newsm78
Бен ние ще сме тук в бунгалата Crazy

Аз пък незнам на кого е таз ферма Crossing Arms и нема да ви покажа моята  smile3534

# 17
  • Мнения: 4 585
АСС+, покажи ни я дееее, що ни дразниш. Ще сложим твойта отгоре - ачик - ачик.
Къдей туй Арапя.

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Арапя е над Царево (Мичурин).

А фермата друг път Mr. Green

# 19
  • Мнения: 441

... и нема да ви покажа моята  smile3534

дразнителка  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 2 774
Еййй, днес в жегата съвсем през ред съм чела аз  Embarassed.

Вълчо , как тъй ще те баннат бе  Shocked...точно теб .... Thinking.

Ели, тенкю мила за почерпката, но забравила си най важното за бирата...мезетоо, мезето го няма айде от мен да е  Wink.


raja_nikol , не се притеснявай - всичко ще е наред .... Peace ...даскалите ще помагат ...пиши утре, какви са първите впечатления. Вярно, че на  теб ще ти е притеснено доста, но каката ви ще изкара една страхотна седмица  Hug.Ти идва ли на родителска среща в петък  Thinking...аз май не те видях......или не те познах ли ..... Blush.



# 21
  • Мнения: 17 987
Поли, пратих мъжа ми, че бях се записала на фризьор, ама днес бяхме на парка и ние, досрамя да се представя   Embarassed

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 714
.

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 16:39 от Мишката

# 23
  • Мнения: 17 987
Ох, Мишка, срази ме направо, Италианския ресторант има хубава тоалетна, става още по - любопитно, дръж ни в течение  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 585


Еееех, любоов, любов!

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,темата добре потръгна дано е и за напред така.
Бен ние ще почиваме тук http://www.retur.eu/bg/hotel.php?hotel=64
Лек ден на всички.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 714
.

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 16:39 от Мишката

# 27
  • Мнения: 4 585
Споко, съфорумките ми са широкоскроени, за един мъж няма да го направят на въпрос,
има още около 10 000. Все едно един морков от фермата от Фейсбука си извадила.

# 28
  • Мнения: 17 987
Щерката направиха почти 1 денонощие път, но стигнаха, Слава Богу. Сега е на шопинг, но съм спокойна, щото още няма обменени пари  Mr. Green Изявите започват от утре.

АСС +, много ми хареса избора ви, особено хотела- супер е. Едно време и ние ходехме по бунгала, ама сега нещо ме втриса този вариант. В ресторанта на хотела ли се храните или? Оживено ли е на близо? В смисъл има ли какво да се прави, къде да се мръдне- люлки, сергийки?

Мишле, де го намери тоз момък, туй на виртуална любов ми прилича, разкажи де. Ние сме малко село, ще помагаме, сигурно половината го познаваме, на другата половина е рода. Да се похвалиш после ей, да не забравиш

# 29
  • Мнения: 3 219
Абе кой ми затри поста, беше първи в темата Thinking, и се чудя защо не ми излиза в Нови Отговори Rolling Eyes
Аз нещо май изтървах интригата покрай Мишлето, ама нищо, то ще се чуе Whistling
А за фермата......тази снимка .....хахахах.....ще кажа на мъжо, че е медийно известна неговата ферма Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт