Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 47

  • 46 670
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240
  Перфектният мъж! Ама не на когото трябва мъж!

# 691
# 692
# 693
# 694
  • Мнения: 1
Ринка...имаш ли от тези снимки в по-близък план...май на палеца има нещо


# 695
  • Мнения: 10 240


Имах ще потърся...

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Сега успях да Ви изчета.Казвате ,че на Туба и трябвали още 4 години за да достигне известността на Мурат.Аз не съм сигурна,особенно след ПС а и след Под липите и Аси.Нашето момиче според мен навакса бързо тези години.Не само красотата и и помогна а и таланта и упоритостта.Спомням си първите серии на Аси и Сега я гледам в ПС.За мен има голям напредък.Тя вече е една изявена актриса и нейното участие в сериал е залог за успех.Аз така мисля. newsm78

# 697
  • Мнения: 0
Божеееее, какви сте ми дедективки Peace
Не се съмнявам и 1%, че няма да разберем всичко за пръстенчетата!
Страхотни момичета   bouquet

# 698
  • Мнения: 10 240


Март 2010 - на премиерата на "Попитай сърцето" не носи пръстенчетата.
.

# 699
  • Мнения: 1
Неземна...моло правиш страхотни клипчета...не е по темата но знам, че и ти харесваш Пленителката...има вече много клипчета,но за сладурите от махалата няма нито едно а те са страхотни.Моляте направи едно както само ти си знаеш ето по тази песен...химна на ромите Джелем джелем
http://www.vbox7.com/play:c2b5ac9e
 





# 700
  • Мнения: 0
Ринка - Март 2010 пръстенчето е на палеца и - май Ренеа го написа напред newsm78

# 701
  • Мнения: 22 867
Ринка - Март 2010 пръстенчето е на палеца и - май Ренеа го написа напред newsm78

Да, там е и се вижда! Peace

# 702
  • Мнения: 10 240
Ринка - Март 2010 пръстенчето е на палеца и - май Ренеа го написа напред newsm78

Сменила е пръстчето!!!

# 703
  • Мнения: 8
Да, наистина на палеца блести нещо!!!

# 704
  • Мнения: 56
Туба обича да носи пръстенчета на палеца.Ето един нежен пръстен който носи още от времето на "Под липите"

Общи условия

Активация на акаунт