Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 47

  • 46 647
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 240
Коментарът е , че са били Мурат и Бурчин!

# 16
  • Мнения: 0


РИНЧЕ,за теб,с благодарност за новата темичка!

# 17
  • Мнения: 22 867
Ринче, един хубав мъж за темичката, докато не са го развалили! Малко със свито сърце ти го подарявам (стипца съм, ама то пък лесно ли е да го дадеш) Grinning, ама за хубавите темички, дето ни правиш.......  bouquet

# 18
  • Мнения: 22 867
Наивница набира международна известност! Grinning Peace

Шегата си е шега, но клипчетата са супер!  bouquet  bouquet  bouquet

И тук! Вече е трудно да се следят! Hug

# 19
  • Мнения: 10 240
Ринче, един хубав мъж за темичката, докато не са го развалили! Малко със свито сърце ти го подарявам (стипца съм, ама то пък лесно ли е да го дадеш) Grinning, ама за хубавите темички, дето ни правиш.......  bouquet



Лабрексче, още сега ще го сложа на първа страница Муратчо!

# 20
  • Мнения: 22 867

Лабрексче, още сега ще го сложа на първа страница Муратчо!

Ринка, той беше персонално за тебе, ама пък като си решила да ни го даваш всички да му се любуваме - така да е!  bouquet

# 21
  • Мнения: 127
Ринчеееее,мила ...по внимателно с туй убаво момче  Naughty нашата възраст не позволява преумора  Joy Joy Joy

Четете ли в руския форум ,че една е написала--тое мой,само мой  Joy Joy Joy

Наивница ,да не се преместиш по международните форуми ,пък нас да ни оставиш с гореща супа  Laughing

# 22
  • Мнения: 22 867
Не ми е особено красиво, ама на - феновете така ги приемат, като две половинки на едно цяло! Peace

# 23
  • Мнения: 10 240

Лабрексче, още сега ще го сложа на първа страница Муратчо!

Ринка, той беше персонално за тебе, ама пък като си решила да ни го даваш всички да му се любуваме - така да е!  bouquet

Вече е на първа страница / аз не съм егоистка/ . Дори му осигурих и компания- една красива жена.... Peace

# 24
  • Мнения: 22 867

Вече е на първа страница / аз не съм егоистка/ . Дори му осигурих и компания- една красива жена.... Peace

Тя тая красива жена, както я е подкарал, тройна ще му се вижда, ама и до една от трите няма да се докопа май.........А иначе верно пък така си подхождат, всички го виждат, те - не!

# 25
  • Мнения: 127


Не е колаж,истина е  Laughing ЕВИЧ да мълчи  Joy Joy Joy само да напишеш че е колаж  Naughty

# 26
  • Мнения: 34
labrex на последните страници на предната тема беше поставила една от малкото снимки на Мурат и Туба заедно извън филма-тази от пресконференцията.Много пъти съм я гледала но едва днес забелязах ,че Мурат е с хърка на ръката .Значи тази снимка е правена след като е бил женен.
  Много съм изненадана ,че Бурчен не е попречила на пресъствието му на това мероприятие и не се е погрижила и тези снимки да не видят бял свят.Аз съм уверена ,че са имали и други снимки заедно но уви те липсват .Ако сте забелязали Мурат има много снимки от периода на заснемане на АСИ при който човета /дамата?/ до него е изрязан.

# 27
  • Мнения: 34
Лин снимката е колаж.Истинската снимка е с един мъж от снимачния екип.

# 28
  • Мнения: 127
Лин снимката е колаж.Истинската снимка е с един мъж от снимачния екип.

 Joy Joy Joy Joy Уби ме  Joy щях да заспя щастлива.Аз добре предупредих евич,ама трябваше всичките 38 фенки  Grinning

Гледам му снимките,които са към 3000 броя.и какво установявам. Погледа ,с който стана известен го има само във АСИ.Нито в Буря,нито в ЛиН,нито със Беренката.Ако бяхме гледали първо другите филми,нямаше да ни направи такова впечатление.

# 29
  • Мнения: 34
Със серияла АСИ вдигнаха много високо летвата и затова сега не го дооценяват в ЛиН.
Аз харесвам играта му в ЛиН но не харесвам Нюргил.Добре ,че там е само игра а не"професионализам".

Общи условия

Активация на акаунт